Opinie o hotelu Rixos Bab Al Bahr
Emiraty Arabskie / Ras al-Khaimah

Rixos Bab Al Bahr: obiekt

• Udogodnienia i atrakcje dla dzieci: Rixy Club: gry i zabawy, szukanie skarbów, szkoła magii, zajęcia muzyczne, zajęcia sportowe.
  • Bezpośrednio przy hotelu piaszczysta plaża Al Marjan.
  • Bogaty program rekreacyjno-animacyjny: muzyka na żywo, dyskoteka, projekty filmów, korty tenisowe, gimnastyka, yoga.
  • Rozbudowana infrastruktura: 7 restauracji, 8 barów, 4 baseny, wypożyczalnia samochodów, kantor, sklep.
  • Wylot z Katowic Ultra All Inclusive
  • Wylot z Krakowa Wszystko w cenie

Justyna

• Zalety Dobre jedzenie
    • Wady Hotel bardzo stary, zagrzybione pokoje

Hotel nie zasługuje na 5*. Grzyb i robactwo w pokojach. Zapłaciliśmy za 3 osobowy pokój (3 osoby dorosłe pełnopłatne), a dostaliśmy pokój z łóżkiem małżeńskim i nierozkładaną małą kanapą z pościelą i ręcznikami dla 2 osób. Po kilku godzinach próśb, przyniesiono dodatkową pościel i metalowe łóżko tzw. dostawkę z materacem z wystającymi sprężynami. Pokój był tak mały, że jeśli chcieliśmy wyjść na balkon trzeba było iść po dostawce. Konsekwencją grzyba w pokoju była alergia, która przerodziła się w zapalenie oskrzeli, po kilku prośbach o zmianę pokoju dostaliśmy inny jeszcze mniejszy pokój bez grzyba, ale z setkami maleńkich robaczków i znów pokój był przygotowany dla dwóch, a nie trzech osób, więc do końca pobytu spaliśmy z dorosłą córką w łóżku małżeńskim. Nie polecam tego hotelu. Jak również nie polecam organizatora firmy Itaka, ponieważ w trakcie pobytu nie otrzymaliśmy pomocy od ich rezydenta, a złożoną reklamację bezczelnie odrzucili. Kilka razy w roku bywamy w hotelach 5* nigdy nie mieliśmy tak niskiego standardu za tak wysoką cenę

Pobyt: Kwiecień 2019

• Zalety Zalety? Hotel ładny wizualnie teren hotelu czysty
    • Wady Troszke zaniedbany

Zalety? Hotel ładny wizualnie teren hotelu czysty Trzeba pamiętać że to ogromny kompleks 3 budynków i daje się odczuć dyskomfort na stołowce bo restauracją to ta jadłodajnia nie jest. Oferta na 6 restauracji a la karte są 4 z tygodniowym wyprzedzenie trzeba się zapisać .Obsługa pokoju srednia zawsze dawali 2/3 reczniki a na była 3

• Zalety Bardzo komfortowy wypoczynek, świetna obsługa - bardzo przyjazna i pomocna, cały czas uśmiechnięta???? Posiłki urozmaicone, możliwość skorzystania z kilku różnych restauracji. Kilka basenów i bliskość plaży - wszędzie bardzo czysto, pełen serwis.
    • Wady Hotel fantastyczny, szukanie wad to szukanie "dziury w całym"????

Fenomenalny wybór na tygodniowy wypoczynek w środku polskiej zimy. Pogoda gwarantowana, bardzo miła obsługa, komfortowe warunki, różnorodna kuchnia. Warto tu wrócić!

Paulina

• Zalety Bardzo smaczne posiłki Bardzo ładne, przestronne pokoje Atrakcje dla dzieci Bogata oferta sportów & wellness Bogaty program rozrywkowy Prywatna, piaszczysta plaża

Hotel naprawdę bardzo dobry. Pomimo, że znajduje się w dość spokojnej okolicy to ze względu na ilość atrakcji nie można się tam nudzić. Posiłki są bardzo smaczne, jest duży wybór a dla dzieci jest dostępne specjalne menu. Obsługa hotelowa na najwyższym poziomie

Agata
    Pobyt: Listopad 2017

• Zalety SUPER, SUPER !!!!!
    • Wady BRAK

Piękny, luksusowy hotel, wszystko na bogato i na poziomie!

Pobyt: Grudzień 2016

• Zalety Hotel skierowany dla rodzin z dziećmi, baseny z ciepłą wodą 2 typowe dla maluchów inne również przyjazne dzieciom, są rownież 2 baseny ( strefa ciszy czyli dla dorosłych only). Bardzo blisko centrum handlowe wszystko moŻna kupić. Dubaj 1h od hotelu. Posiłki urozmaicone i pyszne, bez obaw każdy się naje są rownież restauracje Ala carte 5 do wyboru. Moje 10 mc dziecko ze skazą białkową miało w czym wybierać.
    • Wady Brsk

Polecam rodzinom z dziećmi jak i tym którzy chcą jeździć do Dubaju a nie mieszkać w zatłoczonym mieście

Gregor&Edith
    Pobyt: Maj 2016

• Zalety Czystość w koło hotelu...
    • Wady Łazienka pozostawia dużo do życzenia. ..także jedyny minus

Ogólne wrażenie bardz dobre.... jedyny minus oganizatora, ze nie informował o kaucji która trzeba uiścić przy meldowaniu...kaucja ok 200$ która jest przeliczania na ich ich ich niejsza walutę (dla nas nie korzystna )... ogólnie urlop udany... 90% gości to ROSJANIE!i tez podnieś wszystko robione,animacje i etc.

Dawid
    Pobyt: Październik 2015

• Zalety majstersztyk
    • Wady wad brak - same zalety

Wakacje w tych stronach to całkowicie inny wymiar wypoczynku i inne standardy. To co w Egipcie może razić tu nie prawa zaistnieć. Hotel jest absolutnym majstersztykiem. Zaczynając od samego budynku i jego konstrukcji, wystroju, luksusowych materiałów i tkanin z których zrobiono meble na przykład, kończąc na plaży i jej czystości.To magiczny świat, nie do porównania z innym europejskim standardem. Obsługa jest fenomenalna ? są ale jakby ich nie było czyli pojawiają się znikąd zawsze wtedy gdy są potrzebni. Jedzenie to rozkosz dla podniebienia ? poezja smaków. Nie ma żadnej wady - długo szukałem choćby najmniejszego niedociągnięcia ale nic nie znajduję.

Mario
    Pobyt: Wrzesień 2015

• Zalety Standard,posiłki itd Klima nawet na zewnątrz w odkrytych barach.Dla porównania nasza cena wyjazdu na osobę 710 euro z pakietem Al+ i VIP (pokój premium,spa osobny transfer na lotnisko) u nas w Polsce min 5500zł za AL bez pakietów dodatkowych.16-23 wrzesnia
    • Wady wady to pojęcie względne To co dla jednych jest wada dla innych jest zaletą np położenie .

Hotel o wysokim standarcie .Wielkie pokoje,kuchnia na najwyższym poziomie restauracje ala carte są zbędne przynajmniej moim zdaniem pomijając fakt że trzeba dodatkowo płacić po 100 zł za osobę . Ilość leżaków a zwłaszcza na plaży ogromna.Na głównej jadalni stolików pod dostatkiem mimo kompletu gości.Teraz dla równowagi trochę ponarzekam.To co jest w cenie to jest w cenie ,za wszystko inne trzeba płacić stawki z kosmosu .Np w spa masaż plus Hammam kosztuje 600zł za osobę .My bylismy 5 osobowa rodziną i mielismy to w cenie wycieczki .Ceny sportów wodnych (z perspektywy ich miłosnika) zaporowe.Np 30 min kurs po lagunie 800zł małą łódką (4 osoby), płatne sa nawet zwykłe kajaki i to za niemałe kwoty.Efekt zero zainteresowania tymi atrakcjami poza kilkoma kursami skuterów przez cały dzień.W Hotelu głównie bogaci Rosjanie i Niemcy .Nie spotkałem żadnego Polaka co było trochę dziwne bo wszędzie nas pełno. Wokoło nie ma żadnych atrakcji poza galerią Al hamra Mall (taxi za 10-13 zł) .Wszystko jest w Dubaju ale tu też ceny z marsa.Fakultet do Dubaju z biletami do Burj Khalifa i Burj AL Arab 900zł na osobę (razy np 4czy 5 osób). Inne wycieczki tez ceny zaporowe.Lepiej zwiedzać Dubaj będąc w samym Dubaju na własną rękę .Obsługa składa się z samych Hindusów i jest bardzo pracowita.Miałem wrażenie że wszyscy stoją w tym hotelu na baczność łącznie z ratownikami na basenie. Woda w morzu 33 stopnie ale mielismy wrażenie że przy brzegu jest to nawet 35 stopni.W basenie ok 29-30 stopni.Mimo że panowały 40 stopniowe upały w tym hotelu to nie problem .Klima jest wszędzie nawet w toaletach na zewnątrz budynków.W pokojach perfekcyjna klima która utzrymuje temp bez urywania głowy przez szumiące powietrze. W pokoju mini bar uzupełniany codziennie.Lecielismy jak zwykle z Niemiec liniami Emirates Airbusem A-388 -800 komfortowy dwupokładowy kolos .Posiłki i inne na pokładzie bajka!!Na plaży nikt nie łazi i nie proponuje nic do sprzedania cisza i spokój oraz duża ilość miejsca