Sunshine

Sunshine: basen

• Wylot z Gdańska All Inclusive

• Zalety wielki ..prawie moloch
    • Wady bród ,smród i wczesny Gierek

Witam ..wróciliśmy końcem wrzesnia 2018 r.. pogoda super ,morze ,towarzycho i Turcy extra ...ale reszto wielka porażka pokoje brudne , sprzątane od przypadku ,pościel potargana podobnie jak i ręczniki ..jak po spotkaniu z Pit Bólem ..wykładziny poplamione ,powypalane , ogólny smród ,na stołówce koty leżące na stołach i krzątające się miedzy stolikami ,obrusy zamiatane miotełką i przekładane na drugą stronę .. po prostu żenada ...jedzenie monotematyczne ..owoce podawane sporadycznie ...byłem o niebo lepszych 3kach ...drzwi awaryjnie otwierane wymiana zamków ,powyłamywane ,ściany z odpadającym tynkiem i farbą ,nawet na suficie widoczne slady rąk ,łazienki wyposazone w stare odrapane obite wanny ale moza było sobie w nich bez pumeksu robić piling pięt ...zasłony róznych sortów ze sladami farb ,poplamione ,etc.. nie chce ulewać sobie zółci więc podsumuję ... w skali od 1 do 10 dajemy 3 pod warunkiem ,że byłoby to za darmo ... moja skromna rada jak jesteś mądry to ominjaj Coral Travel i ten Hotel szerokim łukiem ...a te 4ry gwiazdki to może on i ma lecz tylko po godz. min. 21 wszej jak wracasz z baru i masz min. 4ry promile i wszystko w d...... z pozdrowieniem SALAH MALEJKUM ok. foto P.s chesz mam pełną dok. foto

• Zalety Blisko do morza, napoje gazowane na all inclusive oryginalna Coca-Cola, Fanta, sprite. Jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie. Przy hotelu przystanek autobusowy którym bezpośrednio dostawalismy się do centrum Alanyi za jedyne 3 Liry czyli nasze 2 złote. Basen mega duży, leżaki przy basenie i na plaży bezpłatne. Na plaży dostaniecie w all inclusive napoje bezalkoholowe oraz piwko co jest dużym plusem. Widok z balkonu rewelacja góra i morze. Pokoje może i nie są w wysokim standardzie ale tam się tylko śpi, jeżeli zostawcie 2 euro codziennie paniom sprzątającym poukładaja wam nawet wasze rzeczy i zostawia wam od siebie jakąś niespodziankę :). W sklepie hotelowym świetny Pan który sprzedaje, pomoże we wszystkim, poleci super miejsca w Alanyi i dobrze mówi po angielsku.
    • Wady Wi-Fi płatne ale działa mega kiepsko. Jeden Pan z obsługi w barze przy basenie mega dziwny o wszystko robi problem. Szef hotelu potrafił robić problem o to że stoimy przy barze a nie usiedlismy przy stoliku. Animacje z muzyką ciągle w języku rosyjskim i tureckim. Poproszeni o kilka piosenek w języku Polskim ciągle robili problem.

Ogólne wrażenie na 4+. Bardzo prawdopodobne że wrócimy jeszcze kiedyś do tego hotelu.

• Zalety - własna plaża - fajny, głęboki basen
    • Wady - jedzenie okropne - pokoje brudne, stare - wifi płatne każdego dnia - daleko od centrum

Ogólnie z wakacji jestem zadowolona, ale hotel to faktycznie tragedia ! Jedzenie jest naprawdę okropns, zimne. Na stołówce pełno kotów nieznanego pochodzenia które chodzą sobie między stolikami. W pokojach syf. Firany były dosłownie czarne z brudu. Sprzątaczki sprzątają sobie jak chcą raz posprzątają a raz nie. Ogólnie hotel ma potencjał i pewnie 20 lat temu był świetny. Obecnie jest bardzo zaniedbany i z żal pewnością drugi raz bym tam nie wróciła.

• Zalety bliskie położenie plaży bar oraz leżaki na plaży duży i głęboki basen

Dzień dobry, spędziłam w tym hotelu tydzień wakacji, był to wrzesień, więc tłumów szalonych nie było co oczywiście można zaliczyć na plus. Ogólnie powiedzieć można tak - za te pieniądze standard adekwatny. W grupie polaczków cebulaczków, którzy wypoczywali wraz z nami ciągle było słychać głosy niezadowolenia, ale ale proszę Państwa, kiedy jedziesz na wakacje za "śmieszne" pieniądze to nie spodziewaj się luksusu jak w swoim mieszkaniu. Możliwe, że jeżeli ja sama byłabym tam w szczycie sezonu za dużo większą kasę mogłabym również czuć się pokrzywdzona przez los. Moim zdaniem hotel ten nadaje się dla osób, które stawiają na wypoczynek nad morzem, tudzież przy basenie, a nie lecą do Turcji po to, żeby mieszkać w hotelu i spędzać w pokoju piękne słoneczne dni. Najbardziej podczas pobytu przeszkadzały mi dobiegające zewsząd głosy moich rodaków, którzy narzekali na wszystko co sie dało - bo hotel stary - ale o tym pisze w ofercie i każdy kto umie czytać ze zrozumieniem o tym wie; skandal, bo nie ma bezpłatnego wifi - o tym również znajduje sie wzmianka w ofercie; bo łazienienka ma starą wanne - ciekawa jestem ile osób ma w swoich mieszkaniach w starych polskich blokach nowoczesne łazienki. Najlepsze jednak było to, że goście chodzili głodni, bo było takie beznadziejne jedzenie - ludzie, przecież tam nie podadzą schabowego z kapustą lub pasztetu z biedronki, jedziemy do kraju o innej kulturze i myślę, że lepiej zorientować się wcześniej na czym to polega, a nie płakać po kątach, że jest beznadzieje jedzenie, a w momencie kiedy zbliża się pora posiłku stać w kolejce do otwarcia jadalni :) Podsumowując - hotel do najnowszych nie należy, myślę, że cztery gwiazdki to co najmniej o jedną za dużo, ale generalnie z wyjazdu jestem zadowolona. Budynek stary, miejscami ruina, z czystością jest jak jest (jak w całym tym kraju), natomiast łóżko zawsze czyste, ręczniki i pościel wymieniane co drugi dzień. Jeżeli chodzi o posiłki w moim odczuciu to śniadania zdecydowanie monotonne, natomiast podczas lunch i kolacji codzień coś innego. Plaża bliziutko, leżaki stare, ale w pełni sprawne. Basen duży, spora ilość leżaków wokół. Do centrum oraz Alanyi często busy. Najbliższe sklepy nieopodal. Pogoda marzenie. Generalnie jesteśmy zadowoleni z wyjazdu. Polecam zwracać uwagę na lot, lotnisko w Gazipasa 45 min oddalone od hotelu co znacznie przyspiesza transfer.

• Zalety miła obsługa,blisko plaża,spokój
    • Wady ppkoje słabe,jedzenie monotonne, brak rozrywek

Mało atrakcji,jedzenie takie se pokoje bardzo ubogie wszystko zależy kto o chce 1 do 10 to 5 .

• Zalety Duży i głęboki do 3 metrów basen
    • Wady Brud, bardzo słaba obsługa hotelu

Właśnie wróciliśmy z wakacji więc ocena jest na bieżąco hotel tragedia pokoje brudne, firany czarne, problemy z klimatyzacją, w łazience wanna wytarta bez emalii goły beton. Restauracja brudna, naczynia brudne, koty biegające po stołówce kradnące jedzenie ze stołów. Krzesła uszkodzone z wystającymi gwoździami, obrusy na stołach brudne. W stołówkowych donicach koty załatwiają swoje potrzeby. Teraz bary z czterech w ofercie działają dwa jeden na basenie i jeden na plaży o ile te dwa miejsca można nazwać barami. Leżaki i parasole na plaży brudne, zniszczone i połamane dopuszczone do użytkowania. 80% w hotelu to Rosjanie. Nie polecam

• Zalety spokój,głęboki basen
    • Wady Wejście do morza do morza niebezpieczne same kamienie

Byliśmy w tym hotelu 10. 2018r hotel wymaga remontu a głównie łazienki.jedzenie takie sobie ale każdy coś znajdzie.pokoje sprzątane po łebkach na piątym piętrze nowe meble ale za 1200zł da się wytrzymać

• Zalety Goście
    • Wady Łazienki

A poza tym to super. Śliczny krajobraz, fajni Turcy i wspaniały Grand Bazar. Polecam.

• Zalety Duży i głęboki basen. Nic poza tym.
    • Wady Hotel jest brudny, stary i zaniedbany. W łazienkach wilgoć, stara pobazgrana jakąś farbą wanna i brudna kotara to norma w każdej łazience. Położony obok brzydkiej plaży, pełnej kamieni i skał. Bar na plaży to jakaś żenada. Leżaki i parasole zniszczone. Dodatkowo cała obsługa nastawiona jest na turystów z Rosji w związku z czym nikt tam nie mówi po angielsku tylko rosyjski do okoła słychać. Włącznie z muzyką na basenie. Beznadzieja totalna. My mieliśmy farta, że trafiliśmy na grupkę fajnych Polaków, to czas miło płynął. Przede wszystkim nie polecam korzystania z portalu wakacje.pl. Konsultanci nie mają pojęcia o tym, co sprzedają. Wciskają kity, żeby tylko sprzedać. A potem zamiast pięknego hotelu o wysokim standardzie położonego na cudownej plaży, człowiek ląduje w jakiejś ruskiej ruderze.

Konsultanci w wakacje.pl nie mają pojęcia o tym co sprzedają i wciskają kity.

• Zalety Dobre położenie hotelu, który jest oddalony od ścisłego centrum. Blisko położona plaża. Przyjazny personel.
    • Wady Stara infrastruktura. Zarówno pokoje jak i powierzchnie ogólnodostępne wymagają odnowienia.

Wypoczynek oceniam bardzo pozytywnie. Natomiast nie mogę w superlatywach odnieść się do infrastruktury hotelowej. Dla osób z moimi potrzebami (średni wiek) hotel ma dobre położenie, ponieważ jest oddalony od ścisłego centrum. Plaża natomiast jest położona blisko hotelu.