Opinie o hotelu Vila Gale Santa Cruz
Portugalia / Madera

Vila Gale Santa Cruz

• Udogodnienia i atrakcje dla najmłodszych: brodzik ze słodką wodą, pokój zabaw.
  • Atrakcyjna lokalizacja: nad oceanem, z widokiem na wyspy Desertas, ok. 200 m od centrum Santa Cruz, ok. 20 km od stolicy.
  • Tylko 50 m do publicznej plaży Praia das Palmeiras.
  • Bogata oferta rekreacyjna: jacuzzi, łaźnia turecka, natryski Vichy, sala fitness, sporty wodne na plaży (odpłatnie).
  • Wylot z Warszawy - Chopin All inclusive
  • Wylot z Katowic All inclusive

Jacek

• Zalety Polozenie, dostep do oceanu, pokoje i ogolny stan i wyglad hotelu.
    • Wady Maly wybor dan w bufecie, monotonnia. Brak imprez i atrakcji dla dzieci. Ogolnie hotel dla singli i seniorow. Woda w basenie lodowata.

Ogolnie na plus z tym ze nie wrocilbym z powodu jedzenia w hotelu. Smaczne ale monotonne. Salatek i tradycyjnych potraw malo. Nastawienie na francuzow i anglikow. Duza wada to brak atrakcji dla dzieci, ponoc mial byc kacik zabaw i animacji. Dla 5 latki nie bylo nic ciekawego oprocz wyobrazni i pieknego placu zabaw w poblizu hotelu.

Lech

• Zalety Położenie dla osób lubiących spokój. Małe miasteczko bardzo urokliwe zachęca do odwiedzenia.Piękna promenada.
    • Wady Dla nas posiłki nie do przyjęciajak na hotel 4*. Byliśmy w okresie świąt Bożego Narodzenia. Cena wiadomo- najwyższa w roku. W okresie świątecznym nic nie przygotowano z więcej niż standardowo. Nie była to nasza opinia ale inni obcokrajowcy też byli niezadowoleni.

Szanowni Państwo!!! TUI nie popisało się. Wykupiliśmy pokój a widokiem na ocean. Dostaliśmy pokój z widokiem na basen. Widok na ocean był, ale z balkonu jak się wychylisz. Szanowne TUI powinno pisać balkon z bocznym widokiem na ocean a nie pokój. Reklamacja w TUI bezskuteczna. Odpowiedź zbywająca. Kasa( 8 tys na dwie osoby) wzięta więc po co dalej się w sprawę angażować. Przestrzegam przed ubezpieczeniem oferowanym przez wakacje.pl w AXA. W podróży zniszczono nam walizkę. Wykupiłem wariant ubezpieczenia najwyższy i najdroższy. Obejmował on również bagaż. Po zgłoszeniu potwierdzonej straty powiedziano ,że zgodnie z OWU- lami ubezpieczyciel ponosi odpowiedzialność w przypadku jeśli udokumentuje się że z walizki coś zginęło....Śmiech na sali.... zero pokrycia straty. Jeśli chodzi o Maderę piękna wyspa. Polecam z całego serca. Wrócimy ale nie z TUI i nie z ubezpieczeniem AXA ,

Wiesława

• Zalety wi-fi bezplatnie sejf bezpłatny pomocna obsługa hotelu kelnerzy - I klasa!!!
    • Wady brak animacji smutna muzyka i bardzo cicha puszczana w ciagu dnia

Mój pobyt w tym hotelu oceniam w skali 10...jako 9... Wszystko było fantastyczne...Jedzenie...nie moge narzekac...pyszne, swieże. Co prawda niektóre produkty były serwowane na zimno, ale dalismy radę:) Pokój ok...przytulny, codziennie sprzątany. Obsługa hotelowa - rewelacyjna...wszyscy chętni slużyć pomocą i radą. Raczej wydaje mi się,że to hotel dla starszych osób, gdyz bardzo w nim cicho.Ale ja przebywałam na Maderze w pażdzierniku, więc juz po sezonie, także może i dlatego tak było.

Ryszard

• Zalety Sejf darmowy, Wi-Fi w pokoju, leżaki przy basenie 100 % bez głupiego rannego zajmowania, ręczniki plażowe bez kaucji, autobus do Funchal gratis, jedzenie super, pokoje z bidetem, drobne awarie usuwane błyskawicznie.
    • Wady Kamienista plaża. kąpiel w oceanie tylko z drabinki na pomoście

Dla malkontentów: aby mieć widok oceanu z okna pokoju, trzeba po prostu dopłacić za taki luksus a nie pisać głupoty na forum. Szum oceanu (przypływu) nocą z otwartego okna nie zapomniany.

Ariel

• Zalety Super jedzenie i położenie oraz obsluga

Super jedzenie, dużo owoców morza, szampan do śniadania. Obsługa hotelu wspaniała. Położenie hotelu idealne jako miejsce wypadkowe na wyspę. Auto można wypożyczyć w hotelu. Formalności trwają 10 minut. Hotel nie pobiera kaucji. Autobus z hotelu dojeżdża do funchal w 15 minut. Wyspa wspaniała.

IWONA

Hotel wspaniały , ale miejscowość to dziura . Po południu nie ma co tam robić . Uwaga na wiatr od oceanu .

Ewelina

• Zalety wspaniałe, dobrej jakości jedzenie, czyste pokoje, pomocna obsługa
    • Wady brak piaszczystej plaży

Hotel wspaniały. Jedzenie bardzo dobrej jakości - dużo ryb, owoców morza, bardzo dobre sery, słodkości, czerwone winko, prawdziwa oliwa własnej produkcji - hotel stawia na kuchnię portugalską, jest też dzień maderyjski i brazylijski. Hotel, otoczenie, jak i pokoje bardzo ładnie urządzone, codziennie bardzo dokładnie sprzątane. Obsługa hotelu na najwyższym poziomie, po tym jak biuro podróży przekazało, że kilka dni wcześniej braliśmy ślub czekała na nas niespodzianka w postaci szampana, truskawek w czekoladzie, kwiatów :) Podczas wyjazdu mieliśmy problem z ładowarką - gdy dowiedział się o tym pan na recepcji przynióśł nam kilka ładowarek personelu z nadzieją, że któraś będzie odpowiednia :)

DOROTA

• Zalety HOTEL NA WYSOKIM POZIOMIE, OBSŁUGA HOTELOWA B.DOBRA ,ZNAJOMOŚĆ KILKU JĘZYKÓW, DOBRA ORGANIZACJA , WYSOKA KULTURA.
    • Wady BRAK

Hotel godny polecenia , bardzo dobra lokalizacja -blisko do oceanu , dobra komunikacja. Wspaniały personel - znajomość kilku języków, bardzo dobra organizacja. Wspaniale przyrządzone posiłki, różnorodność dań. Jestem pod wrażeniem . Polecam osobom szukający spokoju a jednocześnie lubiącym aktywny wypoczynek ,Madera nas urzekła.

Pobyt: Październik 2016

• Zalety Hotel czysty,zadbany.Obsługa miła.Jedzenie bardzo dobre.

Hotel położony w najlepszym miejscu dla ludzi szukających spokoju,kameralny i najważniejsze,że gdy wszędzie padało to w Santa Cruz świeciło słońce.Hotel godny polecenia.

Aneta
    Pobyt: Październik 2016

• Zalety Położenie tuż nad samym oceanem. Widok na lądujące i startujące samoloty. Przemiła obsługa. Jedzenie- urozmaicone, duży wybór. All inclusive na najwyższym poziomie, łącznie z alkoholami.
    • Wady Zbyt duży wybór deserów- wróciliśmy mocno zaokrągleni:-).

Jesteśmy bardzo zadowoleni z pobytu. Hotel - rewelacja. Santa Cruz jest bardzo klimatycznym miasteczkiem, w który o tej porze roku nic się nie dzieje, ale Nam to pasowało. Panowała cisza i spokój, bez umpsa upmsa. Jak ktoś szuka ekstra atrakcji, to blisko jest Funchal- a tam już można przebierać bez końca. Dobre miejsce wypadkowe na wycieczki autem po wyspie. Również przystanek autobusowy jest blisko. No, i te samoloty... rewelacyjna atrakcja dla dziecka.