Wyjazdy na Boże Narodzenie

Oferty na Święta za granicą

Oderwij się od świątecznego zgiełku i stwórz niezapomniane wspomnienia

SPĘDŹ ŚWIĘTA PO SWOJEMU

Wycieczki i wyjazdy na Święta Bożego Narodzenia

Kolejny rok na kanapie przy choince? Nie musi tak być! Spędzanie Świąt w podróży – na plaży lub stoku staje się coraz popularniejsze. Podaruj sobie i bliskim niezapomniane Boże Narodzenie 2024. 

BLISKO I CIEPŁO
egzotyka
PODARUJ BON NA PREZENT
ŚWIĘTA Z RODZINĄ
NARTY
Para
BLISKO I CIEPŁO
egzotyka
PODARUJ BON NA PREZENT
ŚWIĘTA Z RODZINĄ
NARTY
Para

BLISKO I CIEPŁO

Boże Narodzenie za granicą

Wśród najpopularniejszych kierunków na Boże Narodzenie na plaży królują te z krótkim lotem, gwarantowaną pogodą i wysokiej klasy hotelami. Koniecznie sprawdź te na Wyspach Kanaryjskich z atrakcjami dla rodzin z dziećmi oraz te słynące z bogatej formuły All Inclusive i wodnych atrakcji w Egipcie i Turcji. 

KONIEC GRUDNIA MOŻE BYĆ UPALNY

Odkryj magię Świąt w odległych zakątkach świata

Polska zima, choć kapryśna, potrafi być też piękna, ale coraz więcej naszych klientów wybiera w tym czasie wakacje za granicą. Pożegnaj na tydzień lub dwa grubą kurtkę i ucieknij z nami od zimy! Na Zanzibarze w grudniu jest 31 st. C, a w Emiratach Arabskich – 25 st.

BOŻE NARODZENIE W GÓRACH

Święta na nartach

Wigilia i Boże Narodzenie z widokiem na ośnieżone szczyty? Białe szaleństwo od rana, a wieczorem kąpiel w podrzewanym basenie hotelowym lub rodzinny relaks w salonie przy komuniku. To Ty decydujesz, jak spędzisz tegoroczne święta.

ŚWIĘTA Z RODZINĄ

Polecane hotele na rodzinne Święta

ŚWIĘTA WE DWOJE

Polecane hotele na Święta dla par

WAKACJE POD CHOINKĘ

Podaruj bon na prezent

Tegoroczne Święta Bożego Narodzenia mogą być jeszcze bardziej radosne jeśli pod choinką znajdą się wakacje. Ofiarowując bon podarunkowy nie musisz sfinansować całego wyjazdu ani narzucać konkretnego kierunku a przecież wakacje w prezencie ucieszą każdego!

bony podarunkowe Wakacje.pl

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź