WYCIECZKI SZKOLNE

  • Zielone szkoły
  • Objazdówki poza krajem
  • Górskie wędrówki

aktywny wypoczynek

Wycieczki klasowe

Wycieczki klasowe to wyjątkowa okazja do budowania więzi w grupie. Dzięki nim dzieci i nastolatkowie rozwijają swoje zainteresowania oraz poszerzają horyzonty. Zapewnij swoim uczniom niezapomniane doświadczenia edukacyjne. Niech uczą się przez podróże! Nasze wyjazdy są pełne fascynujących atrakcji i zabaw. Dają możliwość zbierania wspomnień na całe dorosłe życie. Czy to nie brzmi świetnie?

Zobacz, co mamy w ofercie!
wycieczki szkolne za granicę
Wycieczki szkolne 3-dniowe
Wycieczki szkolne po Polsce
wycieczki szkolne za granicę
Wycieczki szkolne 3-dniowe
Wycieczki szkolne po Polsce

intensywne zwiedzanie

Wycieczki szkolne za granicę

Klasowe wycieczki to dla wielu dzieci możliwość wyjazdu za granicę po raz pierwszy w życiu. Wiemy, jak zorganizować taki wypad, aby grupa wróciła z niego zadowolona i napełniona pozytywną energią. W wycieczkach szkolnych chodzi przecież o dobrą zabawę. Ale też o dawkę wiedzy. W tym sprawdzą się wyjazdy z przewodnikiem, podczas których zwiedzicie najwspanialsze muzea Europy. Na przykład paryski Luwr lub Muzeum Historii Naturalnej w Londynie. Nie zapominamy jednak o dozie szaleństwa. Co powiecie na Disneyland? Skontaktuj się z nami, aby omówić Twój pomysł. Resztą zajmą się nasi specjaliści.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

młodzież

zielona szkoła

Wycieczki szkolne 3-dniowe

Organizujemy również wyjazdy na tzw. zielone szkoły. Uczniowie mają wtedy okazję nie tylko się uczyć, ale też obcować bezpośrednio z przyrodą. To idealna forma edukacji ekologicznej i zabawy na świeżym powietrzu. Taki wyjazd doskonale sprawdzi się w młodszych klasach, w których dzieci są żądne przygód i rozpiera je energia. To też najlepszy sposób na integrację i zacieśnianie więzi wśród młodzieży licealnej.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

dzieci

w kraju nad wisłą

Wycieczki szkolne po Polsce

Znasz jakieś ciekawe miejsca na wycieczki szkolne po Polsce? My tak! I z chęcią Ci je wskażemy. Nasi doradcy są gotowi dostosować program pod każdą grupę. Dzięki temu spełniamy oczekiwania zarówno uczniów, jak i nauczycieli. Potrafimy przygotować plan wyjazdu tak, aby w pełni wykorzystać dany czas. Zachęcamy do wyjazdów edukacyjnych po kraju. Podczas nich dzieci i młodzież mogą zagłębiać się w historię oraz korzystać z bogactw natury. Co powiecie na kilkudniowy wyjazd do dawnej stolicy Polski połączony z pieszymi wycieczkami po górskich pasmach Tatr?

WYŚLIJ ZAPYTANIE

malbork

DLACZEGO MY

Zorganizujemy Twój event od A do Z!

Współpracujemy z niemal wszystkimi biurami podróży działającymi na polskim rynku. Dzięki temu dajemy Ci dostęp do szerokiej oferty. Obsługujemy nawet bardzo skomplikowane zapytania zgodnie z zasadą: „Nie ma rzeczy niemożliwych". Skąd pewność, że to umiemy? Bo zanim wyszliśmy z ofertą MICE na rynek, przez wiele lat ćwiczyliśmy ją na sobie. Za nami spektakularne wyjazdy dla ponad setek osób do różnych zakątków świata i mniejsze eventy dla kilkudziesięciu osób, które organizujemy regularnie kilka razy do roku. Mamy już 25 lat doświadczenia na rynku. Szukasz pomysłu na firmowe wydarzenie? Nie szukaj! Zgłoś się do nas.

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź