WYJAZDY FIRMOWE

INCENTIVE TRAVEL

  • Praca w wymarzonych warunkach
  • Relaks w egzotycznych miejscach
  • Integracje firmowe

Podróżuj i pracuj

Wyjazdy grupowe dla firm 

To innowacyjny sposób na wzmocnienie relacji w zespole i stworzenie inspirującego środowiska biznesowego. Jako specjaliści na rynku dbamy o dostosowanie ofert do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Firmowe wyjazdy zorganizowane przez nas to nie tylko wyjście poza granice kraju. To inwestycje w rozwój przez budowanie silnych więzi w zespole. Zapoznaj się z naszą ofertą i spraw, aby sukcesy Twojej firmy były celebrowane w niezapomniany sposób.

WYJAZDY INTEGRACYJNE
INCENTIVE TRAVEL
KONFERENCJE I SZKOLENIA
PRACOWAKACJE
WYJAZDY INTEGRACYJNE
INCENTIVE TRAVEL
KONFERENCJE I SZKOLENIA
PRACOWAKACJE

motywuj i łącz

Wyjazdy integracyjne  

Zastanawiasz się, jak wielki potencjał tkwi w Twoim zespole? Odkryjemy go w najbardziej ekscytujący i niezapomniany sposób! Nie ma dwóch identycznych firm, dlatego nasze wyjazdy integracyjne są elastyczne. Dostosowujemy je do specyfiki Twojej firmy. Od aktywności outdoorowych, przez warsztaty rozwoju osobistego, aż po kreatywne wyzwania. Zapewniamy rozrywkę i budujemy trwałe relacje w zespole. Zachęcamy do udziału w porywających zabawach team buildingowych lub szalonych imprezach zamkniętych, które zorganizujemy na Twoje życzenie.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Wyjazdy integracyjne

Nagradzaj i wyróżniaj

Incentive Travel 

Incentive Travel to nie tylko podróż. To doświadczenie, które motywuje i integruje zespół oraz nagradza sukcesy biznesowe. To przyjemność z podróży, ale też inwestycja w rozwój pracowników, która zwiększa zaangażowanie i lojalność. Dzięki niej wyróżnisz ich za osiągnięcia i zachęcisz do większej produktywności. Przez te wyjątkowe podróże służbowe zbudujesz silniejsze relacje w zespole. Ich cechą szczególną jest niepowtarzalność. Im bardziej szalone pomysły, tym większa zabawa! I gwarancja, że podróż zostanie we wspomnieniach uczestników na długo po jej zakończeniu. Co powiesz na skok ze spadochronem, kolację w Burj Khalifa a na finał... prywatny koncert gwiazdy?

WYŚLIJ ZAPYTANIE

inencive travel

rozwijaj i udoskonalaj

Konferencje i szkolenia

Odkryj możliwości rozwoju swojego biznesu dzięki wyjazdom firmowym na konferencje i szkolenia! Zyskasz przewagę konkurencyjną, gdy dasz swoim pracownikom dostęp do najnowszych trendów i wiedzy branżowej. Potrzebujesz szerokiego zaplecza konferencyjnego, prelegentów i konferansjerów? Wiemy, gdzie najlepiej zorganizować wyjazd i z kim nawiązać współpracę, aby uczestnicy wrócili usatysfakcjonowani. Zainwestuj w rozwój swojej firmy. Zobacz, jak nasze wyjazdy wpływają na skuteczność i sukces na rynku. A między spotkaniami zapewnij pracownikom chwilę wytchnienia. Co powiesz na spacer ulicami Barcelony?

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Konferencje i szkolenia

odpoczywaj i działaj

Pracowakacje

Zamień szare biuro na rajską plażę, malownicze góry lub inny wymarzony zakątek. Połącz pracę z odpoczynkiem w otoczeniu piękna natury. Workation to nie tylko korzyści zawodowe, ale również możliwość budowania relacji zespołowych w nieformalnej atmosferze. Sprzyja to tworzeniu bardziej kreatywnego i zmotywowanego zespołu. Podaruj swoim pracownikom szanse na niezapomniane wspomnienia. Zadbaj o wzajemne relacje w innym środowisku niż nudne przestrzenie biurowe.

WYŚLIJ ZAPYTANIE

Pracowakacje

Dlaczego my

Zorganizujemy Twój event od A do Z!

Współpracujemy z niemal wszystkimi biurami podróży działającymi na polskim rynku. Dzięki temu dajemy Ci dostęp do szerokiej oferty. Obsługujemy nawet bardzo skomplikowane zapytania zgodnie z zasadą: „Nie ma rzeczy niemożliwych". Skąd pewność, że to umiemy? Bo zanim wyszliśmy z ofertą MICE na rynek, przez wiele lat ćwiczyliśmy ją na sobie. Za nami spektakularne wyjazdy dla ponad setek osób do różnych zakątków świata i mniejsze eventy dla kilkudziesięciu osób, które organizujemy regularnie kilka razy do roku. Mamy już 25 lat doświadczenia na rynku. Szukasz pomysłu na firmowe wydarzenie? Nie szukaj! Zgłoś się do nas.

aaa

Natalia to dziewczyna z niekończącymi się pokładami energii. Jest idealnym przykładem na to, jak można łączyć zaangażowanie i rzetelność w wykonywaniu obowiązków z radością i uśmiechem na twarzy, który zaraża innych! Z nią każdy projekt staje się unikatowym wydarzeniem. Tak jak wyjazd firmowy do słonecznego Egiptu, gdzie zorganizowała imprezę na pustyni, uroczystą galę i koncert gwiazdy polskiej sceny muzycznej. 

aaa

Maciej jest synonimem pracowitości i konsekwencji w dążeniu do celów. Jego zdolność do nawiązywania nowych znajomości i łatwość odnajdywania się w różnych środowiskach sprawiają, że jest nie tylko efektywnym specjalistą, ale także wyjątkowym partnerem biznesowym. Zawsze gotów do podjęcia nowych wyzwań, takich jak wyjazd firmowy do Dominikany, gdzie zorganizował imprezę pod palmami, piana party oraz wędrówki po malowniczych kanionach.  

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź