Wczasy Ksamil

Przed podróżą

Obywatele polscy mogą wjeżdżać i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od pierwszego dnia wjazdu na podstawie ważnego paszportu lub ważnego dowodu osobistego. Dokument wjazdowy powinien mieć zapas ważności 3 miesiące od planowanej daty opuszczenia Albanii.
Obywatele polscy mogą wjeżdżać bez wizy i przebywać na terytorium Albanii do 90 dni w ciągu 180 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu.
TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa. Szczegóły na: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych .

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: https://www.gov.pl/web/dyplomacja/informacje-dla-podrozujacych .
Szczepienia nie są wymagane.

Wakacje i wycieczki do Ksamil

Ksamil to malownicza albańska miejscowość położona nad Morzem Jońskim. Idealne miejsce na wakacyjny relaks. Co roku, w szczycie sezonu, miasto odwiedza tysiące turystów z całej Europy. Kurort kusi najpiękniejszymi w Albanii plażami, dobrze rozwiniętą bazą noclegową i atrakcyjnymi cenami. To doskonałe miejsce na wypoczynek na słonecznej, piaszczystej plaży, kąpiel w krystalicznie czystych wodach i podziwianie pięknych krajobrazów. Wakacje w Ksamil możesz zarezerwować wybierając dojazd własny lub z przelotem z jednego z największych lotnisk w Polsce. Wśród ofert znajdziesz zarówno propozycje wyjazdów All Inclusive, jak i oferty z własnym wyżywieniem lub wyłącznie ze śniadaniami.

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź