Wczasy Playa Dorada

Przed podróżą

Do Dominikany Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu.
W Dominikanie dla Polaków wizy nie są wymagane, przy wjeździe trzeba jednak wykupić kartę turystyczną, która kosztuje ok. 15 USD i uprawnia do 30-dniowego pobytu na terenie Dominikany. Często cena karty turystycznej jest już wliczona w cenę biletu lotniczego.
Szczepienia nie są wymagane.

Opinie o miejscowości Playa Dorada (Dominikana)

8.5
Igor
Plaża około 4 km. Pewnie powtórze innych ale nie wypada inaczej. Jest nieziemska i wspaniała. W centrum jest centrum handlowo - usługowe. Pole do golfa, nawet niezłe. Miałem okazję skorzystać. Małe ale do meleksów, troszkę już wysłużone. 5 km do Peurto Plata. Wzdłuż plaży ekskluzywne hotele. Hotel ok. Najlepiej brać 5*. Urlop na złocistej plaży zawsze będę dobrze wspominał. Życzyłbym sobie i wam jeszcze raz się tam znaleźć.
03.04.2009
9
Maciej
Nawet najbardziej grymaśni z was po pobycie tutaj będę wyć z zachwytu, i na pewno będą chcieli wrócić. Wiem że było nawet sporo lokalnych restauracyjek i barów plażowych jednak przy all inclusive jaki miałem nie dane mi było spróbować. Ponieważ wszystko miałem w hotelu. Miejscowość jest nie duża. Urzekająca nie naruszona przyroda przeplata się z obiektami hotelowymi. Bardzo dużo Kanadyjczyków i Amerykanów z przewagą na tych pierwszych.
03.04.2009
9
Przemek
Powiem wam że kiedy pierwszy raz stanąłem na plaży to koparka zjechała mi do samej ziemi. Turkus morza karaibskiego, wspaniały piasek, słońce ( w lipcu dzień w dzień ponad 30 stopni ), obok przeszły dwie piękne Dominikanki. W Doradzie jest wszystko. Hotele, restauracje i bary na plaży. Wspaniali ludzie. W samym centrum dużo drzew dających cień. Jeśli jeszcze kiedyś będę mógł sobie pozwolić na przyjazd tutaj nie będę się wahał ani chwili dłużej.
03.04.2009