Wczasy Yaniklar

Przed podróżą

Dowód osobisty - musi być ważny przez cały okres pobytu. Jeśli dokument utraci ważność w trakcie pobytu, przekroczenie granicy na jego podstawie, przy wyjeździe z Turcji, nie będzie możliwe.

Polaków nie obowiązują wizy do Turcji, jeśli pobyt nie przekracza 90 dni.
Szczepienia nie są wymagane.
Yaniklar Village to kompleks wypoczynkowy położony w południowej, nadmorskiej części Turcji, w odległości 10 km od znanego i chętnie odwiedzanego przez turystów miasta portowego Fethiye oraz w niewielkiej odległości od niewielkiej, uroczej miejscowości turystycznej Oludenis (the Blue Lagoon).

Yaniklar słynie przede wszystkim z pięknej, piaszczystej i czystej plaży oraz z kompleksu luksusowych hoteli, apartamentów, willi, kwater prywatnych i bungalowów, w których nawet najbardziej wymagający wczasowicz znajdzie wszystko, czego mu potrzeba do miłego spędzenia urlopu. Szczególnie wybrzeże Morza Śródziemnego posiada świetnie rozwiniętą bazę gastronomiczną i noclegową.

[foto1]Na obszarze Yaniklaru znajdą Państwo boiska do gry w siatkówkę, kino na wolnym powietrzu, snack bary i pool bary. Jest to wymarzone miejsce dla rodzin z dziećmi, gdyż na terenie kompleksu mieszkalnego znajdują się place zabaw dla najmłodszych, a dla Pań centra fitnessu, sauna i salony kosmetyczne. Wybrzeże osiedla to raj dla zwolenników sportów wodnych - można tu uprawiać surfing, jet skiing, canoeing, parachuting i kite surfing oraz water skiing. Narzekać nie będą mogli także miłośnicy sportów elitarnych, Yaniklar posiada bowiem pole golfowe.

Niewątpliwym atutem Yaniklaru są centra i wypożyczalnie sprzętów sportowych i plażowych oraz hotele oferujące wszelkiego rodzaju rozrywkę. Każdy znajdzie tu coś odpowiedniego dla siebie - hotele organizują imprezy kulturalne, udostępniają baseny przystosowane także dla dzieci, a miłośnikom wędkowania zapewniają ciche, specjalnie wyznaczone do uprawiania tego sportu miejsca. Duże wrażenie robi marina pełna luksusowych jachtów i żaglówek.

[foto3]Są tu bary, dyskoteki, knajpki, gdzie można rozkoszować się daniami kuchni regionalnej i europejskiej, a także sklepów i sklepików, które chętnie odwiedzają panie lubiące w czasie urlopu udać się na zakupowe szaleństwa.

Kompleks mieszkalny w Yaniklarze otoczony jest zachwycającymi górami porośniętymi chronionym lasem sosnowym, co sprawia, że turyści odwiedzający to miejsce czują się w miły sposób odseparowani od reszty świata.

Yaniklar to dobre miejsce na wypoczynek, zwłaszcza dla tych, którzy urlop lubią spędzać luksusowo. Między miejscowościami Fethiye - Yaniklar - Oludenis co dziesięć minut kursują minibusy w godzinach od 6 do 22. W odległości 35 km od Yaniklaru znajduje się lotnisko Marmaris - Dalaman.

Nowość!

Odkryj nową stronę podróży – rezerwuj elastyczne pakiety lot+hotel. Sprawdź