Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Miejsca do których lubicie wracać

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

a ja lubię jezioro Pile - super miejsce

Komentarz

Ja najbardziej lubię wracać na Teneryfę. Jestem tam przynajmniej raz na 2-3 lata Zakochałam się w Wyspach Kanaryjskich.

Komentarz

A ja lubię polskie morze i odpoczynek w jakiejś spokojnej miejscowości w wynajętych domkach, np. na

Komentarz

Wiadomo najlepiej w domu :P ale oprocz swojego gniazdka, najbardziej lubie jezdzic nad morze do jastrzebiej gory. Cisza, spokoj, nie ma takiego "motłochu" jak we wladku czy dalej na helu (jastarnia jutrata itp)[URL="http://pobyty.pl/noclegi/jastrzebia-gora/"] [/URL]tanie, zawsze jak jezdze z rodzina to zadbane czyste pokoje, niedaleko morza (ok 300m.) Piekne kilfowe wybrzeze, niektore podobno maja az 30m, takze jest na co popatrzec

Komentarz

Aj Maury. to jest to. Po prostu kocham;0

Komentarz

Och tak, polskie morze -Kużnica na Helu, villa Gryf, byliśmy tam kilkanaście razy, ale tak na 3-4 dni.Pusta plaża wyrzeźbiona wiatrem, zero ludzi, wypady do Helu, Jastarni, Gdyni, Gdańska.Turboty wielkości talerza, pyszne lody w Helu, długie spacery plażą.Najchętniej jeździmy kiedy nie ma sezonu- wiosną, jesienią.
              Takie sentymentalne wyjazdy, hotel specyficznie uroczy, ale bez luksusów, za to z niespotykanym klinatem.
              Jednak na wypoczynkowe wakacje, takie 2-3 tygodniwe to Karaiby- Kuba, Dominikana, ale hotele też z daleka od ludnych kurortów-są takie, tylko trzeba poszukać.

Komentarz

ngobs Napisał(a):
                -------------------------------------------------------
                > Aj Maury. to jest to. Po prostu kocham;0

.. nie mówi się Maury ale Maurowie .. ;-)))

Komentarz

.. Mauretania .. ??? .. ;-)

Komentarz

Maurudery!

Komentarz

.. Mauryców .. ! .. dobra piekarnia .. !!!

Komentarz

Ja najbardziej lubię wracać po pracy do domu.....uwielbiam 8-)prawie codziennie tak robie i nigdy mi się nie znudziło(:P)

Komentarz

.. prawie codziennie .. !! .. ?? .. prawie .. ?? .. ;-)))

Komentarz

no wiesz Citek.....w zyciu trzeba zbłądzić, zeby się lepiej wracało

Komentarz

.. swiete słowa Momi .. !! .. święte słowa .. !!! .. ;-))) .. już wiem dlaczego ja tak nieustannie błądzę .. ;-)))

Komentarz

Lubię wracać do Azji Południowo-Wschodniej - to mój ulubiony region świata. Za miesiąc znów tam lecę - tym razem będą to Małe Wyspy Sundajskie.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                                Trwa
                                X