Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

gdzie zanocowac w Krakowie

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• gdzie zanocowac w Krakowie

szukam jakiegoś noclegu w Krakowie dla 3 osob, w miarę blisko centrum, jakiś hotel, apartamenty, nie chcę zawierzac stronom www bo tam każdy sie zachwala, liczę że mi podpowiecie jakieś klimatyczne miejsca

Hmmm a jaki budżet? Osobiście polecam Dwór Kosciuszko. Uroczy hoteliku blisko centrum ale to 5* wiec nie wiem czy cenowo bedIe odpowiadał. Przyzwoite miejsce ale z dziwna obsługa to hotel swiat na woli justowskiej ul. Bodaj Morelowa (albo jakis inny tego typu owoc) tylko nie marnują sie na tanie pokoje a wybierz te w nowej części Pozdrawiam i miłego pobytu w krk BiT

Komentarz

5 gwiazdek to chyba trochę za dużo dla mnie... prędzej 3 lub 4. chociaż jeśli miejsce będzie fajne to jestem w stanie wybaczyć cenę

Komentarz

w centrum jest bardzo dużo fajnych hoteli w średnim i wyższym standardzie. spróbuj np. z efekt expressem

Komentarz

Zamieszczone przez beżowa Zobacz posta
          nie chcę zawierzac stronom www bo tam każdy sie zachwala
          Tutaj też wszyscy będą zachwalać, ale będą to subiektywne opinie. To co innym się podoba, niekoniecznie spodoba się Tobie.

Komentarz

Jeżeli chodzi o o noclegi w 3 lub 4 gwiazdkowych hotelach to psokojnei blisko Wawelu coś znajdziesz,w zasadzie standard tam zaczyna się od 3 gwiazdek,to tylko kwestia samej lokalizacji gdzie będzie Wam najwygodniej.

Komentarz

Ja w takiej sytuacji korzystam z BookApart, tam wyszukasz i od razu zarezerwujesz apartament który najbardziej Cię interesuje. Można sobie zaznczyć lokalizację, ilość pokoi, standard itp. Od razu widać gdzie są wolne terminy, to bardzo wygodne

Komentarz

Kraków to dziesiątki tysięcy miejsc noclegowych , trudno mi sobie wyobrazić aby na booking,com albo hrs.pl były jakieś niezgodne z rzeczywistością opisy i opinie , nie chcę nikogo na forum dyskredytować , bo sam coś mogę doradzić , ale wybierająć miejsce zakwetorowania w jakimś mieście , sam wolę zaufać w/w portalom , nigdy nie było nic niezgodnego z opisem .
                Co do polecenie , to ostatnio blisko Kazimierza spałem w Qubus-ie , złapałem jakąś weekendową promocję i cena była przyjazna
                Qubus jest nad Wisłą , dosłownie przechodzisz przez most i jesteś na Kazimierzu , do placu Nowego jest 4-5 minut pieszo
                ..... moim zdaniem warto , ale naprawdę wejdź na te portale i tam w opisach głupot nie piszą .

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                Trwa
                X