Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Wakacje 2019?

Przerwany
Ten wątek jest zamknięty
X
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Wakacje 2019?

Do wakacji jeszcze szmat czasu, ale ostatnio pojawił się temat, gdzie pojedziemy naszą trójką (ja, syn 14 lat i córka 12 lat)
    Może podsuniecie jakieś pomysły na atrakcyjny wyjazd. Może być domek, agroturystyka, pokój. Coś z atrakcjami typu park linowy, historia, zwiedzanie, wędrówka, rowery, zwierzęta, może coś fajnego w gorach czy innych zakątkach. Niekoniecznie kąpiel w Bałtyku.
    W zeszłym roku byliśmy na Mazurach. Było super - polecam.

Może jakaś przygoda z agroturystyką?
    Albo! Widziałem kiedyś takie fajne miejsce - domki na drzewach! Maja w Ogrodzie tam była - wygooglaj

Komentarz

Nad morze jedźcie. My planujemy też aktywnie spędzić czas w tym roku, będzie trochę plażowania ale i parki linowe, muzea i na pewno odwiedzimy Labirynt Luster w Trzęsaczu. Znajomi byli w zeszłym roku i bardzo polecali. Moje dzieci właśnie 12-13 lat już się doczekać nie mogą.

Komentarz

Ja co roku jeżdżę na szczyt Gubałówki do Willi Magnus w Zakopanym, jestem zachwycona tamtym klimatem, cisza i spokój - widoki przepiękne, można usiąść wieczorem na tarasie i podziwiać dolinę Zakopanego nocą niezapomniane przeżycia. Jest tam też plac zabaw dla dzieci zeby dzieciaki miały sie czym zająć, sala tv i to co mi przypadło do gustu to grill z altaną gdzie można grilować nawet podczas deszczu 15 min do kolejki - a na samej Gubałówce jest tez sporo restauracji i innych atrakcji.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Polska, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
        Trwa
        X