Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Hotel Yelken - Turgutreis (okolice Bodrum)

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Hotel Yelken - Turgutreis (okolice Bodrum)

Witam Forumowiczów, Planuję wybrać się do hotelu Yelken w Turgutreis. Jest do zupełnie nowy hotel na jego stronie są tylko prezentacje komputerowe. Hotel Jest już chyba otwarty, bo takie informacje otrzymałem w Wezyrze. Zwracam się z uprzejmą prośbą do osób, które są w Turcji w tym regionie i ewentualnie czytają to forum lub do osób, które się tam wybierają. Czy moglibyście może zrobić jakieś zdjęcia i podesłać na mój e-mail? Może ktoś go na żywo oglądał? Z góry dziękuję za wszelkie uwagi i pomoc. Pozdrawiam tmi

Witam,

Za niedługo planujemy także wybrać się do hotelu YELKEN. Dlatego też byłbym wdzięczny jeśli mógłbyś przesłać mi jakieś swoje spostrzeżenia z pobytu w tymże hotelu.

Marc

Komentarz

My też prosimy o opinie!!

Komentarz

wylatuje 14/06 jak wróce to coś napisze być może już 15/06 bo w świadczeniach jest ponoć iternet bezprzewodowy więc zabieram laptopa.organizator Exim 1799 + 80 razem 1879 za 2tyg all to dobra cena.
        pozdrawim

Komentarz

witam jestem obecnie w hotelu yelken jesli ktos ma pytania zapraszam
          tomek

Komentarz

Prosimy o szczegóły dotyczące hotelu Yelken, pokoje, wyżywienie, basen, plaża. Wg oferty jest to hotel widmo (brak zdjęć), wię jeśli już jesteście dajcie znać czy na miejscu nie zastaniemy makiety ;-). Wybieramy sie 21-06-07.

Komentarz

Tribond proszę o opinie hotelu Yelken i okolicy.
              Często zdaża się że hotele nowe nie są wykończone. Jak to jest w przypadku Yelken?
              Plaża, basenik itp.
              Z góry wielkie dzięki.

Komentarz

witam
                jestem wlaśnie po śniadaniu bylo standaedowe tzn; omlet, sery, pomidory wedlina turecka,dżemy miody moim zdaniem 4pkt
                plaza; przyzwoiya lezaki duże molo z poduchami do leżenia zejściami drabinkami do kąpieli zejście zplaży do morza okrągle kamienie dość plytko 30m 1metr
                basen;średniej wielkości lezaki plus leżaki na drewnianych podestach między basenem a plażą bar
                bardzo ladny widok na morze i wyspy i sąsiednie chotele wieczorem wszystko efektownie podświetlone.
                hotel oddany chyba w zeszlym roku czysto jak to w nowym obiekcie reszta zgodna z opisem
                zmartwil mnie dojazd do hotelu nieciekawa okolica spacerować nie ma gdzie jedynie plazą dziś przejde sprawdzić dopiero po przekroczeni drzwi hotelu humor się poprawil
                pokoje; my mamy 3-osobowy ale bez widoku na morze mają dziś zamienic na 2-osobowy z dostawką ale z widokiemna morze zobaczymy ogólnie pokoje bladne TV plazma telefon w pokoju i przy kibelku też jest sluchawka!!
                internet bezprzewodowy w cenie wlaśnie korzystam
                kaucja za karte na wymiane ręczników 15euro
                to wszystko na teraz jestem od wczoraj może dziś coś nowego zobacze to napiszę
                pozdrawiam tomek

Komentarz

witam
                  jestem wlaśnie po śniadaniu bylo standaedowe tzn; omlet, sery, pomidory wedlina turecka,dżemy miody moim zdaniem 4pkt
                  plaza; przyzwoiya lezaki duże molo z poduchami do leżenia zejściami drabinkami do kąpieli zejście zplaży do morza okrągle kamienie dość plytko 30m 1metr
                  basen;średniej wielkości lezaki plus leżaki na drewnianych podestach między basenem a plażą bar
                  bardzo ladny widok na morze i wyspy i sąsiednie hotele wieczorem wszystko efektownie podświetlone.
                  hotel oddany chyba w zeszlym roku czysto jak to w nowym obiekcie reszta zgodna z opisem
                  zmartwil mnie dojazd do hotelu nieciekawa okolica spacerować nie ma gdzie jedynie plazą dziś przejde sprawdzić dopiero po przekroczeni drzwi hotelu humor się poprawil
                  pokoje; my mamy 3-osobowy ale bez widoku na morze mają dziś zamienic na 2-osobowy z dostawką ale z widokiemna morze zobaczymy ogólnie pokoje bladne TV plazma telefon w pokoju i przy kibelku też jest sluchawka!!
                  internet bezprzewodowy w cenie wlaśnie korzystam
                  kaucja za karte na wymiane ręczników 15euro
                  to wszystko na teraz jestem od wczoraj może dziś coś nowego zobacze to napiszę
                  pozdrawiam tomek

Komentarz

witam
                    www.yelkenhotel.com.tr
                    pozdrawiam

Komentarz

dzięki za adres stronki,wygląda nieżle,napisz jakie są Twoje odczucia co do pobytu w tym hotelu....

Komentarz

witam

będziemy w Yelken w lipcu. Napisz, jakie są twoje wrażenia na gorąco o hotelu i okolicy.
                        Czy dostałeś widok na morze? Mają cennik, czy wystarczy bakszysz?

PS
                        dostęp do sieci jest interesujący..... informacje on-line

Komentarz

A jak ci się podoba samo Turgutreis?

Komentarz

WITAM
                            WLAŚNIE PRZECZYTAŁAM ŻE TEŻ WYBIERASZ SIĘ DO TEGO SAMEGO HOTELU CO MY W TYM SAMYM CZASIE , OBAWIAŁAM SIE ŻE POLAKÓW TAM RACZEJ NIE SPOTKAM , NAPISZ CZY COŚ WIĘCEJ DOWIEDZIAŁAŚ SIE O HOTELU BO O OPINIE RACZEJ CIĘŻKO . MY LECIMY Z W-WY A WY ? BĘDĘ WDZIĘCZNA ZA ODPOWIEDŹ , EW. PODAJE TEL. 606 775 622

Komentarz

WITAM
                              WYBIERAMY SIĘ DO TEGO HOTELU 21.06.2007 , NAPISZ JAK JEST , CZY POLAKÓW DUŻO , BĘDĘ WDZIĘCZNA

Komentarz

Trwa
                              X