Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

poleccie fajne hotele w Marmaris

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• poleccie fajne hotele w Marmaris

Dostałam niespodziewany dodatkowy urlop we wrześniu i postanowiliśmy jechac w tym roku dwa razy za granicę.jako druga wypadła Turcja,a że troszkę sie wykosztowaliśmy na Egipt to nie dysponujemy dużym kapitałem.Mam,więc prozbę,czy możecie polecic mi niedrogi,ale w miarę fajny hotel w pobliżu Marmaris.Wiem od znajomych,że to jednak dośc drogi kurort.Czy trzy gwiazdkowe hotele w Turcji są naprawdę nieciekawe???Czy możecie podac mi konkretne hotele i ich ceny w przybliżeniu?Wybieramy sie na tydzień.opcja chyba HB,bo wiadomo taniej)))

Jak na razie przejrzałam katalog biura podrózy WEZYR i wybrałam trzy tanie hotele /wszystkie z opcjami All Inclusive i ceną od 1550zł do 1660zł/.Są to 1.Sun Maris 2.ADLER 3.MYRA. Który jest najbardziej godny polecenia?Czekam mimo wszystko na jakies propozycje.

Komentarz

ja osobiście polecam Club Blue Marmaris ok 10 min dolmuszem do Marmaris, spokojnie a jednak blisko. Bardzo miła obsługa, super. Jedyna wada to dużo schodów

Komentarz

Ja z rodziną wybieram się do CLUB BLUE MARMARIS na początku sierpnia.
        Sama wybrałam sobie ten hotel przez internet w BP ITAKA w oparciu o opinie tych co tam byli.
        Oczywiście na bieżąco śledzę forum i wszystkie wypowiedzi związane z hotelem i BP ITAKA. Jednak po tym co ludzie piszą nie o hotelu tylko o biurze to po woli zniechęcam się do wyjazdu i jestem przerażona tym co może nas spotkać (np. dodatkowe opłaty przed wyjazdem tzw. paliwowe lub rezydenci - nieuczciwi i lekceważący swoich klientów).
        Z natury jestem optymistką i nie należe do osób które są bardzo wymagajace, ale nie chciałabym być oszukana lub czegoś pozbawiona.

Komentarz

ja bylam w marmaris 4 lata temu i wspominam tam pobyt bardzo dobrze
          miejscowosc malowniczo polożona, piekna promenada, jedyna wada to waska plaza, zwirkowata
          bylam w hotelu PASSABEACH****, obok hotel PASSABAY***, podobne obiekty choc w 4* byl TV w pokoju i posilki bardziej urozmaicone, basen wiekszy, tuz przy plazy polozone obiekty, lezaki , parasole na plazy hotelowej - co rzadko sie zdarza bezplatne!, animacje wieczorne
          my bylismy z neckermanna, teraz widzialam ze w triadzie jest ten hotel
          ceny na miescie az nie takie straszne, jest przy porcie wielki bazar gdzie mozna kupic wszystko, mozna sie targowac a nawet trzeba
          sa na miescie markety, mcdonald, bary itp
          wycieczki np na rodos mozna samemu z portu poplynac i jest taniej niz przez biuro z ktorym sie wylatuje
          polecam! i milego pobytu!

Komentarz

witam!bylam w zeszlym roku w Marmaris,w hotelu Delfina Beach (w tym roku bedzie sie nazywal inaczej-Sun Maris Beach) z biura JetTouristic.Byl to wlasnie hotel trzygwiazdkowy,z all'em i jezeli nastawiasz sie na plazowanie a nie siedzenie w hotelu to moge go spokojnie polecic!

Komentarz

~ogr73 napisał(a):

> Ja z rodziną wybieram się do CLUB BLUE MARMARIS na początku
              > sierpnia.
              > Sama wybrałam sobie ten hotel przez internet w BP ITAKA w
              > oparciu o opinie tych co tam byli.
              > Oczywiście na bieżąco śledzę forum i wszystkie wypowiedzi
              > związane z hotelem i BP ITAKA. Jednak po tym co ludzie piszą
              > nie o hotelu tylko o biurze to po woli zniechęcam się do
              > wyjazdu i jestem przerażona tym co może nas spotkać (np.
              > dodatkowe opłaty przed wyjazdem tzw. paliwowe lub rezydenci -
              > nieuczciwi i lekceważący swoich klientów).
              > Z natury jestem optymistką i nie należe do osób które są bardzo
              > wymagajace, ale nie chciałabym być oszukana lub czegoś
              > pozbawiona.

Nie ma co sie zniechecac. Bylam z Itaka na 3 wyjazdach i wszystkie 3 byly udane. Malo tego - mam juz wykupiony 4 wypad i nie moge sie juz doczekac ich zimowego katalogu.
              Co do rezydentow, to nie mam zadnych zastrzezen. A po ostatnim pobycie na Sri Lance, uwazam, ze to prawdziwi profesjonalisci :-)
              Zauwazylam, ze ludzie na forum dziela sie czesciej negatywnymi opiniami i wrazeniami, niz tymi pozytywnymi.

Komentarz

akurat plażowanie w Marmaris nie należy do przyjemności (brzydka plaża). Jeśli okolica Marmaris to polecam decydowanie jej lepszą ,,dzielnicę,,ICMELER,ale nie wiem jak tam z tanimi hotelami

Komentarz

Zerknij na Kalemci...całkiem ładny...ładniejszy niż na zdjęciach...nieciekawa tylko stołówka, lecz jedzonko całkiem smaczne jak na Arabskie "amu")Marmaris jest miejscowością bardzo głośną, rozrywkową i o niebo ładniejszą od Alanyii. Rzeczywiście jest tam drogo, lecz wystarczy wybrać się do Supermarketu w centru i tam za grosze kupisz picie itp. polecam orzeszki w pikantnej "otoczce"! Jest to miejsce na pewno dla młodych rozrywkowych ludzi, którzy nie przyjeżdżają tam, by się wyspać))

Komentarz

niestety jedna z moich wcześniejszych obaw juz się sprawdziła
                    dostałam informacje o dopłatach paliwowych 180 zł na osobę x 4
                    no i niestety zapłace a jakie mam wyjście? - przecież nadal chce tam jechać
                    i łudzę siebie i rodzine że będzie cudownie

Komentarz

monteblack napisał(a): > witam!bylam w zeszlym roku w Marmaris,w hotelu Delfina Beach (w > tym roku bedzie sie nazywal inaczej-Sun Maris Beach) z biura > JetTouristic.Byl to wlasnie hotel trzygwiazdkowy,z all'em i > jezeli nastawiasz sie na plazowanie a nie siedzenie w hotelu to > moge go spokojnie polecic! czy możesz coś więcej o tym hotelu powiedzieć, z twojej wypowiedzi wnioskuję, że jednak nie było ciekawie w tym hotelu??Co było nie tak?A jak jedzenie? Noi firma Jettouristik? Polecasz?pzdr

Komentarz

Polecam hotel Prestige w Marmaris, właśnie z niego wróciliśmy
                        Nowy, czysty, świetnie położony, blisko plaża, market Migros

Komentarz

~mimi2 napisał(a):

> Polecam hotel Prestige w Marmaris, właśnie z niego wróciliśmy
                          >
                          > Nowy, czysty, świetnie położony, blisko plaża, market Migros

lecimy do tego hotelu 15 września, czy wszystkie pokoje są z widokiem na morze?
                          i wogóle ogólne wrażenia z okolicy?

Komentarz

wrociłam w poniedziałek z Marmaris, polecam goraco hotel Poseidon, poprostu rewelacja, jedzenie pyszne, codziennie inne dania, kilkanascie rodzai ciast, mieska, i innych pysznosci, kelnerzy sprzataja talerze ze stołów na bieżąco, nie ma zalegających brudnych talerzy, hotel czysciutki, na biezaco sprzatany. Jedynie minusikiem jest niewielki basen i waska plaza, ale i tak miejsce rewelacyjne, nie jest glosne, a jednoczesnie blisko do rozrywek, ))) naprawde polecam, jest on w ofercie Triady.

Komentarz

Doberek! Będziecie na pewno zadowoleni. Hotelik czysty, zadbany. Tylko cztery pokoje mają okna na ulice reszta na basen i w oddali miedzy budynkami widać morze. posiłki podawane w restauracji, tylko w środy integracja przy basenie i wtedy pieczony kebab. Nie było wyścigu po leżaki spokojnie idąc o 8:30 na śniadanie z ręczniczkiem zajmowało sie dopiero leżaczek. Lażaki na plaży dostępne po lewej stronie od drogi, którą sie dochodziłodo morza, płatne 6 lira lub kupujecie 2 piwa za 8 lira i leżycie ile chcecie, jest to plaza miejska a leżaki należą do hotelu marbella stąd ta opłata, natomiast po prawej stronie prywatna plaża z leżakami hotelu Maritim. Blisko market Migros a w nim browarek 2,20 -2,60 lira zależy jakiej marki. Idąc w lewo i prawo wszedzie sklepiki i restauracje. Co czwartek bardzo blisko rozbija się bazar,najlepiej iść jak już sie ściemnia wtedy dopiero odchdzi targowanie rano byłoby to nie do pomyślenia, na ten duży targ w centrum nie płaca się jechać jest to samo. Ulicą lub promenadą (w lewo od hotelu) na, której co krok są bary z dyskotekami. dojdziesz ok. 40 minut do ścisłego centrum lub można pojechać dolmuszem i wysiąść pod pomnikiem Ataturka. Dolmusza zatrzymujesz machając reką- zielone 1,5 lira, pomarańczowe 2 lira bo jedzie z Icmeler. Jak was interesuje wynajęcie sejfu na 2 tygodnie 20 euro a lodówki 30 euro. W centrum polecam sklep ze skórami KERVAN (fajne targowanka ) i sklep ze złotem Tiffany trzeba przejść kawalek w lewo od hotelu(własciciel Jusuf- my friend). Och jak Wam zazdroszczę Zyczę udanego wypoczynku

Komentarz

Trwa
                              X