Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Turgutreis - Golden Beach

Przerwany
X

• Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Turgutreis - Golden Beach

Wróciłam w poniedziałek z hotelu Golden Beach koło Turgutreis. Hotel 4 *, ale za pokój dałabym 3*, mnóstwo pięknej zieleni na terenie hotelu, jedzenie fantastyczne, plaża + 2 baseny, słońce daje do wiwatu, w cieniu 35 stopni. W pobliżu jest Bodrum. Wycieczki: do Efezu, Pammukale, Didymy i na Kos. Itaka opóźniła wylot dla Warszawy o 7 godzin, o czym wiedzieliśmy jeszcze w kraju. Samolot spóźnił się dodatkowo o 3 godziny i zamiast o 5 z minutami wylądowaliśmy koło 9 rano w poniedziałek (turnus był do niedzieli). Dodatkowe atrakcje w samolocie - coś strasznie zgrzypiało przed startem. Załoga najpierw nic nie wyjaśniła, a po starcie pilot coś ściemniał o wyjącym wietrze. Lądowaliśmy z duszą na ramieniu. Przewoźnik nazywał się: YES-coś tam- pl.

no to nam się udało 5.06 wylot z Warszawy 20 min spóźnienia, powrót 20.06 1 godz spóźnienia. Nic nie skrzypiało lot był spokojny zero turbulencji, a pilot w drodze powrotnej tak pięknie posadził samolot, że nawet nie zorientowalismy się, ze jesteśmy na ziemii heheh.
    Natomiast rozrzutna jesteś z tymi 3* za pokój bo ja daję 2 z minusem za pokój i panie (nie)sprzątające, a sam hotel oceniam na 3* bo te 4* dawno sie przedawniły. Pozdrawiam .

Komentarz

Nasz pokój był niezły, aczkolwiek słyszałam, że niektórzy swoje wymieniali. Pani sprzątająca była wporzo. Zastrzeżenia można było mieć do łazienki. Widocznie nam się trafiło. Pozdrawiam.

Komentarz

Malwino Ty chyba miałaś farta po całości, bo nawet do sprzątaczki, byłam na początku czerwca i niestety sprzątanie pozostawało wiele do życzenia, wszyscy z naszej "ekipy" mieli podobne zdanie, a rozlokowani byliśmy w różnych budynkach

Komentarz

To widzę, że rzeczywiście mieliśmy farta. Nie narzekam na ten pobyt. No chyba tylko na nadmierny upał. Zwykle na urlopy jeździmy we wrześniu, ale teraz z powodu prac zawodowych musieliśmy wybrać czerwiec. 41 stopni to jednak nie dla mnie. Pozdrawiam.

Komentarz

Napiszcie jak to jest z tymi basenami w Golden Beach - chodzi mi o głębokość, dla niskiej osoby, słabo pływającej jest szansa pobrodzić, albo posiedzieć w wodzie, czy nie ma w ogóle płytszych miejsc w basenach?

Komentarz

w mniejszym basenie są schodki - i na tych schodkach ewentualnie, w większym nie ma szans (jeżeli osoba faktycznie jest niska, a brodzik dla dzieci to właściwie takie oczko przeważnie wypełnione dziećmi właśnie, więc też nie ma szans.
              Generalnie baseny są fajne, ale nie dla osób obawiających się braku gruntu.

Komentarz

A ogólnie podsumowując to jak to wygląda? Próbować zmieniać rezerwacje, póki jest jeszcze ostatnia szansa przed wpłatą całości kwoty?

Komentarz

Hotel jest naprawdę mocno wyekspolatowany, na kompletym zadupiu, ciasny wręcz klaustrofobiczny pokoje niestety też. Mój pokój (4403) nie miał grzyba , łazienka była w porządku natomiast ciągły brak "ręczników" bo czasami trudno to było nazwać ręcznikiem, nie zmieniana "pościel" zero sprzątania to dodatkowo psuje wizerunek hotelu 4*. Nie wiem jak z klimą w restauracji bo w czerwcu nie działała-masakra. Trzeba było posiłki spożywać na zewnątrz, ale nie dla wszystkich starczało miejsca.
                  Baseny głębokie bardzo 175 w najpłytszym miejscu, siłownia to stara rozpadówa wszystko się sypie. Jakuzi nieczynne od zawsze. Dyskoteka tez bez klimy,za to z pajęczyną i wszędzie zalegajacym kurzem.
                  Ja byłam bardzo rozczarowana, bywałam w hotelach 4* w Egipcie i Tunezji i niestety to jest przepaść.
                  jedyne co mnie trzymało , aby stamtąd nie zwiać to cena, która zapłaciłam za 2 yg 1838 zł z ALL i tyle był wart!!!!!!
                  Nie chciałam Cię nastraszyć, ale bardzo się zawiodłam tym razem na internautach, którzy polecali ten hotel- jedynie to może jedzenie w sumie smaczne i w dużym wyborze zasługuje na 4* i nic poza tym.
                  Przeczytaj ostatnie opinie na holidaychec, oceniacz.pl. wakacje i easygo...... Coż dodać..........

Komentarz

i ciekawostka dla osób lecących z Warszawy........ doba hotelowa kończy się o 12-tej, a wylot 0 3.40 następnego dnia. Z hotelu zabierają około 00.10 czyli 12 godzin na walizkach pozostawionych w holu recepcji, albo trzeba przedłuzyć dobę hotelową. Kosztuje to 30 euro za pokój i.......tu niespodzianka po 10 ero od osoby za przedłużenia ALL.
                    Biuro informuje o końcu doby hotelowej na umowie , ale o opaskach dopiero na miejscu!!!!

Komentarz

ja dodałabym jeszcze ponad wszelką miarę chrzczone drinki - to nie było nalewanie mało - pełne butelki na barze już miały zerwaną banderolę, to samo alkohole importowane, jedynie raki i piwo chrzczone nie były. Do tego plaża - krótka i brudna.
                      Plusy: hotel bardzo zadbany na zewnątrz (przepiękna roślinność), bardzo dobre jedzenie, zasięg internetu nawet w pokojach - wifi bezpłatne, fajne baseny (ale tylko dla choć trochę umiejących pływać) i zero problemu z leżakami - nie trzeba się wcześniej zrywać, żeby zajmować (może dlatego, że praktycznie nie ma Rosjan)
                      animacje mnie nie interesowały, więc nie wiem
                      z czystym sumieniem jednak tego hotelu swoim znajomym bym nie poleciła, także Grzegorzu jeśli możesz jeszcze zmienić, to zastanów się nad tym.
                      Poza tym spotkałam się ze stwierdzeniem, że jak w hotelu nie ma Rosjan ani Niemców (a tam poza wyjątkami nie było) to jest to słaby hotel. I chyba coś w tym jest.
                      Pozdrawiam

Komentarz

Właśnie rezerwowaliśmy w FIRST MINUTE, kiedy były same super opinie, w lutym i na razie wpłacona zaliczka, zostało mi kilkanaście dni na zapłatę całości.

Powiedzcie mi, próbowaliście zgłaszać zaniedbania, typu brak sprzątania, rezydentowi?

Komentarz

Jeżeli chodzi o rezydentów to inna bajka, szczególnie Pani Justyna.......prosiła aby Pani zgłaszajaca reklamacje w poniedziałek przyszła do niej na dyżur w środę bo dzisiaj to ona sprzedaje wycieki hahhahah
                          kompletny brak profesjonalizmu, kompetencji i zwykłego życiowego podejścia.
                          Gdy część gości zakwaterowano w pokojach w przyziemiu uwaga.....bez okien to pani Justyna zdziwiona z niezadowolenia gości wysyczała" a czego się pan spodziewał kupując ofertę "last minute" Porażka!!!!!
                          Po kolejnej interwencji w recepcji odnośnie braku ręczników i braku wymiany poscieli....otrzymałam 6 ręczników ( schowałam do szafy przydały się) i wymieniono mi prześcieradło, a z prześcieradeł do przykrycia szarych z zuzycia i brudnych po tygodniowej eksploatacji ułozono nam kwiatuszek hehehhe. Żenada
                          Jak masz możliwość zmień hotel.

Komentarz

Czytam to co Państwo napisali i uważam, że to przesada. Hotel jest położony w pięknej zieleni, baseny są głębokie i czyste, u mnie w pokoju sprzątali i wymieniali ręczniki, jedzenie było rewelacyjne, a plaża jak to nad morzem śródziemnym - niewielka i piasek szarawy, ale była sprzątana. Rosjanie byli i to dużą grupą, Niemców wcale. Natomiast leżaków było nieco za mało i ludzie je sobie sprytnie zajmowali. Jeśli chodzi o ten ostatni dzień, to rzeczywiście do 12 trzeba było zdać pokój i trzymać rzeczy w recepcji, albo zapłacić 30 euro. Za jedzenie nikt nie wołał i bransoletki mieliśmy do samego odjazdu. Najmocniejsze drinki to rzeczywiście piwo i raki. Ale ja uważam urlop za udany. Pozdrawiam niezadowolonych. :-))))))))))

Komentarz

Malwina,
                              jeżeli już to nad morzem egejskim.......co do plaży nie mam żadnych uwag, ale standart hotelu nie odpowiada 4* i tyle. Ogladałam hotel Golden Beach Age, Cristal, też 4 gwiazdki i przepaść, a połozony 1 km od Golden Beach 4,5* (hehe) w stronę Bodrum hotel Armonia 5* to dopiero bajka.
                              Jedzenie owszem bardzo ważne, ale nie najważniejsze, a przymykanie oczu na rzeczy, które są w katalogu a brakuje ich na miejscu to Twoja sprawa.
                              Byłaś w centrum Spa?Albo w restauracji ala carte? No własnie bo tam nie ma restauracji ala carte a Spa
                              i siłownia -widziałaś podobało Ci się?
                              Uważam, że nie jest wart swojej ceny ( o regularnej cenie piszę).
                              Ja nie wróciłam mega niezadowolona, ja wróciłam zadowolona, że nie dałam się naciągnąć na cenę katalogową albo jeszcze gorzej first minute.
                              Pozdrawiam.

Komentarz

Trwa
                              X