Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Ktoś się wybiera we wrześniu do Marmaris??

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Ktoś się wybiera we wrześniu do Marmaris??

Cześć wszystkim, wybieram się do Turcji z chłopakiem 5 września, wylatujemy z Katowic do hotelu Kaya Maris jak ktoś leci jeszcze w tym terminie proszę o kontakt, zawsze to weselej w więcej osób pójść na imprezę czy na plażę
    Jak dwa lata temu leciałam na Majorkę to świetną ekipkę uzbieraliśmy z tego forum - 10 osób, było na prawdę rewelacyjnie ) my mamy po 25 lat jak coś

pozdrawiam!!

Piszcie tu lub na meila: kasia86krk@gmail.com

Heh..no ja lece własnie do tego hotelu ale 27 sierpnia takze niestety sie miniemy!

Komentarz

hej,my z ekipa 4 osobowa wyruszamy do turcji,i wylatujemy tez z katowic tylko jeszcze nie mamy nic zarezerwowanego,czekamy jeszcze,ale jak bys powiedzial z jakiego biura wy lecicie to moze cos sie zorganizuje ,pozdro

Komentarz

od 7 latamy latamy z GTI i nigdy nie mieliśmy żadnych problemów-polecam

Komentarz

my lecimy tez 5 wrzesnia ale do side

Komentarz

Ja jade z kumpela i własnie sie zastanwiamy do jakiego hotelu i 100% marmaris

Komentarz

Ja w tym roku mam cel ukończenia studiów ratownictwa medycznego, a później chcę wyjechać na wybrzeże egejskie, bo słyszałem że jest dobra pogoda w tym kraju.

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Turcja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
              Trwa
              X