Ogłoszenie

Przerwany
Nie masz jeszcze żadnego powiadomienia.

Kusadasi

Przerwany
X
  • Filtruj
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
nowe posty

• Kusadasi

Czy ktoś wie ,czy jest w Kusadasi jakieś polskie biuro organizujące wycieczki ( np. Efez , Samos ) ??

ponawiam pytanie

Komentarz

Z Kusadasi do Efezu jest tak blisko że, najlepiej i najtaniej jest jechać samemu

Komentarz

Zgadzam się,odległość jak przysłowiowy rzut beretem.Byłem w Kusa w ubiegłym roku....

Komentarz

fajnie jest też zobaczyć SIRINCE, mała turecka wioska kilkanaście kilometrów od Efezu

Komentarz

Z Kusadi do Efezu jest nie całe 30 km
            Najlepiej wybrać się na własną rękę

Komentarz

Z Kusadasi do Efezu nie ma sensu jechać z wycieczką. Najtaniej pojechać dolmuszem (ok. 5 lirów/os. w jedną stronę. Bilet wstępu do Efezu 25 lirów/os. Oprócz samego Efezu w okolicach Kusadasi jest jeszcze wiele ciekawych miejsc do zwiedzania. Propozycje zwiedzenia okolic Kusadasi opisałem w swoim blogu turystycznym: http://wypadnaweekend.blogspot.com/2013/06/pomys-na-wakacje-kusadas.html
              Efez (+ mnóstwo zdjęć) opisany jest TU: http://wypadnaweekend.blogspot.com/2013/06/efez.html

Komentarz

Witam, w połowie lipca jadę na 2tyg. do Kusadasi do holelu Grand Kurdoglu, i mam pytanie do tych którzy tam byli. Daleko z tego hotelu jest na piaszczystą plażę? Czytałem że są tam long beach i ladies beach, do której jest bliżej? Wstęp jest płatny? Potrzeba brać specjalne buty do kąpieli? Dziękuje

Komentarz

Zobacz także

Przerwany

Porównaj oferty biur podróży na wakacje i wczasy Turcja, wybierz ekskluzywny pakiet z wszystkim w cenie all inclusive. Atrakcyjne i tanie oferty wyjazdów last minute. Zanim wybierzesz się na wakacje przeczytaj opinie o apartamentach i hotelach.Zobacz oferty na lato 2014 firstminute do 35% taniej.
                Trwa
                X