194 opinie
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Hotel Trakia Plaza jest doskonale położony, zaledwie około 500 m od centrum znanej miejscowości Słoneczny Brzeg. Doceniany za bliskość pięknej piaszczystej plaży i znakomitą lokalizację, która gwarantuje dostęp do licznych rozrywek.
Położenie
Hotel położony jest ok. 800 m od centrum Słonecznego Brzegu, gdzie można znaleźć liczne sklepy, restauracje i bary.
- ok. 500 m od plaży
- ok. 250 m od przystanku autobusowego
- ok. 6 km od Nessebaru
- 2 km od parku wodnego Action Aqua Park
- 35 km od portu lotniczy w Burgas
- 95 km od portu lotniczy w Warnie
Plaża
Publiczna, piaszczysta plaża znajduje się ok. 500 m od hotelu, z dojściem poprzez ulicę. Na plaży dostępne są leżaki i parasole za dodatkową opłatą.
Dla dzieci
Dla najmłodszych Gości hotel oferuje animacje, miniklub dla dzieci w wieku 4-12 lat, minidisco, krzesełka w restauracji oraz łóżeczko dla dzieci do lat 2 (dostępne na życzenie, płatne).
Baseny
Na terenie hotelu znajduje się basen zewnętrzny ze zjeżdżalnią i wydzieloną częścią dla dzieci. Dodatkowo, Goście mogą korzystać z tarasu słonecznego z leżakami i parasolami.
Atrakcje
Hotel oferuje animacje dla dorosłych, w tym aqua aerobic i water polo.
Spa & Wellness
Jacuzzi i masaże są dostępne za dodatkową opłatą.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Hotel położony w bardzo fajnym miejscu, z dala od ścisłego centrum i prostopadle do głównej ulicy. Może wystrój trochę z PRL ale wszędzie czystko i nie ma się do czego przyczepić. Dodatkowa robotę robi dużo zieleni i kwiatów na zewnątrz jak i wewnątrz hotelu. Piękne kwiaty w lobby. Basen ok, leżaków sporo ale ludzie już od 7 rezerwują kładąc ręczniki. Obsługa ok, na stołówce wita nas zawsze na wejściu uśmiechnięta pani. Animacje są, ale nie są to takie na najwyższej półce. Ale są i jak ktoś chce to ma. Do centrum , deptaka 10 minut spacerem do morza chyba podobny czas o ile nie krótszy. Nie stanowi to żadnego problemu. Napoje typu cola i fanta ok, nawet smaczne. Alkohol ile chcesz tyle Ci leją i co chcesz. Barmani i barmanki spoko, a czy uśmiechnięci czy nie to nie ma to znaczenia. Jedzenie bardzo smaczne. Nie ma przepychu jak w Turcji czy Egipcie ale naprawdę jest co zjeść. Mięso jakie jest to głównie kurczak, wieprzowina, wołowina ale i zdarzają się takie jak kaczka, żebra, indyk, królik czy mule lub krewetki. Uwaga. Jeśli kolacji nie zje się do godziny 19 to tych lepszych potraw z kuchni świata może już nie być... Pokoje sprzątane codziennie , ręczniki też często wymieniane. Ktoś już kiedyś pisał że jest problem z windami i tak jest. Największy minus hotelu. Trzeba długo czekać ale najlepszym hitem jest jak winda zatrzyma się na piętrze a nie otworzy drzwi i pojedzie na dół lub do góry. Ogólnie pobyt bardzo udany. Jeśli miałbym polecić hotel to tak , warto jechać i zobaczyć.
Dużo zieleni Jedzenie Drinki Czystość Super lokalizacja
Windy Brak niektórych potraw po godzinie od rozpoczęcia kolacji czy obiadu
Hotel w dobrym miejscu. Wszędzie blisko. Super baseny, zjeżdżalnie. Animacje dla dzieci. Czysto. Dobre jedzenie. Jesteśmy zadowoleni z pobytu.
Dobre jedzenie. Dobra lokalizacja. Baseny.
Pokoje w stylu lat 90. Dostawki dla dzieci w stylu łóżek polowych.
Bardzo fajny i duży hotel. Byliśmy na koniec sezonu, więc ludzi było bardzo mało, a woda w basenie była zimna, ale i tak bardzo przyjemny hotel. Pokój dostaliśmy bardzo przestronny i duży z dwoma balkonami i dwoma łazienkami. Dwa bary z wieloma rodzajami alkoholu, snack bar z ciabatami i hotdogami, restauracja w której zawsze znajdzie się coś dla każdego. Obsługa bardzo fajna i miła. Dogadać się idzie z każdym. Animacje wieczorne prowadziła bardzo fajna grupa. Można było potańczyć na scenie. Bardzo fajnie ludzie.
Bardzo blisko do plaży. Blisko też do centrum miasta i promenady. Duży basen i zjeżdżalnie.
Jacuzzi dziwnie pachnie i nie jestem pewien czy w ogóle funkcjonowało.
Hotel super , w ładnej okolicy , blisko do plaży , czysty i zadbany
Dobre jedzenie , miła obsługa
Hotel fajny, pokoje czyste, obsługa ok. Dbają o czystość w pokojach oraz ogólnodostępnych miejscach. Duży basen bez nagłego spadu głębokości. Animatorzy dbają i angażują się. Jedzenie dobre jak na warunki żywienie masowego (Każdy znajdzie coś dla siebie) Z przekąsek były zapiekanki i hotdogi (na siedzenie przy basenie ok), lody na patyku i w kubku. W okolicy markety więc można się doładować.
Duży basen, Czystość, Animatorzy Dobra obsługa barmańska Dobrze wyciszone okna! Jedzenie dla dzieci (Frytki, pizza, makaron i sos właściwie były codziennie poza innymi daniami)
Dziwny układ kontaktów w pokoju Obsługa na recepcji słabo mówiła po Angielsku (ale była możliwość dogadania się) Przylot z Katowic rano a zameldowanie popołudniu (innym osobom udało się zameldować wcześniej)
Tripadvisor