4995 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
To prawdziwa perła w sercu Nabq Bay w Sharm El Sheikh, idealna dla rodzin i miłośników aktywnego wypoczynku. Ten czterogwiazdkowy kurort oferuje luksusowy pobyt z bezpośrednim dostępem do prywatnej, piaszczystej plaży i imponującym pomostem. Goście mogą korzystać z pięknego kompleksu basenowego, w tym aquaparku z 8 zjeżdżalniami dla dorosłych i 4 dla dzieci. Różnorodność restauracji i barów, w tym 3 restauracje a'la carte i kilka barów, zapewnia kulinarne doznania dla najbardziej wymagających. Dzięki doskonałej lokalizacji blisko życia nocnego i centrum Sharm El Sheikh, hotel jest idealnym miejscem na niezapomniane wakacje nad Morzem Czerwonym.
Położenie
- 9 km od lotniska w Sharm El Sheikh
- 20 km od centrum Naama Bay
Plaża
Hotel cieszy się własną, piaszczystą plażą z bezpłatnymi leżakami, parasolami i barem na plaży. Zalecane jest obuwie ochronne ze względu na rafę koralową przy brzegu.
Dla dzieci
Dla najmłodszych Gości przygotowano 2 baseny, w tym ze zjeżdżalniami, oraz miniklub dla dzieci w wieku 4-12 lat. Dostępne są również plac zabaw, łóżeczka niemowlęce oraz wysokie krzesełka w restauracji.
Baseny
Na terenie hotelu znajduje się kompleks basenów z leżakami i parasolami, w tym podgrzewany basen zimą i aquapark z licznymi zjeżdżalniami wodnymi.
Atrakcje
Goście mogą korzystać z bezpłatnych atrakcji, takich jak tenis stołowy, siłownia, siatkówka plażowa i aerobik. Odpłatnie dostępne są centrum nurkowe, bilard oraz różnorodne sporty wodne na plaży.
Spa & Wellness
Centrum spa oferuje płatne zabiegi, w tym masaże, jacuzzi, łaźnię parową i saunę, zapewniając doskonały relaks po aktywnie spędzonym dniu.
Informacje dodatkowe
Wi-Fi jest dostępne bezpłatnie na terenie całego hotelu. Za opłatą Goście mogą skorzystać z pralni oraz konsultacji lekarskich na życzenie.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
To byl nasz 4 pobyt w Egipcie i ten hotel był najgorszym do tej pory (wszystkie były 4-gwiazdkowe). Hotel niestety brudny, z odpadajacymi płytkami przy schodach, ubytkami w podłodze restauracyjnej. Sprzątanie pokoi polega na wymianie ręczników, choć ostatniego dnia dostaliśmy wilgotny ręcznik śmierdzący papierosami. Panowie sprzątający pochłonięci telefonami komórkowym, chowając się za wózkami do sporzątania. W restauracji jedzenie mało urozmaicone, z dużym opóźnieniem były sprzatane stoły przez obsługę, przez to brakowało np sztućców. Kubki do herbaty/kawy- kto pierwszy, ten lepszy. Póki starczyło można było ratować się papierowymi. Szklaneczki do soków często brudne. Automaty do soków nie wiadomo kiedy były kiedykolwiek myte. Obsługa też pozostawia wiele do życzenia. Na obiekcie tylko jeden mały basen z ciepłą wodą. Do aquaparku nie ma co iść zimą. Duży plus to ogromna, przepiękna rafa z różnorodnymi rybami. (...)
Rafa
Brud Obsługa (...) Jedzenie
Hotel ma potencjału. Niestety nie grzeczni i nie pomocni pracownicy. Pokój niezgodny z ofertą zakupilismy dla 3 osób dostalismy tylko 2 łóżka i informacje,ze takie standardy hotelu po mozolnych awanturach dostalismy jakąs brudną dostawke od firmy sprzatajaca , a stan pokoju i łazienki pozostawiał wiele do życzenia. Zgłoszenia problemów na recepcji były ignorowane, obsługa unikała kontaktu i nie wykazała chęci pomocy. Brak profesjonalizmu i zaangażowania. Nie polecam.
zielone otoczenie .
Pokoje Obsługa
Pobyt w hotelu miła i przyjemna obsługa pokój hotelowy ok blisko na basen oraz na plaże.
Obsługa bardzo miła i pomocna ładna duża i czysta plaża pokoje typowe 4 * w sezonie zimowym zdecydowany minus basen jest podgrzewany ale tylko ten płytki dla dzieci duży basen zimna woda jeżeli chodzi o jedzenie trochę monotonne bufet przy basenie frytki hamburger lub hotdog na plus nie było trzeba chodzić na obiad do restauracji który i tak był słaby zdecydowanie lepsze jedzenie w restauracji na dole ale tylko dla Europejczyków z Europy zachodniej oni mają ultra all-incusive
Duży czysty mila obsluga
Jedzenie super,baseny ok,obsługa super,internet dobry,położenie super ,super położenie blisko sklepów
Dostęp do plaży,WiFi,obsługa i położenie super
Trochę już zuzyty
Tripadvisor