Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Trzygwiazdkowy przytulny hotel położony w spokojnej dzielnicy Hadaba w Sharm El Sheikh. Hotel, zbudowany w 1999 roku i częściowo odnowiony, oferuje 128 pokoi rozmieszczonych w jedenastu 2-piętrowych budynkach.
Położenie
Położony jest w spokojnym regionie Om El Sid Hill, z dogodnym dostępem do głównych atrakcji Sharm El Sheikh.
- 3 km od Old Market
- 7 km od Naama Bay (bezpłatny bus hotelowy)
- 10 km od centrum
- 15 km od lotniska w Sharm El Sheikh
Plaża
Obiekt zapewnia dostęp do prywatnej plaży oddalonej o około 1 km. Na plaży do dyspozycji Gości są bezpłatne leżaki i parasole. Jest to idealne miejsce na snorkeling i nurkowanie, oferując kamieniste wejście oraz dostępny transfer hotelowy na plażę.
Dla dzieci
Zróżnicowane udogodnienia dla najmłodszych, w tym miniklub, plac zabaw, wydzieloną część w basenie oraz możliwość zamówienia łóżeczka na życzenie. Oferowana jest również płatna opiekunka do dziecka.
Baseny
Na terenie hotelu znajduje się basen zewnętrzny, wyposażony w bezpłatne leżaki, parasole oraz ręczniki, gdzie Goście mogą wypoczywać i korzystać z atrakcji, takich jak aerobik wodny czy piłka wodna.
Atrakcje
Goście mogą korzystać z bogatej oferty rekreacyjno-sportowej, w tym z siłowni, tenisa stołowego, rzutków, bilardu (płatny), a także muzyki na żywo. Dostępne są również usługi w centrum nurkowym i sportów wodnych oraz w centrum SPA, gdzie oferowane są masaże, sauna i jacuzzi (dodatkowo płatne).
Informacje dodatkowe
Hotel zapewnia bezpłatny internet Wi-Fi w lobby oraz oferuje liczne udogodnienia, takie jak całodobowa recepcja, przechowalnia bagażu, kantor wymiany walut, sklep z pamiątkami oraz parking dla Gości. Dostępne są także usługi dodatkowe, takie jak pralnia, wypożyczalnia samochodów i rowerów, serwis pokojowy oraz transfer hotelowy. Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Nie polecam. Hotel mały, jedzenie marne, pokoje zniszczone nie odnawiane od lat. Brak plaży hotelowej. Na bezpłatną plaże trzeba było sie telepać busem w tłoku. Plaża darmowa to katastrofa. Bez toalet bez pryszniców za to z budą w której można było kupić piwo. Leżaki pamiętające czasy faraona ściśnięte jak śledzie w puszce. A nad głową rozpostarte jakieś szmaty więc z opalania i tak nic nie wyjdzie. Plaża platna trochę lepsza ale to i tak nie żadna plaża tylko jakies sztucznie zrobione miejsce z leżakami i parasolami. Nikomu nie polecam tego hotelu za żadną cenę.
Najbardziej podobała mi sie rafa, ale to nie zasługa hotelu. Choć obsługa w sumie miła. Pokoje sprzątane codziennie.
Pokoje zaniedbane. Jedzenie niezbyt smaczne. Obiady w ogóle nie do jedzenia. Mało naczyń i sztućców. Zawsze ich brakowało. Wersja all inclusive a za lody czy mrożoną kawę trzeba płacić. Po przyjeździe nie dostaje sie opaski więc jak przyjedziesz rano to nie dostaniesz ani jedzenia ani napojów. Dodatkowo podczas mojego pobytu prowadzony byl remont. Ścinanie palm rabanie kamieni malowanie ich jakimiś śmierdzącymi chemikaliami. Brak cieplej wody. W basenie woda lodowata a sam basen mały.
Hotel budżetowy. W porównaniu z innymi hotelami, które widzieliśmy podczas wyjazdu wypada naprawdę bardzo dobrze. Jeśli będzie bazą wypadową dla wycieczek albo tylko miejscem do spania to super. Jedzenie smaczne.
Świetna obsługa hotelu - wszyscy od recepcji po serwis sprzątający są bardzo profesjonalni. Kuchnia i obsługa kuchni super. Jedzenie smaczne. Można poprosić o suchy prowiant na wycieczki tego samego dnia. Przyjemne sklepiki w hotelu. Zadbane otoczenie w obrębie hotelu - fajny basen.
Na zewnątrz jest jeszcze OK, w środku grzyb, rdza i odpadające płytki. Nieszczelne drzwi i okna, stary klimatyzator. Trochę śmierdzi. To nie jest standard europejski.
To naprawdę świetne miejsce. Dosyć kameralny hotel, w którym możesz odpocząć, zrelaksowaćsięprzy basenie. Nie musialam zajmować leżaków, bylo ich tak duzo, że spokojnie po sniadaniu mozna było znaleźć moejsce. Pokoje są przeróżne od dużych z kuchnią i salonem, po mniejsze. Ale wszystkie są wystarczajaco dobre na noclegi, bo tak naprawdę tylko do tego się przydają. Jedzenie jest urozmaicone od jajecznicy czy jajek sadzonych smażonych na bieżąco po naleśniki, gofry czy twarożki, sery i jogurty. Na obiad mięso z grilla lub sharma, ryby, kurczak i indyk, były też hamburgery a do tego ryż czy frytki. Na deser przepyszne lody mango, waniliowe lub czekoladowe i ciasta, czy buleczki francuskie do śniadania też. Nie ma nagabywania. W ciągu dnia są animacje: joga, dart, gimnastyka w wodzie, zumba itd. (...) Zapytajcie też rezydenta o internet. Jest potrzebny bo wszystko odbywa się poprzez WhatsApp, chociaz w hotelu jest wi-fi za darmo, to internet przydaje się poza hotelem. Buty i maskę można kupić w sklepie przy hotelu. Do zamawiania taksówek polecam aplikację InDriv (jest dużo taniej). Przed hotelem jest bankomat, który wyplaci tylko egipskie funty, ale przepłacicie. TRZEBA MIEĆ ze sobą DOLARY. Najlepiej drobne, żeby podziękować za pracę. Pracownicy naprawdę mało zarabiają liczą na Was. Pobyt uważam za bardzo udany. Spędzałam pobyt solo.
Sama zalety
Brak
Ogólnie bardzo pozytywne wrażenie! 😊 Jak na hotel budżetowy – naprawdę świetny pobyt. Jedzenie smaczne i różnorodne, bez żadnych rewolucji żołądkowych, co jest ogromnym plusem. Drinki raczej słabe, ale za to piwo bardzo dobre. Wszędzie czysto, obsługa miła i zawsze pomocna. Na terenie hotelu znajduje się świetny sklep z pamiątkami – duży wybór i dobre ceny. Basen czysty, a leżaków wystarczająco dla wszystkich gości. Mimo że hotel nie ma bezpośredniego dostępu do morza, kursuje bezpłatny bus na plażę w okolicy El Fanar, gdzie znajdują się naprawdę przepiękne rafy. Można tam spędzić całe dni na pływaniu i podziwianiu podwodnego świata – zdecydowanie warto! 🐠🌊
Mały kameralny hotel idealny na wakacyjny odpoczynek, super plaża z piękną rafą, pokoje czyste, obsługa miła, bardzo dobre jedzenie i piwo
Żaden drink nie przypadł mi do gustu, głośne animacje do godziny 23, mało owoców
Wypoczynek w bardzo miłej atmosferze. Hotel choć już troszkę wiekowy, to czysty, z miłą i nie natarczywą obsługą. Wspaniali animatorzy i sympatyczni barmani. Wyżywienie jak na hotel tej klasy można uznać jako dobre. Nikt głodny nie chodził i znalazł coś dla siebie. Kucharze bardzo mili i starali się bardzo .Polecam szczerze Dive Inn Resort dla ludzi bez nadmiernych wymagań. Bardzo miły i wesoły pan oferujący usługi masażu oraz sprzedawcy w przyhotelowych sklepikach.
Nie za duży , cichy, kameralny obiekt w tak zwanej "drugiej linii" . Pokoje na życzenie sprzątane codziennie z uzupełnianymi środkami czystości i wodą mineralną. Czysty basen. Wspaniali animatorzy !! Miła obsługa !! Wygodne łóżka . Dobre jedzenie. Pieczony indyk, pieczony tuńczyk , smaczna wołowina , dobre deserki . Ciekawe i sympatyczne wieczorne animacje.
Mocniejsze alkohole zalatujące samogonem. Piwo i soki dobre, ale podawane w barze przy basenie w maleńkich plastikowych kubeczkach (ale to chyba ze względów bezpieczeństwa tłukącego się szkła) Drogie piwo Stella 5 USD za butelkę.
Tripadvisor