Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
To przytulny hotel należący do renomowanej sieci Jaz Collection, idealnie położony z myślą o Gościach pragnących spędzić swoje wakacje w luksusowych warunkach nad piękną rafą koralową. Lokalizacja w pobliżu zatoki Sharks Bay, blisko plaży i lotniska, zapewnia nie tylko doskonałe warunki do nurkowania, ale i świetny dostęp do atrakcji turystycznych w Sharm El Sheikh. Hotel dysponuje 138 komfortowymi pokojami z balkonami lub tarasami z widokiem na basen lub ogród, oferującymi wszelkie udogodnienia. Goście mogą skorzystać z basenu, baru przy basenie i w lobby, a także cieszyć się bogatym programem animacyjnym i sportowym. Restauracja serwująca dania w formie bufetu oraz bogata oferta all inclusive z lokalnymi napojami, wystarczają, by zaspokoić każde podniebienie. To doskonałe miejsce na wypoczynek dla rodzin oraz pasjonatów sportów wodnych.
Położenie
- 5 km od prywatnej plaży
- 3 km od lotniska w Sharm El Sheikh
- 11 km od centrum Sharm El Sheikh
Plaża
Hotel oferuje bezpłatny transfer do prywatnej, piaszczystej plaży Jaz Belvedere, gdzie Gości czekają bezpłatne leżaki, parasole oraz bar na plaży.
Dla dzieci
Dla najmłodszych dostępne są baseny, mini klub, plac zabaw, animacje oraz mini disco, a także krzesełka i specjalne menu w restauracji.
Baseny
Hotel dysponuje podgrzewanym sezonowo basenem zewnętrznym dla dorosłych oraz brodzikiem dla dzieci, które zapewniają relaks i zabawę niezależnie od pory roku.
Atrakcje
Goście mogą korzystać z siłowni, aerobiku, tenisa stołowego, rzutek, a także odpłatnie z bilardu i różnych sportów wodnych na plaży.
Spa & Wellness
Hotel oferuje jacuzzi oraz usługi salonu piękności za dodatkową opłatą, idealne dla Gości pragnących relaksu i pielęgnacji.
Informacje dodatkowe
Wi-Fi jest dostępne bezpłatnie w miejscach ogólnodostępnych, a płatne usługi dodatkowe obejmują pralnię i salon piękności.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Napewno to nie typowy Hotel sieci Jaz..niekoniecznie polecam, choć hotel zadbany. Bez atrakcji dla dzieci. Brak ogrodu, tylko teren przed hotelem, plac zabaw malutki i bez opieki. Bardzo dokuczliwe i uciążliwe komary i muchy. Na terenie hotelu sklepik i fryzjer salon masażu - ceny wygórowane. Woda w jedynym basenie zewnętrznym podgrzewana, przy braku pogody totalnie nie ma co robić na terenie hotelu (ew.odpłatny bilard, dostępne gry planszowe), leżaki rezerwowane z rana ręcznikami, bar przy basenie z napojami i przekąskami, pokoje standard poolviev wystarczajace, bez konieczności dopłaty do lepszego pokoju (wcale nie lepszy standard, pomimo zapewnień i nakłaniania recepcji) sprzątane codziennie. Na pięć gwiazdek obsługa - uprzejma i pomocna, zasługują na napiwki, choć nie upominają się o nie. Uwaga: mini bar w pokoju płatny - nawet pierwszy wkład, animacje w ciągu dnia powtarzalne i na średnim poziomie - choć Panie się starają. Drinki, piwo bardzo dobre, na jedzenie nie ma co narzekać: omlety, naleśniki, płatki, ryby, owoce morza, grill, mięsa, zupy, ciastka..choć czasem powtarzalne, ale smaczne i zawsze idzie coś wybrać, jedynie owoce mało soczyste. Bliski bezproblemowy transfer z lotniska. Transfer na plażę oddaloną 5 km busem z hotelu, plaża ładna, leżaki dostępne, ale duży minus za brak baru z przekąskami - napoje tylko soki i ewentualnie limitowane piwo. Plaża należy do innego hotelu. Do miasta możliwość dojazdu taksówką zamawianą w hotelu. (...)
Jak wyżej
Jak wyżej
Bardzo średni hotel. Miałam nadzieje, że to sieciowy hotel i dlatego będzie lepiej ale, niestety, było jak było. Pokoje w miarę obszarpane, jak to w Egipcie, ale czyste i sprzątane codziennie. Łóżko wygodne, klimatyzacja działa. Tu dałabym 5 ze zrozumieniem, że to hotel nie z wyższej półki. Basen mały, jeden. Jeszcze jest coś typu jakuzzi, tylko z zimną wodą, nie podgrzewaną. Obsługa miła, wszyscy rozmawiają po angielsku. Hotel jest blisko od lotniska, natomiast daleko od wszystkiego innego. W środku puszczy powiedziałabym. Nie biorąc pod uwagę 3 sklepy na terenie hotelu (bo to żart, nie sklepy), w okolicy nie ma absolutne nic. Do wszystkiego trzeba jechać. Co do jedzenia - to najgorszy hotel, w którym byłam w ciągu ostatnich 1,5 lat. Jedzenie monotonne, codziennie to samy, bardzo mały wybór dań. Ze wszystkich owoców były pokrojone jabłka, winogrono, daktyle, zielony melon (który smakował jak trawa) i kwaśne pomarańcze. Mięsne dania to porażka, tak zepsuć mięso trzeba umieć. Co wieczór były dania na grillu i tu jeden raz udało im się zrobić coś podobnego do małych kotlecików i jeden raz coś typu tortilli nadziewanej mięsem. W pozostałe dni to nie możliwo było jeść. Drinki słabe, bez dotrzymania jakichkolwiek receptur, randomowo coś mieszane w kieliszku. Drugi raz na pewno nie wrócimy tam.
Wcześniejsze meldowanie - byliśmy w hotelu około 7 rano, około 8 już otrzymaliśmy pokój. Także po wymeldowaniu o 12 mieliśmy możliwość być w hotelu do końca dnia, do transferu. Miły pomocny personel. Brak dzieci ze względu na brak udogodnień dla nich.
Jedzenie to masakra. Monotonne i nie smaczne. Coś zjeść można, ale tylko dlatego, że jest człowiek głodny.
Cena nieadekwatnie wysoka co do jakości oraz miejsca w którym usytuowany jest hotel. Plaża oddalona od hotelu parę kilometrów na którą dowozi kilka razy dziennie bus. Jedzenie monotonne i nie najlepsze. W pokoju pogryzły nas insekty które gnieździły się w materacu. Po naszej interwencji zmieniono nam wieczorem pokój a rano żona musiała skorzystać z wizyty u lekarza. Dobrze że mieliśmy ubezpieczenie które pokryło koszty. Nie polecamy tego hotelu.
Nie był to nasz pierwszy wyjazd i mamy porównanie, dlatego uważamy że ten hotel nie ma żadnych zalet. Jedynie mogę pochwalić pracowników tego hotelu którzy naprawdę się starali robiąc "dobrą minę do złej gry". Jak przyszedłeś później na posiłek to niektórych rzeczy już nie było. Jedynie dobre były ciastka i czasem zdarzyły się torty które natychmiast znikały z talerza, ale o lodach to zapomnij.
Hotel lata świetności ma już za sobą. Nie ma kompletnie gdzie wyjść na spacer. Dobre miejsce dla osób lubiących leżenie na leżakach obok basenu, na które trzeba koniecznie zaraz po godzinie 6:30 lecieć z ręcznikiem aby zająć miejsce. Jedzenie na śniadanie, obiad i kolację - praktycznie co dzień to samo. Animacje na kiepskim poziomie. Nasza ocena za ten hotel to max 3 gwiazdki w standardzie europejskim.
Pobyt w hotelu uważam za udany. Czyste pokoje, mały, zamknięty obiekt - akurat trafił Nam się pokój na parterze bezpośrednio z wyjściem na basen. Jedzenie bardzo dobre, śniadania standardowe, natomiast obiady i kolacje codziennie urozmaicane o co innego. Snack bar standardowy - napoje i pizza, burgery, hotdogi. Co do obsługi to dałabym ocenę 2/10. Uśmiechał i odpowiadał jedynie Pan na śniadaniu który robił omlety, pozostałą obsługa niestety ale nie prezentowała się zbyt dobrze. Widać dużą faworyzację obywateli Rosji, a na drugim miejscu Ukrainy. Polacy są gorzej obsługiwani i traktowani przykład: zamówiliśmy pizzę, kazano nam podejść do snack baru i zjeść na miejscu, za nami obywatel Rosji zamówił i dostarczono mu do stolika z leżakiem. Nam takiej usługi odmówiono. Kierowca busa transportującego turystów na plażę nie chciał odjechać z pasażerami dopóki Polacy nie zapłacili mu pieniędzy - rezydent i recepcja informowali że busik jest darmowy.
Jedzenie, czystosc
Obsługa, plaża,
Hotel Jaz Neo Sharks Bay zdecydowanie przerósł nasze oczekiwania! Pobyt w opcji All Inclusive był strzałem w dziesiątkę – przez cały dzień dostępne były różnorodne posiłki, przekąski i napoje. Jedzenie bardzo smaczne, świeże i z dużym wyborem – każdy znajdzie coś dla siebie. Szczególnie zachwyciła nas kuchnia live, gdzie na bieżąco przygotowywano makarony, naleśniki, omlety czy grillowane mięsa i ryby. Na duży plus czystość w hotelu – pokoje codziennie sprzątane, ręczniki wymieniane, a Pan pokojowy zachwycał nas codziennie nową figurką z ręczników – od łabędzi po misie i serca. Mała rzecz, a robi ogromną różnicę i wywołuje uśmiech. Animacje na wysokim poziomie – ekipa animatorów naprawdę się starała. Wieczorne show były różnorodne i zabawne, a w ciągu dnia przy basenie odbywały się zajęcia, ale nie było przy tym hałaśliwie ani męcząco – idealny balans między relaksem a rozrywką. Na każdym kroku spotykałyśmy się z życzliwością i uśmiechem obsługi – kelnerzy, barmani, recepcja, housekeeping – wszyscy bardzo pomocni i uprzejmi. Baseny czyste, leżaków wystarczająco dużo, a teren hotelu zadbany i pełen zieleni. To miejsce z cudownym klimatem, idealne na spokojny, a jednocześnie ciekawy wypoczynek. Zdecydowanie polecam i z przyjemnością wrócę
Krótko otwarty basen, z uwagi na bardzo wysokie temperatury przydałaby się dostępność basenu np do godziny 19 lub 20. Basen czynny jest natomiast do 17.