9239 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Ten elegancki, pięciogwiazdkowy obiekt położony jest w malowniczym otoczeniu południowego krańca półwyspu Synai, w sąsiedztwie Parku Narodowego Nabq. Oferuje 547 stylowo urządzonych pokoi. Na terenie obiektu znajdują się słoneczne tarasy z leżakami i parasolami, 3 restauracje serwujące dania w formie bufetu, jak i 3 restauracje a la carte oferujące kuchnię włoską, orientalną i owoce morza.
Położenie
Zlokalizowany jest w turystycznym kurorcie Sharm El Sheikh, przy zatoce Nabq, z pięknym widokiem na wyspę Tiran.
- 8 km od lotniska w Sharm El Sheikh
- 15 km od centrum Naama Bay
Plaża
Dysponuje prywatną, piaszczysto-żwirową plażą z rafą koralową oraz pomostem o długości 120 m. Leżaki, parasole i ręczniki plażowe są dostępne bezpłatnie, a bar na plaży jest częścią oferty all inclusive.
Dla dzieci
Dzieci mogą korzystać z brodzika, miniklubu, placu zabaw, specjalnego menu w restauracji oraz wysokich krzesełek. Bezpłatne łóżeczka dziecięce są dostępne na życzenie.
Baseny
Na terenie hotelu znajdują się 4 baseny, w tym rwąca rzeka i basen olimpijski. Wszystkie baseny oferują słodką wodę, a przy każdym z nich dostępne są bezpłatne leżaki i parasole.
Atrakcje
Oferuje rozmaite aktywności sportowe i rekreacyjne, takie jak boisko do piłki nożnej, siatkówki, koszykówki, korty tenisowe, tenis stołowy, bilard oraz centrum nurkowe. Goście mogą cieszyć się programem animacyjnym obejmującym zarówno dzienne, jak i wieczorne atrakcje, takie jak muzyka na żywo i pokazy tańca.
Spa & Wellness
Centrum spa oferuje bezpłatne korzystanie z siłowni, sauny, łaźni parowej oraz jacuzzi. Dodatkowe usługi, takie jak masaże, są dostępne za opłatą.
Informacje dodatkowe
Oferuje dostęp do internetu Wi-Fi w lobby bezpłatnie. Istnieje również możliwość wynajmu sali konferencyjnej dla organizacji spotkań i wydarzeń.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
z 1 szego piętra lepsze widoki ogólnie ok SUPER OBSŁUGA
blisko do morza i blisko do miasta
BRAK
Hotel bardzo duży ,można z powodzeniem wybrać się na spacer Pokój był wystarczający dla dwóch osób czysty łòżka duże i wygodne
Zaletą hotelu była bliskość do plaży dużo basenòw z łatwością można było zawsze znaleźć wolne leżaki jedzenie bardzo dobre duża ilość ryb i owoców morza
Zbyt głośna muzyka przy basenach
Plbyt w hotelu oceniam pozytywnie, ustytuowany blisko pasaźu sklepŏŵ. Leży przy paśmie morskim, obecny pomost z rafą koralową~uwaga nie mpzna pdplywac na 4 metry,ratownik gwiżdże. Toalety wymagaja na pewno renowacji, wanny w szczegolności. Obsluga , animatorzy, atrakcje wieczorne ,atmosfera panujaca na obiekcie duzy plus. Wieczorem koniecznie plyn na komary. Przyjazni włosi, nie czuliśmy zupełnie wykluczenia z powodu icj obecności.
Położenie Przemiły personel Plaza z rafą Smaczne kolacje
Stan toalet - popekane fugi, Niempzliwość skorzystanoa z kapieli w wannie ze wzgledu na jej stan wyłãcznie w for.ie kabiny. (...)(...)
Hotel czysty jednak nie jest nowy ma już swoje lata, ale rekompensuje piekny zielony ogród, palmy przy promenadzie,fajna plażą z Fafą koralową i super położenie. Restauracja też do odświeżenia na pewno nie jest to 5*.Słabe drinki tzn tylko na bazie lokalnych alkoholi ale piwo jesr butelkowane. Jedzenie smaczne,każdy znajdzie coś dla siebie, powtarzalne ale nikt nie będzie chodził głodny. Owoce do każdego posiłku. Jeśli ktoś chce odpocząć to Polecam. Oceniam na 4*
Plaża,rafa , położenie, baseny podgrzewane , jacuzzi oraz b.mila obsługa na całym obiekcie. Pokoje duże i czyste. Obsługa stara jak może.
Restauracja do odświeżenia, jedzenie powtarzalne ale smaczne,drinki ,przekąski no i Animacje b.słabe . Może w sezonie jest lepiej.
Dwutygodniowy pobyt bardzo udany. Pokój wygodny, codziennie sprzątany, z widokiem na basen i morze. Posiłki bardzo smaczne i urozmaicone.
Teren hotelu zadbany, z pięknym ogrodem. Dla chętnych codziennie poranna gimnastyka , aerobic w wodzie, a po południu joga. Raz w tygodniu wieczór egipski z uroczystą kolacją i występem . Cała obsługa hotelu bardzo miła.
Nie podobały nam się jedynie wieczorne animacje i za głośna muzyka przy basenie.
Tripadvisor