Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
To urokliwy kompleks położony w malowniczej miejscowości Chrissi Akti, na północno-zachodnim wybrzeżu Krety. Obiekt łączy nowoczesność z tradycyjną kreteńską gościnnością, oferując Gościom niezrównany komfort i dbałość o najdrobniejsze szczegóły. Zaledwie 300 m od hotelu znajduje się jedna z najpiękniejszych piaszczystych plaż regionu. Hotel posiada 77 pokoi, odnowionych w 2019 roku, wyposażonych w udogodnienia takie jak bezpłatne Wi-Fi, aneksy kuchenne oraz balkony lub tarasy. Dzięki bliskości atrakcji turystycznych oraz wysokiej jakości zakwaterowaniu, Anais Collection jest idealnym miejscem na relaksujący wypoczynek zarówno dla par, jak i rodzin.
Położenie
Hotel znajduje się w Chrissi Akti.
- 300 m od plaży
- 4 km od centrum Chanii
- 25 km od lotniska w Chanii
Plaża
Publiczna, piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza znajduje się około 300 m od hotelu. Leżaki i parasole są dostępne za dodatkową opłatą.
Dla dzieci
Dla najmłodszych Gości dostępny jest brodzik, zapewniający bezpieczną zabawę w wodzie.
Baseny
Hotel oferuje 2 baseny zewnętrzne ze słodką wodą oraz bezpłatne leżaki i parasole dostępne przy basenach.
Atrakcje
Goście mogą korzystać z siłowni, a za dodatkową opłatą dostępne są bilard i tenis stołowy. W pobliżu hotelu znajduje się także pole golfowe.
Spa & Wellness
Hotel oferuje płatne masaże, które zapewnią Gościom relaks i odprężenie po dniu pełnym wrażeń.
Informacje dodatkowe
Hotel oferuje bezpłatne Wi-Fi na terenie całego obiektu, recepcję czynną 24h na dobę oraz bezpłatny parking. Dostępna jest również płatna wypożyczalnia samochodów i rowerów oraz usługi pralni.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Hotel bardzo przyjemny, bez luksusów - dosłownie :), ale plan był na wyjazd niskobudżetowy. Basen, bar, dobrze działające wifi. W sezonie opcja śniadań za 12 EUR/os + restauracja. Pokoje przestrzenne, lodówka mocno chłodząca, klima jest, aneks kuchenny też, jak ktoś chciałby gotować. Obok mały sklep, przystanek autobusowy na linię 21, która jedzie do centrum.
bliskość do plaży - 5 min pieszo bliskość przystanku blisko fajna restauracja Pergola spokojna okolica ładna architektura wokół blisko sklep
brak śniadań od października
Hotel jest starszy, widać na nim odbity ząb czasu, więc dla osób niewymagających będzie idealny. Dodatkowo składa się z dwóch części - Suites jest lepsza. Dużym atutem jest położenie, do Chanii jest około 4km (idealna baza wypadowa na zwiedzanie), bus spod hotelu odjeżdżał co 15 minut. W hotelu dostępna siłownia oraz aneksy kuchenne w pokojach.
-dobre położenie -sporo zieleni
Anais Holiday - Posiada basen w części wspólnej, restaurację oraz lobby. Przy basenie znajduje się bar z którego można korzystać. Hotel na opcji ze śniadaniami, które serwowane są w formie bufetu. Pokoje urządzone w bardzo staro greckim stylu z okiennicami, często z antresolą. Na dolnym poziomie znajduje się część dzienna z małą łazienką i prysznicem oraz aneksem kuchennym. Na górze jest łóżko małżeńskie wraz z balkonem toaletką oraz dużą przestronną łazienką, raczej w skromnym stylu. Hotel skąpany jest w zieleni, tworzy to cudowny krajobraz. Przechodząc na drugą stronę ulicy wchodzimy do części: Anais Suites Budynek z zewnątrz praktycznie niczym się nie różni, ale pokoje to już inna historia. Każdy z pokoi urządzony jest w nowoczesnym butikowym i bardzo wysublimowanym stylu. Dominują tu szarości, beże oraz brązy. Część sypialniana położona jest na półpiętrze z którego otwierają się ogromne okiennice wcześniej tworzące część ściany salonu. Mamy zatem jedna wielką dwupoziomową przestrzeń z której wychodzimy na przestronny balkon.
Fajna baza wypadowa, jeśli ktoś chce na własną rękę wsiąknąć w lokalny klimat - do Chanii na spokojnie można dotrzeć nawet pieszo. :) Część Holiday zdecydowanie bardziej budżetowa, ale ma swój urok (zapamiętałam szczególnie piękne gliniane tabliczki z numerami pokoi). Część Suite (po drugiej stronie ulicy) bardziej trafiła w mój gust pod kątem wystroju - we wnętrzach dużo naturalnego drewna i oryginalne rozwiązania, typu okiennica oddzielająca pokój od salonu.
- poczucie prywatności, bo do pokoi dochodzi się korytarzykami i są jakby poukrywane w zakamarkach - komunikacja miejska: przystanek praktycznie pod hotelem, więc za 1-2 eur można wybrać się do większych miast
Składa się z dwóch części oddzielonych ulicą. Pokoje posiadają bardzo dużo elementów zrobionych z drewna, dzięki czemu czuć bardzo wyjątkowy klimat. W części wspólnej znajduje się 1 spory basen. Praktycznie bezpośrednio pod hotelem znajduje się przystanek autobusowy, a do plaży spacerem jest około 10 minut. Obiekt typowo z greckim klimatem, można w nim wypocząć a także pozwiedzać okolicę, ponieważ jest dobrą bazą wypadową. Zdecydowanie dla par oraz grupy znajomych