Hotel
Azul Eco & Noho

6.1
Średni
31 opinii
Standard hotelu
Udogodnienia  basen odkryty, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, fitness, darmowe wifi
Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Podziel się swoją opinią i pomóż innym znaleźć wymarzone wakacje!

Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!

od2 387 zł za osobę
SZUKAJ

Termin

Informacje o hotelu

Standard hotelu
Kod hotelu HOT45214
Nazwa  Azul Eco & Noho
Miejsce  Grecja / Kreta / Scaleta
Udogodnienia  basen odkryty, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, fitness, darmowe wifi

Opis hotelu

Wyjątkowa propozycja dla miłośników nowoczesnego designu i natury, oferując relaks w otoczeniu bujnej zieleni. Zlokalizowany blisko piaszczystej plaży, hotel zapewnia dostęp do licznych udogodnień i atrakcji, jak również umożliwia codzienne kąpiele morskie i spacery brzegiem morza.

Położenie
Znajduje się około 500 m od plaży.
- ok. 500 m od najbliższej tawerny
- 12 km od centrum Rethymno
- 70 km od lotniska w Heraklionie
- 75 km od lotniska w Chanii

Plaża
Piaszczysta plaża, wyróżniona Błękitną Flagą, oddzielona od hotelu drogą, znajduje się ok. 500 m od hotelu (dojście podziemne). Do dyspozycji Gości jest bezpłatny shuttle bus na plażę, kursujący co najmniej 6 razy dziennie. Ręczniki plażowe są dostępne za depozyt, a leżaki i parasole są bezpłatne.

Dla dzieci
Dostępne są atrakcje dla najmłodszych, takie jak miniklub, minidisco, krzesełka w restauracji oraz łóżeczka dla dzieci na zapytanie.

Baseny
Goście mają dostęp do 2 basenów z wodą słodką, nowego aquaparku z 4 zjeżdżalniami wodnymi oraz do bezpłatnych leżaków i parasoli. Ręczniki są dostępne za depozyt.

Atrakcje
Różnorodne formy rozrywki, w tym animacje dzienne i tematyczne wieczory greckie. Spragnieni relaksu Goście mogą skorzystać z siłowni oraz kortu tenisowego i tenisa stołowego (odpłatnie).

Informacje dodatkowe
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.


Ocena

Zablokowanych opinii: 15

Weryfikujemy opinie na podstawie adresu e-mail z rezerwacji. Sprawdzamy, czy pochodzą od osób, które skorzystały z naszej usługi. Nie weryfikujemy Opinii z Tripadvisor.

Wakacje.pl

6.1
Średni
31 opinii

Średnia ocena na podstawie Opinii zweryfikowanych i Opinii niezweryfikowanych. Nie wliczamy Zweryfikowanych opinii pracowników, Opinii z Tripadvisor i zablokowanych opinii.

Ogólne wrażenia
6.4
Hotel
7.3
Położenie
5.9
Pokoje
7.6
Wyżywienie
5.8
Atrakcje dla dzieci
5.0
Sport i rozrywka
5.2

Opinie

3.6
Emilia

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Sierpień 2026
Para

Pobyt w hotelu był bardzo średni. Na pewno nie powiedziałabym, że jest to hotel 4 gwiazdkowy. Z plusów była jedynie czystość w pokojach, pokoje były codziennie sprzątane na to nie można było narzekać. Reszta pozostawia wiele do życzenia. Zaczynając od najgoszego, jedzenie jest po prostu nie jadalne. Do jedzenia ciągle jedno i to samo. Mięso bez smaku, nie doprawione, podobnie jak ryba. Owoce pomarszczone i nieświeże. W jadalni panował brud. Pancake na śniadanie twarde i bez smaku. Pieczywo na śniadanie nieświeże. Napoje bardzo słone, drinki miały zbyt dużo syropu aby ukryć smak soli. Kawa wraz z wodą słone. Jadalne były tylko frytki i pizza. Animatoży i wieczorne imprezy/zabawy na najniższym poziomie, panował chaos, miałam wrażenie, że sami nie wiedzą co tam robią. Schody które znajdowały się przy basenie łączące główne wejście nie były w ogóle ścierane przez co było okropnie ślisko. Basen brudny, wszystko zrobione na byle jak. Zapach wokół hotelu był nie przyjemny, wieczorami ciągły smród szamba, prawdopodobnie wypuszczany rurami które znajdowały się niedaleko przy basenie, przez co wieczorem cieżko było tam wysiedzieć. Z plusów miła obsługa i leżaki przy plaży .


4.0
Krystian

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Sierpień 2026
Para

Hotel położony w cichej okolicy(jeśli nie liczymy muzyki każdego dnia która kończy się o 23). Na plażę można się dostać busem który zamawiamy w recepcji, można też się dostać drugim tunelem który jest kawałek od hotelu, ten najbliższy jest zalany i niedostępny w momencie pisania tej opinii. Jest dobrą bazą wypadową do restauracji, które są oddalone około 10 minut.

Zalety

Co się podobało? Drugi basen z którego nie było słychać muzyki. Na plus zasługuje też pizza, która była najlepszym posiłkiem. Obok hotelu jest sklep spożywczy w którym można kupić pamiątki. Bardzo miłe panie pracujące w recepcji

Wady

Napoje są bardzo słodkie i nie da się ich normalnie pić. Posiłki są nijakie, część była bez smaku. Internet w dolnej części hotelu nie działał prawidłowo, ktoś również powinien zająć się stanem klimatyzacji, bo pomimo ustawienia temperatury 30 stopni mieliśmy mega katar, co może świadczyć o grzybie. Animacje ciągle te same, po paru dniach można znać już grafik "zabaw" na pamięć. Woda z dystrybutora nie nadaje się do picia, ściany w hotelu są z kartonu, słychać wszystko


8.3
Żaneta

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Sierpień 2026
Grupa znajomych

Pokój był schludny i dobrze wyposażony . Nie mam żadnych zastrzeżeń

Zalety

Baseny dostępne

Wady

Brak windy


2.7
Paulina

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Czerwiec 2026
Rodzina z dziećmi

hotel nie oferuje usług w jakości 4 * jedynie standard pokoi, często jedliśmy na mieście typową dobra kuchnie grecka

Zalety

odnowione pokoje czystość leżaki na plaży

Wady

słona woda z dystrybutorów, nie nadaje się do picia do drinków dodawane mnóstwo syropu, inaczej byłoby czuć słoną wódę smród kanalizacji, szambo wybierane obok basenu dziwne płyny wlewane w trakcie dnia do basenu, przez co trzeba wychodzić z wody niesmaczne monotonne jedzenie animacje wieczorne do 23.00 przed hotelem przez co nie można pójść spać wcześniej brak animacji dla dzieci w czerwcu, jakiekolwiek zaczęły się dopiero od 1.07


9.1
Magdalena

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Czerwiec 2026
Para

Hotel czysty,otoczony zielenią Pokój mały,czysty,z dużym łóżkiem,klimatyzacja.Lazienka z toaleta,czysta i przestronna Pokój posiadał mały taras

Zalety

Hotel po remoncie,duża jadalnia z tarasem.Trzy baseny,plac zabaw dla dzieci i basen ze zjeżdżalniami.Na terenie dużo leżaków,stoliki z krzesłami,parasole.Duzo zieleni,drzew z kwiatami i palmy.

Wady

Nie znalazłam nic co by mi przeszkadzało



Mapa

Azul Eco & Noho

Pogoda

Wrzesień

Cały rok

Zobacz cały rok Zobacz miesiąc

  • Temperatura w dzień
    27°C
  • Temperatura w nocy
    19°C
  • Temperatura wody
    26°C
  • Liczba godzin słonecznych
    10
 
Sty Lut Marz Kwie Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
Temperatura w dzień
Temperatura w nocy
Temperatura wody
Średnia liczba godzin słonecznych

Najczęstsze pytania

Czy na terenie hotelu Azul Eco & Noho znajduje się basen?

arrow down
Tak, na terenie Azul Eco & Noho znajduje się:
  • basen odkryty

Czy w hotelu Azul Eco & Noho jest internet?

arrow down
Goście hotelu Azul Eco & Noho mają dostęp do internetu. Szczegółowe warunki korzystania z wi-fi określone są w regulaminie hotelu.

Jakie atrakcje i udogodnienia oferuje hotel Azul Eco & Noho?

arrow down
Dla gości hotelu Azul Eco & Noho dostępne są między innymi następujące atrakcje i udogodnienia:
  • basen odkryty
  • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
  • dostęp do internetu
W przypadku niektórych usług mogą obowiązywać dodatkowe opłaty - więcej informacji w szczegółach oferty.

Czy hotel Azul Eco & Noho jest odpowiedni na wczasy z dziećmi?

arrow down
Hotel Azul Eco & Noho jest polecany na wakacje dla rodzin z dziećmi.

Jak goście oceniają hotel Azul Eco & Noho?

arrow down
Hotel Azul Eco & Noho jest oceniany przez gości na 6.1 w skali od 1-10. Ocena została wystawiona na podstawie 31 opinii.
  • Ogólne wrażenia - 6.4
  • Hotel - 7.3
  • Położenie - 5.9
  • Pokoje - 7.6
  • Wyżywienie - 5.8
  • Atrakcje dla dzieci - 5
  • Sport i rozrywka - 5.2

Ile kosztuje pobyt w hotelu Azul Eco & Noho?

arrow down
Ceny wycieczek do hotelu Azul Eco & Noho rozpoczynają się już od 2 387 zł za osobę.

Ile gwiazdek ma hotel Azul Eco & Noho?

arrow down
Hotel Azul Eco & Noho jest obiektem 4-gwiazdkowym.

Przykładowy zakres wariantów formuły All Inclusive

Wariant Zakres
All Inclusive Soft lub Light Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach.
All Inclusive 24 h lub Plus Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.
All Inclusive Soft lub Light
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach
All Inclusive 24 h lub Plus
Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium
Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.