Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Butikowy obiekt przeznaczony wyłącznie dla dorosłych, zachwycający śródziemnomorskim stylem i minimalistycznym designem. Położony w samym sercu tętniącego życiem Hersonissos. Zadbane, eleganckie wnętrza podkreślają butikowy charakter hotelu, tworząc niepowtarzalną atmosferę, idealną dla par. Każdy detal został starannie dopracowany z myślą o pełnym komforcie Gości, a różnorodność komfortowych pokoi zapewnia zarówno prywatność, jak i najwyższy standard wypoczynku. Wyjątkowa lokalizacja w centrum miasta oraz profesjonalna obsługa czynią ten hotel doskonałym wyborem dla osób ceniących styl, wygodę i relaks w kameralnym gronie.
Położenie
Atrakcyjna lokalizacja w samym centrum Hersonissos to świetna baza do odkrywania lokalnych kawiarni, restauracji i sklepów.
- 26 km od lotniska w Heraklionie
Plaża
Obiekt oddalony jest ok. 250 m od publicznej, malowniczej plaży.
Dla dzieci
Hotel przeznaczony wyłącznie dla dorosłych ? pobyt Gości poniżej 18 roku życia nie jest możliwy.
Baseny
Do dyspozycji Gości przygotowano 2 zewnętrzne baseny, idealne do orzeźwiającej kąpieli lub odpoczynku na leżaku w pełnym greckiego słońca ogrodzie.
Atrakcje
Goście mogą zadbać o formę w siłowni. Centrum Hersonissos, tuż za progiem hotelu, kusi atrakcjami miasta, różnorodnością tawern i butikowych sklepików.
Spa & Wellness
Za dodatkową opłatą dostępne są relaksujące masaże.
Informacje dodatkowe
Na terenie obiektu Goście mogą bezpłatnie korzystać z Wi-Fi. Dostępna jest również pralnia (płatna).
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Zaletą hotelu jest jego położenie w samym centrum Hersonissos ,piękny widok z balkonu na pobliskie góry w nocy podświetlone,basen mały ale wystarczający dla gości czysty i zadbany .Odległość od morza ok 150 m 5 min. od hotelu kamieniste miejsca do plażowania ale bez tłoku każdy znajdzie coś dla siebie .Piękna promenada polecam spacer do portu .Wyżywienie HB -Posiłki mało urozmaicone cateringowe ale dla osób mało wymagających wystarczające -nie polecam ALL .Raz w tygodniu wieczorem można było posłuchać muzyki na żywo wykonywane na fortepianie stojącego w lobby muzyka od tradycyjnej greckiej poprzez klasykę znanych utworów .Pokoje czyste zadbane codziennie sprzątane wraz z wymiana ręczników.Nie polecam dla rodzin z dziećmi. Hotel jest prowadzony rodzinnie panuje miła atmosfera .Bardzo dobra komunikacja miejska za 3 EUR/os dojechać można do Heraklion za 1,60 EUR do pięknych piaszczystych plaż w Mali .Polecam szczególnie wycieczkę do Laguny Balos -zjawiskowe miejsce
lokalizacja,blisko morza ,bardzo dobra komunikacja z pobliskimi miejscowościami
brak suszarki do włosów,czajnika w pokojach ,słaby odbiór telewizji (choć to bez znaczenia )