Hotel
Four Seasons

8.3
Bardzo dobry
20 opinii
Standard hotelu
Udogodnienia  basen odkryty, dostęp do internetu, fitness, darmowe wifi, sporty wodne, windsurfing, żeglarstwo, parking
Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Podziel się swoją opinią i pomóż innym znaleźć wymarzone wakacje!

Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!

od2 830 zł za osobę
SZUKAJ

Termin

Informacje o hotelu

Standard hotelu
Kod hotelu HOT258930
Nazwa  Four Seasons
Miejsce  Grecja / Thassos
Udogodnienia  basen odkryty, dostęp do internetu, fitness, darmowe wifi, sporty wodne, windsurfing, żeglarstwo, parking

Opis hotelu

Ten kameralny hotel położony jest wśród bujnych piniowych lasów i gajów oliwnych, kaskadowo na wzgórzu z zapierającymi dech w piersiach widokami na morze, góry i światło południowej Grecji. Gość doceni tu autentyczną, rodzinną atmosferę, a nowoczesne, świeżo zmodernizowane pokoje i apartamenty zapewniają wygodę, prywatny balkon lub taras, bezpłatny sejf i szybkie Wi-Fi. Hotel słynie z relaksu w wielopoziomowych ogrodach i na tarasie z widokiem na intensywnie błękitne morze, zaś malownicza lokalizacja u progu pieszych szlaków pozwala na kontakt z dziką przyrodą, spacery leśnymi ścieżkami i odkrywanie mniej oczywistych obliczy Thassos. Po powrocie z leśnych przygód Gość może odpocząć przy hotelowym basenie i smacznie zjeść w restauracji serwującej dania kuchni greckiej i międzynarodowej.

Położenie
Hotel znajduje się na wzgórzu, ok. 150 m od plaży.
- 3 km od centrum Glykhadi Limenas
- 30 km od lotniska w Kavali (transfer autokarem i promem)

Plaża
W pobliżu hotelu znajdują się 2 piaszczyste plaże. Publiczna plaża znajduje ok. 150 m od hotelu, z łagodnym zejściem do morza, dostępna po przejściu przez drogę. Kolejna, także publiczna plaż znajduje się 1,3 km od hotelu, również z łagodnym zejściem do morza. Na tej plaży, za dodatkową opłatą dostępne są parasole, leżaki oraz bar.

Dla dzieci
Dla najmłodszych Gości hotel oferuje udogodnienia, takie jak foteliki w restauracji, łóżeczka dla dzieci do 2 lat, a także brodzik z wodą słodką przy basenie zapewniający bezpieczeństwo i zabawę.

Baseny
Hotel dysponuje basenem o nieregularnym kształcie z wodą słodką oraz brodzikiem dla dzieci. Goście mogą korzystać z bezpłatnych parasoli, leżaków i materacy przy basenie.

Atrakcje
Na terenie obiektu znajduje się siłownia dla Gości. Za dodatkową opłatą można skorzystać z oferty zewnętrznej sportów wodnych na plaży, takich jak skutery wodne, kajaki, rowerki wodne, paddle board i banan wodny.

Informacje dodatkowe
Hotel oferuje bezpłatny dostęp do Wi-Fi. Na terenie hotelu występują różnice poziomów więc nie jest on polecany osobom z ograniczeniami ruchowymi. Dla Gości dostępny jest także parking (możliwa dodatkowa opłata).

Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.


Ocena

Zablokowanych opinii: 9

Weryfikujemy opinie na podstawie adresu e-mail z rezerwacji. Sprawdzamy, czy pochodzą od osób, które skorzystały z naszej usługi. Nie weryfikujemy Opinii z Tripadvisor.

Wakacje.pl

8.3
Bardzo dobry
20 opinii

Średnia ocena na podstawie Opinii zweryfikowanych i Opinii niezweryfikowanych. Nie wliczamy Zweryfikowanych opinii pracowników, Opinii z Tripadvisor i zablokowanych opinii.

Ogólne wrażenia
9.4
Hotel
9.4
Położenie
8.4
Pokoje
9.4
Wyżywienie
8.9
Atrakcje dla dzieci
5.0
Sport i rozrywka
6.2

Opinie

8.6
Agata Ewa

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Sierpień 2026
Grupa znajomych

Bardzo udany wypoczynek! Klimat wyspy, hotelu, plaży, lasu, pobliskich gór - bardzo mi odpowiadał. Moim głównym priorytetem było słońce i piękne widoki. I to zostało zaspokojone. Na pewno nie jest to miejsce dla osób oczekujących klimatu hoteli tureckich, bo w 4S, jest wręcz przeciwnie. Dla mnie jedzenie było przepyszne- codziennie jadłam to samo- głównie tzatziki, oliwki, fetę, sałatki, ciasto filo, arbuzy i baklawy -i dla mnie to było super, ale słyszałam głosy o powtarzającym się menu. Miła obsługa, czystość, komfort , oceniam bardzo wysoko.

Zalety

Mały, butikowy hotel, z uroczym położeniem

Wady

Hotel położony z dala od sklepów, restauracji, bez środka lokomocji, jest się skazanym na tkwienie w hotelu. Owszem można wezwać taxi. Oferowany hotelowy bus od kilku miesięcy jest zepsuty.


9.4
Grzesiek

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2026
Rodzina z dziećmi

Kalimera! Ja! Opinię zacznę od tego, że byliśmy na tygodniowym, rodzinnym wyjeździe z żona i 9 letnią córką na przełomie czerwca i lipca. Na co dzień jesteśmy bardzo zabiegani, a Thassos miała być dla Nas odskocznią od miejskiego zgiełku i pędu dzisiejszego świata. Aby lepiej przedstawić różne perspektywy, opiszemy jak każdy z Nas zapamiętał tę wyspę i hotel Four Seasons. Z Thassos będę wspominał... Grzesiek: Góry i offroadowy wjazd na szczyt Ipsarion. Zaufaj komuś kto podpowiada, że konieczne jest tam auto z podwyższonym podwoziem. Nie wierz nikomu kto twierdzi, że na szczyt prowadzi jedna droga i nie można się tam zgubić! Nie licz na Google Maps – prędzej czy później stracisz zasięg! Jeżeli dotrzesz na miejsce w miarę przejezdną trasą, wróć tą samą, znaną Ci drogą. Inna, choć wg nawigacji „szybsza”, może bardzo Cię zaskoczyć! Widoki na szczycie obłędne! Absolutnie warto! Asia: Ipsarion. Jeśli nie lubisz nieprzewidywalnych przygód - wykup wycieczkę u rezydenta :) Marble Beach – marmurkowa plaża choć ładna, to głośna, przeludniona i trochę przereklamowana. Bardzo fotogeniczne wodospady w Maries i Theologos. Zjawiskowy zachód słońca w porcie w stolicy - Limenas. Nataszka: Skakanie do basenu w skale (Giola), piękne plaże, ciepłą wodę i mnóstwo rybek podczas snurkowania. Hotel Four Seasons w Glykadi Położenie / lokalizacja: G: Pośrodku niczego, u podnóża gór. Jeśli lubisz odgłosy cykad to miejsce z jest dla Ciebie. A: Sprzyjające zaoszczędzeniu "kilku" euro :) Z dala od miasteczka, co dla Nas było zdecydowanym atutem. N: Blisko morza i małych plaż. Spacer tam zajmował tylko 5 minut. Pokoje: G: Duże i przestronne (doceni ten, kto podróżuje z dwoma dziewczynami), bezpłatny sejf, sprawna klimatyzacja, rolety zaciemniające, wejście od ulicy (blisko z bagażami). A: Odnowione, zaskakująco komfortowe i bardzo praktyczne. Półki + drążek z wieszakami. Łazienka dobrze zorganizowana – ogromne lustro, dużo miejsca na kosmetyki, suszarka do włosów. N: Z dużym balkonem, z krzesełkami i stoliczkiem. Miło było posiedzieć, popatrzeć na basen i morze. Fajne, fioletowe światło LED w łazience. Jedzenie: G: Codziennie rybka i kilka rodzajów mięs. Na plus soki nalewane z kartonów i woda wydawana w butelkach. A: Wybór nie tak bogaty jak w dużych resortach, ale z perspektywy uważam to za plus. Każdy znajdzie coś dla siebie. Kawa z ogólnodostępnego ekspresu bardziej w rodzaju „3 w 1”. Lepsza dostępna przy barze. Jedyny znany mi hotel serwujący pizzę na śniadanie :) N: Pyszne mięsko na patyku, codziennie lody i dużo greckich słodkości. Owoce na stołach przez cały dzień. Obsługa: G: Miła i rodzinna atmosfera. Widać i czuć na każdym kroku, że ludziom się tam po prostu dobrze pracuje. Wielki szacunek za piwo podawane w kuflach a nie plastikowych kubkach oraz drinki mieszane w shakerach (a i zdarzało się, że serwowane były w szkle) A: W kuchni i barze na 6 z +. Pokoje sprzątane dokładnie po zgłoszeniu życzenia, poprzez wciśnięcie odpowiedniego przycisku na panelu przy drzwiach. N: Bardzo mili i uśmiechnięci kelnerzy, którzy serwowali mi czekoladowe, truskawkowe i waniliowe lody oraz pyszne, kolorowe "drinki" dla dzieci :) Atrakcje / Infrastruktura: G: Największa atrakcja to cisza i spokój – hotel jest kameralny (ok. 30 pokoi), bez hałaśliwych animacji. Siłownia – raczej jako ciekawostka do krótkiej zabawy, niż poważniejszych treningów. A: Odpowiednia proporcja gości do ilości leżaków pozwalała spokojnie zjeść rodzinne śniadanie w komplecie :) N: Super baseny – dobre do pływania i zabawy z tatą. Dużo małych kotków na terenie hotelu. Podsumowując: Jeśli szukasz zielonej wyspy, której największe atrakcje zwiedzisz w ciągu 2-3 dni, a resztę urlopu przeznaczyć chcesz na mniej aktywny wypoczynek - Thassos to dla Ciebie doskonały wybór. Zarówno z Biurem Podróży, jak i na własną rękę jesteś w stanie dotrzeć do jej najważniejszych miejsc, pięknych plaż oraz poznawać greckie życie w rytmie "Siga- Siga". Wybierz Four Seasons Hotel jeśli znudziły Ci się lub po prostu nie przepadasz za dużymi resortami. To miejsce komfortowe, bez nadęcia, bez pośpiechu - idealne do odpoczynku dla osób nieoczekujących animacji i przepychu. Dziękujemy Thassos! Dziękujemy Four Seasons! Życzymy sobie kolejnych takich wakacyjnych destynacji!

Zalety

- kameralny, spokojny, pośród zieleni - w pobliżu gór, morza i małych plaż - przyjazny każdemu – atmosfera to największy atut tego obiektu - ciepła i czysta woda w basenach - przestronne, odnowione, dobrze wyposażone pokoje (superior) - zero problemów z dostępnością leżaków i parasoli (przełom czerwca / lipca)

Wady

...a dla niektórych kolejne zalety :) - dla osób potrzebujących atrakcji, animacji, zjeżdżalni – całkowity ich brak - twardy materac w pojedynczym łóżku (w podwójnym był bardzo wygodny) - problematyczne dojście do najbliższego miasteczka – 4-5km ruchliwą ulicą bez chodnika, taksówką lub wypożyczonym samochodem - kilkanaście schodów do pokonania między pokojami a częścią rekreacyjną - szukając trochę na siłę – wymiana ręczników 1 raz w ciągu tygodnia (częściej na życzenie).


8.7
Magdalena

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2026
Rodzina z dziećmi

Żeby naładować baterie Polecamy z całego 💓cisza ,spokój pełen relax

Zalety

Hotel położony w lesie piniowym cisza i spokój Obsługa hotelowa bardzo uprzejma pomocna Jedzenie wyśmienite Dla chcących zwiedzić wyspę polecamy wynajem auta świetna sprawa


7.3
Beata

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2026
Rodzina z dziećmi

Hotel kameralny, czysciutko. Miła obsługa. Hotel położony w zacisznym miejscu, wśród cykających cykad w lesie. Pokoje duże z dużym balkonem + suszarka na ciuchy i ręczniki. Nawet dwa polskie kanały w tv 😎 basenik, lezaczki i blisko plaży.

Zalety

Bliskość plaży, lasu. Cisza, spokój. Porządek i miła obsługa.

Wady

Największa wadą jest jedzenie. Smaczne jak najbardziej ale ogromnie monotonne... Ba śniadania ciągle to samo. Obiadu i kolację odrobinę się różniły.


8.1
Grzegorz

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Czerwiec 2026
50+

Bardzo miła obsługa jedzenie bardzo dobre blisko morza piękne miejsca na spacery na plaży leżaki w cenie duże czyste pokoje

Zalety

Cisza spokój domowa atmosfera mało pokój sprawia że jest tam bardzo miła atmosfera

Wady

Brak



Mapa

Four Seasons

Pogoda

Sierpień

Cały rok

Zobacz cały rok Zobacz miesiąc

  • Temperatura w dzień
    33°C
  • Temperatura w nocy
    20°C
  • Temperatura wody
    25°C
  • Liczba godzin słonecznych
    11
 
Sty Lut Marz Kwie Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
Temperatura w dzień
Temperatura w nocy
Temperatura wody
Średnia liczba godzin słonecznych

Najczęstsze pytania

Czy hotel Four Seasons jest położony blisko plaży?

arrow down
Jednym z atutów wypoczynku w Four Seasons jest usytuowanie hotelu przy plaży.

Czy na terenie hotelu Four Seasons znajduje się basen?

arrow down
Tak, na terenie Four Seasons znajduje się:
  • basen odkryty

Czy w hotelu Four Seasons jest internet?

arrow down
Goście hotelu Four Seasons mają dostęp do internetu. Szczegółowe warunki korzystania z wi-fi określone są w regulaminie hotelu.

Jakie atrakcje i udogodnienia oferuje hotel Four Seasons?

arrow down
Dla gości hotelu Four Seasons dostępne są między innymi następujące atrakcje i udogodnienia:
  • blisko plaży
  • basen odkryty
  • dostęp do internetu
W przypadku niektórych usług mogą obowiązywać dodatkowe opłaty - więcej informacji w szczegółach oferty.

Jakiego rodzaju aktywności mogę uprawiać w okolicy hotelu Four Seasons?

arrow down
W najbliższym otoczeniu hotelu Four Seasons dostępne są między innymi takie atrakcje jak:
  • windsurfing
  • żeglarstwo
  • sporty wodne

Jak goście oceniają hotel Four Seasons?

arrow down
Hotel Four Seasons jest oceniany przez gości na 8.3 w skali od 1-10. Ocena została wystawiona na podstawie 20 opinii.
  • Ogólne wrażenia - 9.4
  • Hotel - 9.4
  • Położenie - 8.4
  • Pokoje - 9.4
  • Wyżywienie - 8.9
  • Atrakcje dla dzieci - 5
  • Sport i rozrywka - 6.2

Czy na terenie hotelu Four Seasons można zaparkować samochód?

arrow down
Tak, przy hotelu Four Seasons jest parking. Szczegółowe warunki rezerwacji i korzystania z miejsc parkingowych określone są w regulaminie hotelu.

Ile kosztuje pobyt w hotelu Four Seasons?

arrow down
Ceny wycieczek do hotelu Four Seasons rozpoczynają się już od 2 830 zł za osobę.

Ile gwiazdek ma hotel Four Seasons?

arrow down
Hotel Four Seasons jest obiektem 3-gwiazdkowym.

Przykładowy zakres wariantów formuły All Inclusive

Wariant Zakres
All Inclusive Soft lub Light Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach.
All Inclusive 24 h lub Plus Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.
All Inclusive Soft lub Light
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach
All Inclusive 24 h lub Plus
Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium
Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.