Hotel
Ikos Aria

4.9

3642 opinie

Standard hotelu
Udogodnienia  basen odkryty, basen kryty, na terenie hotelu instytut SPA, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, darmowe wifi, sporty wodne, parking
Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Podziel się swoją opinią i pomóż innym znaleźć wymarzone wakacje!

W wybranej destynacji mamy wiele świetnych hoteli. Wybierz, kiedy chcesz jechać i sprawdź nasze propozycje.

od1 777 zł za osobę
SZUKAJ

Termin

Informacje o hotelu

Standard hotelu
Kod hotelu HOT35137
Nazwa  Ikos Aria
Miejsce  Grecja / Kos / Kefalos
Udogodnienia  basen odkryty, basen kryty, na terenie hotelu instytut SPA, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, darmowe wifi, sporty wodne, parking

Opis hotelu

Świetna propozycja dla wszystkich, którzy pragną spędzić wymarzony wypoczynek w otoczeniu luksusu, rekreacji i malowniczych krajobrazów. Wyróżniający się standard, bogata oferta rekreacyjno-sportowa i doskonałe udogodnienia sprawiają, że zarówno aktywni Goście, jak i rodziny z dziećmi znajdą tu wszystko, czego potrzebują do udanych wakacji. Szeroki wybór sportów, komfortowe baseny, różnorodne animacje i wieczorne rozrywki czekają na Gości każdego dnia. Specjalna strefa z klubami dla dzieci oraz nastolatków zapewnia atrakcje dla młodszych, a miłośników relaksu zachwyci rozbudowana strefa spa oraz bezpośredni dostęp do plaży z leżakami i barem. Pobyt tutaj gwarantuje połączenie wygody, ciekawej rozrywki i wypoczynku na najwyższym poziomie.

Położenie
Stylowo zaprojektowany hotel znajduje się bezpośrednio przy plaży Kefalos z urzekającymi widokami na lazurowe wody Morza Egejskiego.
- 15 km od lotniska

Plaża
Obiekt usytuowany jest bezpośrednio przy prywatnej piaszczysto-żwirowej plaży. Goście mają zapewnione bezpłatne leżaki, parasole oraz ręczniki. Dostępny jest także bar przy plaży.

Dla dzieci
Dla najmłodszych przygotowano międzynarodowe animacje, brodziki, plac i pokój zabaw, kluby z podziałem na grupy wiekowe oraz minidyskotekę. Dostępne są łóżeczka dla dzieci do 2 lat, wózki (na życzenie i w miarę dostępności), menu dziecięce i krzesełka w restauracji oraz opiekunka na zamówienie.

Baseny
Hotel oferuje kilka basenów, w tym baseny z wydzieloną częścią dla dzieci oraz baseny tylko dla dorosłych. Przy basenach dostępne są leżaki, parasole i ręczniki basenowe.

Atrakcje
Obiekt proponuje szeroki wachlarz zajęć sportowych, w tym siatkówkę plażową, tenis stołowy, koszykówkę, jogę dla początkujących oraz rowery wodne. Dodatkowo przygotowano międzynarodowe animacje dla dorosłych i dzieci, wieczory tematyczne, muzykę na żywo, przedstawienia i bogaty program rozrywek.

Spa & Wellness
Płatna strefa spa oferuje szeroki wybór zabiegów, masaży i relaksu w kameralnym otoczeniu z krytym basenem i profesjonalną obsługą.

Informacje dodatkowe
Wi-Fi jest dostępne w całym hotelu. Goście mają do dyspozycji płatną pralnię, minimarket, parking oraz bankomat.

Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.


Ocena

Weryfikujemy opinie na podstawie adresu e-mail z rezerwacji. Sprawdzamy, czy pochodzą od osób, które skorzystały z naszej usługi. Nie weryfikujemy Opinii z Tripadvisor.

Tripadvisor

4.9

Lokalizacja

Jakość noclegu

Pokoje

Obsługa

Czystość

Jakość do ceny

Opinie

Pokaż opinie z Tripadvisor


Mapa

Ikos Aria

Pogoda

Październik

Cały rok

Zobacz cały rok Zobacz miesiąc

  • Temperatura w dzień
    24°C
  • Temperatura w nocy
    14°C
  • Temperatura wody
    25°C
  • Liczba godzin słonecznych
    8
 
Sty Lut Marz Kwie Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
Temperatura w dzień
Temperatura w nocy
Temperatura wody
Średnia liczba godzin słonecznych

Najczęstsze pytania

Czy na terenie hotelu Ikos Aria znajduje się basen?

arrow down
Tak, na terenie Ikos Aria znajduje się:
  • basen odkryty
  • basen kryty

Czy w hotelu Ikos Aria jest internet?

arrow down
Goście hotelu Ikos Aria mają dostęp do internetu. Szczegółowe warunki korzystania z wi-fi określone są w regulaminie hotelu.

Jakie atrakcje i udogodnienia oferuje hotel Ikos Aria?

arrow down
Dla gości hotelu Ikos Aria dostępne są między innymi następujące atrakcje i udogodnienia:
  • basen odkryty
  • basen kryty
  • na terenie hotelu instytut SPA
  • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
  • dostęp do internetu
W przypadku niektórych usług mogą obowiązywać dodatkowe opłaty - więcej informacji w szczegółach oferty.

Jakiego rodzaju aktywności mogę uprawiać w okolicy hotelu Ikos Aria?

arrow down
W najbliższym otoczeniu hotelu Ikos Aria dostępne są między innymi takie atrakcje jak:
  • sporty wodne

Czy hotel Ikos Aria jest odpowiedni na wczasy z dziećmi?

arrow down
Hotel Ikos Aria jest polecany na wakacje dla rodzin z dziećmi.

Czy na terenie hotelu Ikos Aria można zaparkować samochód?

arrow down
Tak, przy hotelu Ikos Aria jest parking. Szczegółowe warunki rezerwacji i korzystania z miejsc parkingowych określone są w regulaminie hotelu.

Ile kosztuje pobyt w hotelu Ikos Aria?

arrow down
Ceny wycieczek do hotelu Ikos Aria rozpoczynają się już od 1 777 zł za osobę.

Ile gwiazdek ma hotel Ikos Aria?

arrow down
Hotel Ikos Aria jest obiektem 5-gwiazdkowym.

Przykładowy zakres wariantów formuły All Inclusive

Wariant Zakres
All Inclusive Soft lub Light Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach.
All Inclusive 24 h lub Plus Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.
All Inclusive Soft lub Light
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach
All Inclusive 24 h lub Plus
Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium
Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.