944 opinie
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Malowniczo położony ośrodek na północnym wybrzeżu Krety, w miejscowości Stalida. Usytuowany na wzgórzu, oferuje Gościom panoramiczny widok na Morze Egejskie, który można podziwiać z licznych miejsc takich jak basen czy taras słoneczny. Zadbane ogrody i alejki spacerowe sprzyjają wypoczynkowi, a komfortowe wnętrza zapewniają przyjemny relaks.
Położenie
Hotel położony jest w miejscowości Stalida, na północnym wybrzeżu Krety.
- ok. 800 m od plaży
- 1 km od centrum Stalis
- 34 km od Heraklionu
Plaża
Piękna, piaszczysta plaża znajduje się ok. 800 m od hotelu, z dojściem przez ulicę.
Dla dzieci
Hotel oferuje brodzik wydzielony w jednym z basenów, a także zabawy i animacje, które sprawią, że najmłodsi Goście będą mieli wiele atrakcji.
Baseny
Obiekt dysponuje odkrytym basenem oraz brodzikiem dla dzieci, zapewniając miejsce na relaks dla całej rodziny.
Atrakcje
Goście mogą korzystać z licznych opcji rekreacji jak tenis stołowy, rzutki, badminton, koszykówka, siatkówka plażowa, boccia, kort tenisowy oraz bilard. Hotel organizuje również animacje dla dorosłych.
Spa & Wellness
Hotel oferuje masaże oraz zabiegi kosmetyczne, które pozwolą Gościom na pełen relaks i regenerację.
Informacje dodatkowe
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Hotel pięknie usytuowany. Miałam jeden z lepszych widoków z pokoju. Pokój bardzo skromny, ale niczego w nim nie brakowało. Uważam, że standard adekwatny do ceny.
Zdecydowanie widoki i infrastruktura w hotelu, nasadzenia i oświetlenie to robiło robotę.
Czasami jedzenie nie było do końca smaczne, ale zawsze coś się znalazło. Dużo było Lokalnego jedzenia, które nie było pod moje kubki smakowe.
Pobyt w hotelu uważam za bardzo udany.Hotel położony na wzgórzu.Pokoje duże z balkonem. Duży basen przy stołówce i barze. Ogromna ilość leżaków.Pokoje sprzątane codziennie.Bardzo dobre jedzenie. Niektórzy mogą narzekać na monotonność ale nam to nie przeszkadzało. Plaża piaszczysta ale jakieś 20 minut trzeba iść.
Znakomita obsługa.Cudowni ludzie w kuchni i na stołówce ❤️ Panowie za barem! Rewelacja!❤️❤️ Żal było się żegnać 😢Znakomity widok na morze ❤️
Ponieważ jest na wzgórzu to niestety trzeba troszkę pochodzić.Na pewno nie jest to hotel dla ludzi z problemami ruchowymi
Pokoje małe i dość stare, ale codziennie sprzątane.
Bardzo życzliwa obsługa i czystość w całym hotelu na wysokim poziomie
kawa z ekspresu bardzo niskiej jakości i to chyba tyle.
Koni Village to niewielki, kameralny hotel położony w Stalidzie. Znajduje się na wzgórzu, dzięki czemu niemal z każdego zakątka obiektu można podziwiać piękną panoramę Morza Egejskiego oraz malowniczą, kreteńską zabudowę. Okolica jest spokojna, cicha i bardzo zadbana, a hotel otacza bujna, dobrze utrzymana roślinność. Całe miejsce ma romantyczny klimat, dlatego świetnie sprawdzi się zarówno na wyjazd we dwoje, jak i na spokojne wakacje z małymi dziećmi. Obsługa była bardzo miła i pomocna. Dużym plusem było również to, że ostatniego dnia mogliśmy korzystać ze wszystkich świadczeń all inclusive aż do momentu odbioru z hotelu. Jeśli chodzi o jedzenie, najsłabiej oceniłabym śniadania. Jako Polacy jesteśmy przyzwyczajeni do dobrej jakości wędlin, a ich wybór w hotelu był dość monotonny. Lunche i kolacje były natomiast znacznie bardziej urozmaicone. Może nie była to kuchnia najwyższych lotów, ale dania były smaczne, dobrej jakości i zawsze dostępne w wystarczającej ilości. Szczególnie doceniam różnorodność greckich potraw, które pozwalały lepiej poznać lokalne smaki. Oferta drinków i alkoholi była raczej skromna, ale same napoje były dobrej jakości, więc trudno uznać to za większy minus. Pokoje są przestronne, a klimatyzacja jest wliczona w cenę. Hotel oferuje także kilka animacji prowadzonych w języku angielskim, jednak nie jest to miejsce nastawione na głośną, całodzienną rozrywkę. Jeżeli szukacie spokojnego miejsca na wypoczynek, z dala od zgiełku, tłumów i pisków dobiegających z basenów ze zjeżdżalniami, Koni Village będzie bardzo dobrym wyborem. Zdecydowanie polecam! W okolicy znajdują się piaszczyste, bardzo zadbane plaże i kilka barów, jakieś dyskoteki więc wieczorem też jest co robić :) Proszę nie wierzyć w te opowieści o wspinaniu się do hotelu ;)
jedzonko okolica czyste pokoje panowie barmani
śniadania
Hotel trochę na uboczu, ale piękna okolica i spokojna. Położony na wzgórzu z przecudnym widokiem na morze i góry (do ostatnich budynków hotelowych idzie się stromym podjazdem). Pokoje przestronne, czyste (codziennie sprzątane). Kuchnia średnia - taki mix grecko - angielski, ale w formie bufetu, więc zawsze coś można wybrać. Kawa z automatu i słaba - to nie prawdziwa grecka kawa. Ale desery - ciasta, ciasteczka, owoce, galaretki, kremy - pyszne. Do plaży (piaszczysta, publiczna) i centrum trzeba kawałek iść.
Czysty i przestronny pokój, piękny widok (również z restauracji i baru), 2 baseny, blisko przystanek autobusowy, parking przy hotelu dla gości za darmo.
Słaba kawa i kuchnia, strome podejście, do plaży i centrum trzeba kawałek przejść, tylko trzy wieczory tematyczne w tygodniu (wtorek, środa i piątek).
Tripadvisor