3221 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
To oaza komfortu położona na malowniczym wybrzeżu Ixia, oferująca wyjątkowe widoki na morze i zatokę. Otoczony bujną, śródziemnomorską roślinnością, obiekt jest doskonałym wyborem na relaksujące wakacje zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i par szukających romantycznych chwil. Znajduje się zaledwie 50 m od plaży, do której prowadzi przejście podziemne, oraz w odległości krótkiego spaceru od licznych sklepów, restauracji i atrakcji turystycznych. Gustownie urządzone pokoje oferują perfekcyjny wypoczynek i piękne widoki na baseny, ogród i morze. Do dyspozycji Gości są 2 duże baseny, doskonałe restauracje serwujące kuchnię międzynarodową i lokalną, oraz wiele atrakcji, w tym śródziemnomorski spa i liczne animacje. Hotel jest idealnym miejscem na relaks, aktywność i odkrywanie uroków wyspy Rodos.
Położenie
- 50 m od piaszczysto-kamienistej plaży
- 200 m od sklepów i restauracji
- 3,5 km od miasta Rodos
- 14 km od lotniska Rodos
Plaża
Plaża Ixia, piaszczysto-kamienista, znajduje się 50 m od hotelu. Leżaki i parasole są dostępne za opłatą, a na plażę prowadzi przejście podziemne.
Dla dzieci
Dla najmłodszych Gości hotel przygotował brodzik, statek piracki ze zjeżdżalnią oraz plac zabaw. Miniklub dla dzieci w wieku 4-12 lat oferuje animacje i zabawy, a w restauracji dostępne są wysokie krzesełka i łóżeczka niemowlęce.
Baseny
Hotel dysponuje 2 basenami ze słodką wodą, z wydzieloną częścią dla dzieci. Przy basenach dostępne są bezpłatne leżaki i parasole, a także ręczniki kąpielowe za kaucją.
Atrakcje
Na terenie hotelu Goście mogą bezpłatnie korzystać z siłowni, grać w tenisa stołowego, rzutki czy brać udział w zajęciach aerobiku. Odpłatnie dostępne są bilard i sporty wodne na plaży. Na terenie obiektu znajduje się również amfiteatr, w którym odbywają się różnorodne animacje i muzyka na żywo.
Spa & Wellness
Hotel oferuje odpłatnie zabiegi kosmetyczne i masaże zapewniające Gościom relaks i odprężenie w spokojnej atmosferze śródziemnomorskiego spa.
Informacje dodatkowe
Hotel posiada całodobową recepcję, bezpłatne Wi-Fi w lobby i pokojach, parking oraz salę konferencyjną.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Pierwszy raz w życiu postanowiłem wyjechać na urlop 10 dniowy... i nie do końca jestem zadowolony z wyboru hotelu. 4 * to on mial chyba nie wiem kiedy.... Zalety wymienie potem, zacznijmy od wad... Wybrałem pokoj z widokiem na morze, ktory okazal się pokojem z widokiem na morze, ulice i parking ( na którym jednej nocy cyganie urządzili sobie dzika impreze przez co od 2 w nocy nie dało sie spać) - dopiero po interwencji u rezydenta zadzwoni ono na policję i przepedzono ich ok 6 rano. (...) Okna i balkon wychodziły na ulicę, która 24 h na dobę jeżdżą auta, szum i halas caly czas (trasa między lotniskiem a Rodos). Kolej a wadą jest sprzatanie (jesli w ogóle można to tak nazwać). Polega ono chyba na wyniesieniu smieci, przetarciu podlogi i bylejakim rzuceniu i ułożeniu prześcieradeł. Aaa i wzięciu napiwku... byłem w paru hotelach ale czegoś takiego jeszcze nie widziałem... Następna wadą jest plaża... jest najzwyczajniej w świecie brzydka... garść piasku i kamieni, 2 rzędy leżaków, brak baru i ulica za plecami... hałas caly dzień. Jedzenie smacze, aczkolwiek maly wybór. A już największym dla mnie zdziwieniem był fakt, że w Grecji, w hotelu, w restauracji ledwo odnalazłem butelkę oliwy w plastikowej butelce... Poolbar jeden, do jedzenia i przekąsek o 12 ustawiają sie tabuny ludzi. Animacje bardzo przeciętne, nastawione raczej na Francuzów, Anglików i Niemców których jest tu najwięcej. Mało miejsca wokol basenów, lezaki pozajmowane. Z zalet niewątpliwie brodzik ze statkiem dla najmlodszych.
Brodzik ze statkiem dla najmlodszych. Smaczne jedzenie
Sprzątanie pokoi Halas od ulicy Brzydka plaża
Pobyt w hotelu bardzo pozytywny, widoki z hotelu piękne baseny i teren wokół zadbane
najbardziej zewnętrzny taras na którym można posiedzieć i popatrzeć na morze
mały pokój jak dla 5 osobowej rodziny
Hotel bardzo przyjemny, może nie super nowy, ale naprawdę przyzwoity. Rewelacyjna obsługa, na każdym kroku pomocni, serdeczni i uśmiechnięci. Jedzenie bardzo dobre, urozmaicone. Polecam!
Miła obsługa, dobre jedzenie, czystość, położenie hotelu.
Brzydka plaża.
Pokoj standardowy jak w wiekszosci hoteli widok na morze czysto
Blisko do morza cisza spokoj
Jedzenie mogłoby być lepsze/ bardziej greckie
Szczerze na zdjęciach hotel prezentował się dużo lepiej.. widać taki wczesny gierek po tych pokojach te 4 gwiazdki to nie wiem za co mają. Ten hotel nie ma nawet polotu do Turcji. Ale wracając do tego hotelu. Obsluga totalna porażka ! IGNORANCJA TOTALNA PO zameldowaniu mają Cie w czterech literach możesz czekac godzinami na pokój a jak się nie będziesz upominać co 5 minut nikt się Tobą nie zainteresuje. Jeszcze z taką ignorancją się nie spotkałam.
Dobre jedzenie
Totalna ignorancja przez obsługę ! Depozyt na ręczniki hotelowe to też jakiś żart.
Tripadvisor