Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
To urokliwy zakątek położony w spokojnej miejscowości Anaxos na wyspie Lesbos, idealny dla Gości pragnących doświadczyć prawdziwej greckiej gościnności w otoczeniu pięknej natury. Te kameralne studia zapewniają domową atmosferę i są doskonałym wyborem dla osób szukających ciszy i relaksu, a jednocześnie bliskości piaszczystej plaży. Obiekt składa się z 2 jednopiętrowych budynków oraz budynku recepcyjnego, oferując 16 przestronnych pokoi typu studio z balkonami lub tarasami z widokiem na morze lub basen. Odkryty basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami, czynny w godzinach 08:00-22:00, pozwala na odprężenie się wśród tropikalnej zieleni. W barze dostępne są napoje i przekąski (płatne), a bezpłatne Wi-Fi jest dostępne w całym obiekcie.
Położenie
- w miejscowości Anaxos
- tuż przy plaży
- 150 m do najbliższego sklepu
- 400 m od przystanku komunikacji miejskiej
- 65 km od lotniska w Mytilene
Plaża
Piaszczysta publiczna plaża Anaxos położona jest po drugiej stronie uliczki o niewielkim natężeniu ruchu, z płatnym serwisem leżaków i parasoli.
Dla dzieci
Obiekt oferuje możliwość rezerwacji łóżeczka dla dziecka do 2 lat bezpłatnie, co zapewnia komfort także dla najmłodszych Gości.
Baseny
Do dyspozycji Gości jest odkryty basen z bezpłatnymi leżakami i parasolami, czynny od 08:00 do 22:00, gdzie można spędzić czas w przyjemnej atmosferze.
Atrakcje
Lokalizacja sprzyja odkrywaniu okolicznych barów i restauracji oraz zwiedzaniu pobliskich miasteczek Petra i Molyvos.
Informacje dodatkowe
Na terenie obiektu dostępne jest bezpłatne Wi-Fi, ale klimatyzacja w pokojach jest płatna.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Jak za tę cenę, to uważam że nikt nie powinien narzekać. Pokoje czyste, łóżka wygodne, jest basen, cisza i spokój. Oczywiście były drobne mankamenty takie jak problem z zamykaniem drzwi balkonowych, czy brzydki zapach w nocy z łazienki, ale bez przesady - łazienkę można zamknąć, a na dworze było tak ciepło że nie było sensu zamykać balkonu. Dodatkowo sama lokalizacja zdecydowanie na plus! Fajne, spokojne miasteczko, gdzie była ładna jak na tę wyspę plaża i pyszne jedzenie w pobliskich knajpkach. Wakacje uważam za bardzo udane :)
Kameralność, bliskość do morza, WiFi w pokojach, wygodne łóżka.
Przydałby się remont, ale wtedy na pewno wzrosła by cena.
Pobyt w hotelu przebiegł spokojnie, wokół cisza, brak tłumów, basen dostępny do późnego wieczora, czysty i właściwie nikt z niego nie korzystał podczas mojego pobytu bo morze i plaża po drugiej stronie ulicy. Ale fajnie było czasem wieczorem jeszcze się zrelaksować. Nie jest to właściwie hotel a tzw. studio z 16 pokojami. Miejsce dla osób, które nie potrzebują i nie oczekują luksusów. W pokoju dostępne naczynia, sztućce, kubki. Jest elektryczna kuchenka. Ręczniki wymienione podczas tygodniowego pobytu jeden raz. Wentylacja jest ale chyba dodatkowo płatna, ja nie korzystałam, w połowie września nie było takiej potrzeby. W każdym pokój taras/balkon. Plaże w Anaxos piaszczyste (gruby i ciemny piasek). Leżaki na plaży należą do tzw. beach barów i można z nich korzystać gdy kupi się coś do picia lub jedzenia, spokojnie za zakup kawy można korzystać przez cały dzień, nie miałam poczucia że obsługa oczekuje jakiś wielkich i drogich zamówień, zazwyczaj korzystałam z baru i leżaków które przylegały do studia Nikos. Bar który znajduje się przy Nikos - Pirat - bardzo miła obsługa i właściciel - kuchnia nie jest typowo grecka niektóre dania nawiązują do greckich smaków, jest sałatka grecka bardzo dobra. Jeśli chodzi o pokój to może porównałaby jego standard do naszych dawnych tzw. kwater nad morzem. W miejscowości kilka sklepów z pamiątkami i podstawowymi produktami spożywczymi więc śniadanie i kolację można spokojnie samemu przygotować w pokoju - można kupić fetę i oliwki na wagę, lokalny miód, i tradycyjny jogurt grecki - ten w kamionkowych naczynkach najlepszy. Pieczywo również dostępne w sklepie ale warto przejść się do piekarni ok 10 minut od hoteli - tak dostępne pyszne pieczywo i słodkie/słone przekąski oraz kawa, wiec można również zjeść tam na miejscu śniadanie. We wrześniu nie było już autobusów/komunikacji aby samodzielnie wybrać się do większego miasta. Kursuje ciuchcia do dwóch sąsiednich miasteczek które warto zobaczyć - bilet 10 euro na cały dzień, można wsiadać i wysiadać. Polecam jako wycieszę zrobić samodzielny pieszy wypad na sąsiednią plaże przez górę, korzystając z dzikich ścieżek, piękne widoki, klify, po drodze mały kościółek go którego trzeba zejść po stromych schodach.
Ciasza i spokój, blisko plaża. Nie będę pisać o wadach bo dla mnie ich nie ma, kupując wycieczkę w tej cenie takiego standardu się spodziewałam, spędzałam cały czas praktycznie poza hotelem. Na tyk mi zależało żeby było swojsko, bez tłumu i hałasu. Łózka wygodne. Plusem jest również niska opłata klimatyczna 2 euro za dzień, w innych miejscach gdzie byłam i standard jest wyższy również ta opłata jest wysoka.
Hotel ma już swoje lata. Pokoje jak dla 3 osób malutkie, trochę ciasno. widać że najlepszy czas mają już za sobą. Meble już bardzo zmęczone życiem ale łóżka wygodne. W pokoju czysto. Raz w ciągu tygodniowego pobytu wymieniono nam pościel i ręczniki. Codziennie sprzątane i zabierane śmieci. Położenie bardzo dobre, do morza bliziutko. Za tą cenę polecam.
Blisko do morza
Mały pokój jak na 3 osoby
Przyjemny hotel, miła obsługa, duży plus to bliskość plaży. Idealne położenie!
Miła atmosfera i obsługa
Duża ilość komarów
Cena adekwatna do warunków. Basen zawsze pusty mimo iż był środek sezonu. Cicha spokojna okolica umiejscowienie na wsi.
- blisko plaża, najładniejsza na Lesvos - dużo restauracji, najlepsza w której byliśmy: Sarandos - duże porcje, jedzenie typowo greckie (po odkryciu tej knajpy jedliśmy już tam do końca pobytu)
- brak organizowanych wieczorów - dzieci i nastolatki się zanudzą, nie ma żadnych atrakcji - słaby zasięg w pokojach