1466 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Kameralny obiekt z 46 apartamentami w niskiej zabudowie. Goście mogą korzystać z recepcji z lobby, tarasu słonecznego oraz basenu ze słodką wodą z leżakami i parasolami. Dla dzieci przygotowano brodzik. Hotel oferuje bezpłatny dostęp do Wi-Fi oraz parking.
Położenie
Położony jest w malowniczym miasteczku El Cotillo na północy Fuerteventury, zaledwie kilka minut spacerem od plaży.
- 500 m od centrum miejscowości Cotillo
- 40 km od lotniska Puerto del Rosario
Plaża
Najbliższa plaża znajduje się około 400 m od obiektu.
Dla dzieci
Dla najmłodszych hotel oferuje brodzik.
Baseny
Hotel dysponuje basenem ze słodką wodą oraz tarasem słonecznym z bezpłatnymi leżakami i parasolami. Ręczników plażowych nie zapewnia.
Atrakcje
Goście mogą korzystać z basenu i tarasu słonecznego do relaksu, natomiast lokalne agencje oferują sporty wodne na pobliskich plażach.
Informacje dodatkowe
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Pobyt w hotelu Gavimar La Mirada był bardzo rozczarowujący i znacząco odbiegał od standardu przedstawionego w ofercie. Największym problemem była niesprawna klimatyzacja, która nie działała prawidłowo przez cały pobyt. W pokojach panowała bardzo wysoka temperatura, co uniemożliwiało komfortowy sen i odpoczynek. Dodatkowo standard wyposażenia był bardzo niski w pokojach nie zapewniono nawet podstawowych udogodnień, takich jak woda. za wypożyczenie kubków plastikowych lub talerzy trzeba było dodatkowo płacić w euro, co było zaskakujące przy ofercie all inclusive. Jedzenie było monotonne i niskiej jakości, a wybór ograniczony. W praktyce wiele osób decydowało się na posiłki poza hotelem. Obsługa w większości przypadków była mało pomocna i niechętna do rozwiązywania zgłaszanych problemów. Wyjątkiem była pojedyncza część personelu Pan (...) który zawsze był uśmiechnięty i miło nas witał w restauracji oraz (...) z Baru Ogólnie pobyt w Gavimar La Mirada oceniam jako nieudany i nieadekwatny do ceny oraz opisu oferty.
Nie dobre jedzenie Zapach Słabe animacje Dodatkowe opłaty za drinki Opłaty za kubki i talerzyki Woda o smaku chloru!!
Tripadvisor