Hotel
Ona Don Juan

6.0
Średni
3 opinie

3.0

1083 opinie

Standard hotelu
Udogodnienia  basen odkryty, basen kryty, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, darmowe wifi, tenis, bez paszportu, parking
Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Podziel się swoją opinią i pomóż innym znaleźć wymarzone wakacje!

Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!

od1 849 zł za osobę
SZUKAJ

Termin

Informacje o hotelu

Standard hotelu
Kod hotelu HOT24426
Nazwa  Ona Don Juan
Miejsce  Hiszpania / Costa Brava / Lloret de Mar
Udogodnienia  basen odkryty, basen kryty, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, darmowe wifi, tenis, bez paszportu, parking

Opis hotelu

Czterogwiazdkowy kompleks położony w sercu kurortu Lloret de Mar. Składa się z trzech budynków oferujących łącznie 218 pokoi. Hotel charakteryzuje się przestronnymi tarasami słonecznymi, egzotycznym ogrodem i różnorodnością atrakcji dla rodzin. Gustownie urządzone wnętrza oraz komfortowe pokoje zapewniają idealne warunki do wypoczynku. W hotelowej restauracji serwowane są dania kuchni śródziemnomorskiej, lokalnej i międzynarodowej, a liczne bary oferują orzeźwiające drinki.

Położenie
Znajduje się w centralnej części Lloret de Mar.
- ok. 250 m od dworca autobusowego
- ok. 500 m od plaży Lloret
- 29 km od lotniska w Gironie
- 90 km od lotniska w Barcelonie

Plaża
Plaża Lloret de Mar znajduje się zaledwie 500 metrów od hotelu. Leżaki i parasole są dostępne za dodatkową opłatą. W odległości około 700 metrów znajduje się także plaża Fenals.

Dla dzieci
Hotel oferuje udogodnienia dla dzieci, w tym basen dla dzieci ze statkiem pirackim i zjeżdżalniami, miniklub dla dzieci w wieku 4-12 lat, plac zabaw oraz wysokie krzesełka w restauracji.

Baseny
2 baseny zewnętrzne oraz kryty basen dostępny w sezonie zimowym. Przy basenach znajdują się bezpłatne leżaki.

Atrakcje
Bogaty program animacyjny, zarówno dzienny, jak i wieczorny, z dyskoteką i występami na żywo. Miłośnicy sportu mogą skorzystać z kortu tenisowego, boiska multisportowego oraz stołu do ping-ponga.

Spa & Wellness
Dostępne są masaże, za dodatkową opłatą.

Informacje dodatkowe
Bezpłatny internet Wi-Fi na terenie całego obiektu. Dostępna jest przechowalnia bagażu oraz parking (płatny) i pralnia. Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.


Ocena

Weryfikujemy opinie na podstawie adresu e-mail z rezerwacji. Sprawdzamy, czy pochodzą od osób, które skorzystały z naszej usługi. Nie weryfikujemy Opinii z Tripadvisor.

Wakacje.pl

6.0
Średni
3 opinie

Średnia ocena na podstawie Opinii zweryfikowanych i Opinii niezweryfikowanych. Nie wliczamy Zweryfikowanych opinii pracowników, Opinii z Tripadvisor i zablokowanych opinii.

Ogólne wrażenia
5.7
Hotel
5.5
Położenie
8.5
Pokoje
4.5
Wyżywienie
8.0
Atrakcje dla dzieci
6.5
Sport i rozrywka
7.0

Tripadvisor

3.0

Lokalizacja

Jakość noclegu

Pokoje

Obsługa

Jakość do ceny

Czystość

Opinie

5.6
Zuzanna

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Sierpień 2026
Para

ten hotel to prawdziwy moloch - mnóstwo, mnóstwo ludzi. jeżeli ktoś jedzie na wakacje z zamiarem odpoczynku to zdecydowanie Ona Don Juan to zły wybór. być może mieliśmy pecha, ale trafiliśmy na kilka (jak nie kilkanaście) wycieczek młodych ludzi, którzy mieli swoje pokoje na naszym piętrze, co było istną tragedią. po nocach biegali, krzyczeli, słuchali muzyki i co najgorsze, walili w swoje drzwi, co było wyraźnie słyszalne w naszym pokoju, ponieważ był tragicznie wyciszony. sam standard pokoju bardzo kiepski - przeciętna łazienka, niewygodne materace, brak dużego oświetlenia (działały tylko dwie lampki boczne) i bardzo ubogi wystrój. jeżeli chodzi o baseny - nie działał basen w środku, ale były na zewnątrz, raczej małe i niezbyt przyjemne. wokół jednego zamiast płytek wyłożoną była kiczowata sztuczna trawa (załączam na zdjęciu). jako plus hotelu wymienię stołówkę - całkiem przestronna a wybór jedzenia był naprawdę spory i uważam, że smaczne. można było zasmakować potraw lokalnych, m.in. paella w paru wersjach i owoce morza (mule, kalmary, kraby a nawet raz zaserwowano rekina!). poza tym były też potrawy międzynarodowe - frytki, burgery, pizza, tortille, makarony itd. do śniadania serwowane było wiele rodzajów kawy, herbata, soki i gorąca czekolada. do obiadów i kolacji dostępne było wino i woda. z plusów wymienię jeszcze, że pracownicy recepcji byli bardzo życzliwi i pomocni. podsumowując, hotel bardzo imprezowy i głośny a standard pokoju niezachwycający. natomiast duże plaże, piękna pogoda i lazurowa woda morza poniekąd rekompensowały bardzo średni hotel.

Zalety

serwowane jedzenie, piękne plaże w pobliżu, pomocna załoga na recepcji

Wady

niski standard pokoju ze słabym wyciszeniem, bardzo dużo młodych ludzi nastawionych na imprezowanie całymi nocami


5.0
Alicja

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Czerwiec 2026
Para

Pokój był calkiem inny niz na zdjeciu, ale to dalo sie przezyc. Jedzenie bez smaku i ja na kazdy posilek jadlam bulke z maslem i desery ktorw byly okej. Duzo starazych osob, jedna babka mnie wygonila z lezaka, ale tez jest duzo koloni ktore biegaja po hotelu w nocy i zachowuja sie bardzo glosno. Ratownik zakazywal mi i mojemu chlopakowi plywania z plastikowa pilka, a jak kolonierzuvqly w kazdego twarda pilka to nie zwracal im uwagi. Barek na dworze otwieral sie kiedy chcial i nie bylo przekasek. Duzym plusem hotelu jest lokalizacja.

Zalety

Lokalizacja, dobre desery i owoce, fajny basen

Wady

Pokoj, jedzenie, inni goscie hotelu, niektore osoby z obslugi


7.6
Mira

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Czerwiec 2023
50+

Hotel czysty, doskonała lokalizacja(centrum Lloret de Mar)wyżywienie urazmaicone i smaczne. Pokoje niezbyt duże, mankament to brak lodówki i stolika na balkonie. Natomiast zarządzający hotelem nie zwracają uwagi na skandaliczne zachowanie gości hotelowych z których wg mnie ok. 50% to młodzież poniżej 18 roku życia , oraz nieco po, przyjeżdżają całymi grupami, spożywają przez cała dobę alkohol i skandalicznie się zachowują urządzając burdy i pijackie orgie na stołówce , basenach oraz na balkonach, terroryzując swoim zachowaniem pozostałe 50% ludzi. Wśród gości hotelowych znajdują się też osoby starsze, które bardzo męczy głośne zachowanie młodych ludzi- wrzaski, pijackie śpiewy, bardzo głośne rozmowy w środku nocy i nad ranem gdy napici wracają z imprez. Nasz pobyt od 07.06.2023-17.06.2023 (10 śniadań , 10 obiadów , 10 obiadokolacji - zapis w umowie))został skrócony o trzy posiłki, które wliczone były w cenę pobytu. Przyjechaliśmypo obiedzie 07.06.2023, który był zapłacony, a wyjechaliśmy po śniadaniu 17.06.2023 tracąc obiad i kolację.

Zalety

Lokalizacja, urozmaicone i smaczne wyżywienie, czyste pokoje - codzienne w miarę dokładne sprzątanie.

Wady

brak stolików na balkonach, b. głosne zachowanie niektórych gości hotelowych w restauracji oraz na basenie i balkonach. Trudno było znależć ciche miejsce (bez wrzasków, pijackich śpiewów i b. głośnych rozmów. To największy mankament tego hotelu. Nie polecam tego hotelu dla osób starszych i z małymi dziećmi.


Pokaż opinie z Tripadvisor


Mapa

Ona Don Juan

Pogoda

Wrzesień

Cały rok

Zobacz cały rok Zobacz miesiąc

  • Temperatura w dzień
    27°C
  • Temperatura w nocy
    18°C
  • Temperatura wody
    24°C
  • Liczba godzin słonecznych
    8
 
Sty Lut Marz Kwie Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
Temperatura w dzień
Temperatura w nocy
Temperatura wody
Średnia liczba godzin słonecznych

Najczęstsze pytania

Czy na terenie hotelu Ona Don Juan znajduje się basen?

arrow down
Tak, na terenie Ona Don Juan znajduje się:
  • basen odkryty
  • basen kryty

Czy w hotelu Ona Don Juan jest internet?

arrow down
Goście hotelu Ona Don Juan mają dostęp do internetu. Szczegółowe warunki korzystania z wi-fi określone są w regulaminie hotelu.

Jakie atrakcje i udogodnienia oferuje hotel Ona Don Juan?

arrow down
Dla gości hotelu Ona Don Juan dostępne są między innymi następujące atrakcje i udogodnienia:
  • basen odkryty
  • basen kryty
  • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
  • dostęp do internetu
W przypadku niektórych usług mogą obowiązywać dodatkowe opłaty - więcej informacji w szczegółach oferty.

Jakiego rodzaju aktywności mogę uprawiać w okolicy hotelu Ona Don Juan?

arrow down
W najbliższym otoczeniu hotelu Ona Don Juan dostępne są między innymi takie atrakcje jak:
  • tenis

Czy hotel Ona Don Juan jest odpowiedni na wczasy z dziećmi?

arrow down
Hotel Ona Don Juan jest polecany na wakacje dla rodzin z dziećmi.

Jak goście oceniają hotel Ona Don Juan?

arrow down
Hotel Ona Don Juan jest oceniany przez gości na 6 w skali od 1-10. Ocena została wystawiona na podstawie 3 opinii.
  • Ogólne wrażenia - 5.7
  • Hotel - 5.5
  • Położenie - 8.5
  • Pokoje - 4.5
  • Wyżywienie - 8
  • Atrakcje dla dzieci - 6.5
  • Sport i rozrywka - 7

Czy na terenie hotelu Ona Don Juan można zaparkować samochód?

arrow down
Tak, przy hotelu Ona Don Juan jest parking. Szczegółowe warunki rezerwacji i korzystania z miejsc parkingowych określone są w regulaminie hotelu.

Ile kosztuje pobyt w hotelu Ona Don Juan?

arrow down
Ceny wycieczek do hotelu Ona Don Juan rozpoczynają się już od 1 849 zł za osobę.

Ile gwiazdek ma hotel Ona Don Juan?

arrow down
Hotel Ona Don Juan jest obiektem 4-gwiazdkowym.

Przykładowy zakres wariantów formuły All Inclusive

Wariant Zakres
All Inclusive Soft lub Light Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach.
All Inclusive 24 h lub Plus Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.
All Inclusive Soft lub Light
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach
All Inclusive 24 h lub Plus
Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium
Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.