9 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Jedyny w swoim rodzaju obiekt położony na terenie Parku Rozrywki w Julinku - miejsce, gdzie atmosfera dawnych tradycji cyrkowych spotyka się z nowoczesną wygodą. Hotel oferuje przestronne i przytulne pokoje inspirowane cyrkową stylistyką, zapewniając Gościom niepowtarzalny klimat. Hotelowa restauracja zaskakuje nietuzinkową ofertą gastronomiczną, a minibarek uprzyjemnia chwile relaksu. Na miejscu czeka monitorowany, bezpłatny parking oraz szeroka gama udogodnień rodzinnych i sportowych - od sali zabaw po zewnętrzny basen.
Położenie
Obiekt usytuowany jest w miejscowości Leszno, ok. 40 km od Warszawy. Bezpośrednie sąsiedztwo Kampinoskiego Parku Narodowego.
Dla dzieci
Goście mogą korzystać z sali zabaw, pokoju gier, kącika animacji oraz dużego placu zabaw. Dla najmłodszych przygotowano dmuchańce, minigolf, animacje i naukę sztuki cyrkowej pod okiem animatorów (w sezonie), brodzik w strefie basenowej oraz mnóstwo terenów do rodzinnych zabaw na świeżym powietrzu.
Baseny
Hotel oferuje zewnętrzny basen oraz brodzik dla dzieci (dostępność sezonowa).
Atrakcje
Na terenie Parku Rozrywki Julinek czeka m.in.: jeden z największych parków linowych w Polsce - Podniebny Cyrk, Wystawa Sztuki Cyrkowej, pokazy cyrkowe (latem w weekendy), Kraina Dmuchańców, minigolf na 18 torach, cyrkowa strefa animacji oraz tor wyścigów samochodami elektrycznymi. Goście mogą korzystać z boisk sportowych, wypożyczalni rowerów i sprzętu sportowego oraz licznych ścieżek turystycznych w Kampinoskim Parku Narodowym.
Informacje dodatkowe
Na terenie hotelu bezpłatny parking monitorowany, bezpłatne Wi-Fi w całym obiekcie, winda, pobyt z pupilem możliwy, płatność kartą.
Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Rewelacyjny hotel, przepyszne jedzenie, cudowna okolica. Zdecydowanie polecam.
Urokliwe otoczenie, masa możliwości pod kątem atrakcji.
Brak
Hotel przyjemny, pokoje ładne. Park w pobliżu rewelacyjny :)
Blisko parku rozrywki, fajna strefa relaksu przed hotelem, leżaki, hamaki, plac zabaw, miejsce na grilla.
Tripadvisor