Hotel
Amari Bangsaen

Standard hotelu
Udogodnienia  basen odkryty, na terenie hotelu instytut SPA, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, fitness, darmowe wifi, parking
Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Podziel się swoją opinią i pomóż innym znaleźć wymarzone wakacje!

W wybranej destynacji mamy wiele świetnych hoteli. Wybierz, kiedy chcesz jechać i sprawdź nasze propozycje.

od639 zł za osobę
SZUKAJ

Termin

Informacje o hotelu

Standard hotelu
Kod hotelu HOT264612
Nazwa  Amari Bangsaen
Miejsce  Tajlandia / Chon Buri / Pattaya
Udogodnienia  basen odkryty, na terenie hotelu instytut SPA, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, fitness, darmowe wifi, parking

Opis hotelu

Nowoczesny hotel zanurzony w egzotycznej scenerii Tajlandii to propozycja dla tych, którzy szukają idealnych warunków do relaksu oraz przyjaznej atmosfery, pełnej tajskich akcentów. Eleganckie i przestronne pokoje dają Gościom poczucie komfortu, a bujna roślinność wokół basenów pozwala oderwać się od codzienności. Wrażenie robi również bliskość długiej, piaszczystej plaży, a w hotelowych restauracjach serwowane są kreatywne dania kuchni lokalnej i międzynarodowej. Obiekt doskonale sprawdzi się zarówno podczas rodzinnych wakacji, jak i wyjazdów służbowych.

Położenie
Hotel położony jest w prowincji Chonburi;
- 50 m od długiej, piaszczystej plaży
- 500 m od sklepów, restauracji i barów
- 45 km od Sanktuarium Prawdy
- 50 km od Pattayi
- 53 km od Pływającego Targu w Pattayi
- 80 km od lotniska w Bangkoku

Plaża
Około 50 m od hotelu znajduje się publiczna, piaszczysta i długa plaża z łagodnym zejściem do morza. Do plaży prowadzi chodnik oraz przejście przez ulicę. Parasole i leżaki są dostępne za opłatą.

Dla dzieci
Dla najmłodszych Gości przygotowano wydzieloną część w basenie, wodny plac zabaw oraz miniklub dla dzieci w wieku 5-12 lat.

Baseny
Na terenie hotelu znajduje się basen o nieregularnym kształcie oraz wyodrębnioną częścią dla dzieci. Wokół basenu Goście mogą bezpłatnie korzystać z leżaków i parasoli oraz swim-up baru.

Atrakcje
Goście mogą korzystać z centrum fitness, relaksować się w ogrodzie oraz spędzać czas w lobby lub restauracjach, poznając ciekawe smaki kuchni lokalnej i międzynarodowej.

Spa & Wellness
Za dodatkową opłatą Gość może wybrać masaże oraz zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało w hotelowym spa.

Informacje dodatkowe
W obiekcie dostępna jest całodobowa recepcja, przechowalnia bagażu, centrum konferencyjne (do 1000 osób), Wi-Fi (bezpłatnie), pralnia (płatna), punkt wymiany walut, parking i stacja ładowania pojazdów elektrycznych. Akceptowane karty kredytowe.

Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.


Mapa

Amari Bangsaen

Pogoda

Sierpień

Cały rok

Zobacz cały rok Zobacz miesiąc

  • Temperatura w dzień
    30°C
  • Temperatura w nocy
    26°C
  • Temperatura wody
    29°C
  • Liczba godzin słonecznych
    11
 
Sty Lut Marz Kwie Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
Temperatura w dzień
Temperatura w nocy
Temperatura wody
Średnia liczba godzin słonecznych

Najczęstsze pytania

Czy na terenie hotelu Amari Bangsaen znajduje się basen?

arrow down
Tak, na terenie Amari Bangsaen znajduje się:
  • basen odkryty

Czy w hotelu Amari Bangsaen jest internet?

arrow down
Goście hotelu Amari Bangsaen mają dostęp do internetu. Szczegółowe warunki korzystania z wi-fi określone są w regulaminie hotelu.

Jakie atrakcje i udogodnienia oferuje hotel Amari Bangsaen?

arrow down
Dla gości hotelu Amari Bangsaen dostępne są między innymi następujące atrakcje i udogodnienia:
  • basen odkryty
  • na terenie hotelu instytut SPA
  • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
  • dostęp do internetu
W przypadku niektórych usług mogą obowiązywać dodatkowe opłaty - więcej informacji w szczegółach oferty.

Czy hotel Amari Bangsaen jest odpowiedni na wczasy z dziećmi?

arrow down
Hotel Amari Bangsaen jest polecany na wakacje dla rodzin z dziećmi.

Czy na terenie hotelu Amari Bangsaen można zaparkować samochód?

arrow down
Tak, przy hotelu Amari Bangsaen jest parking. Szczegółowe warunki rezerwacji i korzystania z miejsc parkingowych określone są w regulaminie hotelu.

Ile kosztuje pobyt w hotelu Amari Bangsaen?

arrow down
Ceny wycieczek do hotelu Amari Bangsaen rozpoczynają się już od 639 zł za osobę.

Ile gwiazdek ma hotel Amari Bangsaen?

arrow down
Hotel Amari Bangsaen jest obiektem 4-gwiazdkowym.

Przykładowy zakres wariantów formuły All Inclusive

Wariant Zakres
All Inclusive Soft lub Light Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach.
All Inclusive 24 h lub Plus Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.
All Inclusive Soft lub Light
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach
All Inclusive 24 h lub Plus
Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium
Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.