Hotel
Blue Beach Monastir

7.9
Dobry
10 opinii
Standard hotelu
Udogodnienia  basen odkryty, basen kryty, na terenie hotelu instytut SPA, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, aquapark, fitness, darmowe wifi, sporty wodne, tenis, golf, parking
Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Podziel się swoją opinią i pomóż innym znaleźć wymarzone wakacje!

Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!

od1 849 zł za osobę
SZUKAJ

Termin

Informacje o hotelu

Standard hotelu
Kod hotelu HOT77993
Nazwa  Blue Beach Monastir
Miejsce  Tunezja / Monastir / Monastir
Udogodnienia  basen odkryty, basen kryty, na terenie hotelu instytut SPA, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, aquapark, fitness, darmowe wifi, sporty wodne, tenis, golf, parking

Opis hotelu

Ten hotel zaprasza Gości na beztroskie wakacje pełne słońca, relaksu i rodzinnej rozrywki tuż przy piaszczystej plaży. Położony w dzielnicy Skanes w pobliżu Monastiru, obiekt zachwyca nowoczesnymi wnętrzami, otwartą przestrzenią i szeroką gamą udogodnień dostosowanych zarówno do rodzin z dziećmi, jak i par czy osób aktywnych. Do dyspozycji Gościa są komfortowe pokoje, 3 zewnętrzne baseny, imponujący aquapark oraz odkryty i kryty basen. Restauracje, bary i urozmaicone animacje zapewniają moc kulinarnych i rozrywkowych doznań, a dla dzieci przygotowano miniklub, animacje, brodzik i plac zabaw. Gość może zadbać o formę w centrum fitness i delektować się lokalnymi smakami. Wykwalifikowany personel, znakomite położenie i rodzinny klimat sprawiają, że hotel wyróżnia się na mapie tunezyjskich kurortów.

Położenie
Hotel w dzielnicy Skanes, w Monastir, bezpośrednio przy plaży.
- 500 m od najbliższych sklepów
- 1 km od pola golfowego
- 7 km od lotniska
- 8 km od Sousse
- 13 km od centrum Monastiru

Plaża
Hotel znajduje się bezpośrednio przy piaszczystej, prywatnej plaży. Parasole i leżaki są dla Gości bezpłatne.

Dla dzieci
Na najmłodszych czekają animacje, miniklub, brodzik oraz plac zabaw. Dostępne są łóżeczka dla dzieci (na życzenie).

Baseny
Gość ma do dyspozycji 3 baseny zewnętrzne (w tym basen dla dzieci), kryty basen, aquapark (wyłącznie dla Gości hotelu). Leżaki i parasole przy basenach dostępne są bezpłatnie.

Atrakcje
Na terenie hotelu znajduje się centrum fitness, sala gier, animacje, tenis stołowy. Odpłatnie dostępny jest bar w aquaparku, sporty wodne na plaży, jazda konna, golf oraz sala gier wideo.

Spa & Wellness
Hotel oferuje centrum spa, w którym za dodatkową opłatą Gość może korzystać z hammamu, masaży, jacuzzi oraz usług salonu piękności.

Informacje dodatkowe
Gość ma dostęp do bezpłatnego Wi-Fi na terenie hotelu. Dostępna jest pralnia (płatna), sejf (płatny), minibar (płatny) oraz parking. Hotel oferuje przechowalnię bagażu, sklep z pamiątkami oraz całodobową recepcję.

Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.


Ocena

Zablokowanych opinii: 10

Weryfikujemy opinie na podstawie adresu e-mail z rezerwacji. Sprawdzamy, czy pochodzą od osób, które skorzystały z naszej usługi. Nie weryfikujemy Opinii z Tripadvisor.

Wakacje.pl

7.9
Dobry
10 opinii

Średnia ocena na podstawie Opinii zweryfikowanych i Opinii niezweryfikowanych. Nie wliczamy Zweryfikowanych opinii pracowników, Opinii z Tripadvisor i zablokowanych opinii.

Ogólne wrażenia
8.4
Hotel
7.6
Położenie
7.2
Pokoje
7.3
Wyżywienie
8.0
Atrakcje dla dzieci
7.9
Sport i rozrywka
7.6

Opinie

10
Daniel

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Sierpień 2026
Rodzina z dziećmi

Super wszystko ok polecam . Bardzo fajny obiekt. Dużo atrakcji dla dzieci

Zalety

Bardzo miła i pomocna obsługa.

Wady

Dużo atrakcji dla dzieci .


9.0
Barbara

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Wrzesień 2025
Rodzina z dziećmi

Pobyt bardzo udany, byliśmy od 25.09.2025 do 02.10.2025 ,jedzenie różnorodne i bardzo smaczne,pokoje codziennie sprzątane,z ręcznikami nie było problemów, obsługa bardzo miła,kelnerzy w barze przy basenie rewelacyjni,a jak das napiwek to drinki przynoszą osobiście (gdy jesteś przy leżaku)przez caly twój pobyt 😁,jedyne do czego moge sie odrobine przyczepić to jest słaba jakość alkoholu,ale absolutnie nie zaniża to poziomu hotelu 😁 wybrałabym ten hotel raz jeszcze

Zalety

Plaża przy hotelu,jedzenie, obsługa,hotel bardzo ładnyy trafiliśmy na piekny pokój z widokiem na morze 😁Aqua park rewelacyjny zarówno dla dzieci i dorosłych 😁

Wady

W sumie to brak


9.0
Anna

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Sierpień 2025
Rodzina z dziećmi

Najlepszy hotel w Tunezji w jakim byłam. Fenomenalna obsługa, rodzinna atmosfera i genialne jedzenie. Najlepszy szef kuchni z Tunezji jest w tym hotelu. Niebanalne dania zawsze świeże i urozmaicone. Pokoje zadbane i czyste. Każdy pracownik dla aby wypoczywającym było jak najlepiej.

Zalety

Najlepsza kuchnia, cudowna obsługa, dbałość o każdy detal.

Wady

Niezadbana plaża przy hotelu, brak wymagania pampersów od rodzin z małymi dziećmi korzystających z basenów


8.7
Katarzyna

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2025
Rodzina z dziećmi

Hotel, plaża i baseny czyste. Aqua park nowy zadbamy. Pracowniczy hotelu bardzo mili. Animatorzy troja się aby umilić gościa pobyt.

Zalety

Czyste baseny i plaża.

Wady

Goście miejscowi, którzy nie mają pojęcia o czystości, stoły po posiłkach zostawiają odrażająco brudne śmieci wyrzucają wszędzie tylko nie do koszy na śmieci i palić można wszędzie.


8.8
Janusz

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Październik 2024
50+

Hotel po generalnym remoncie , niestety metodą jak w PRL , pokój fajny , niestety drzwi przesuwane na balkon trudno było otworzyć , pomimo wizyty majstra. Plaża wspaniała , szeroka , codziennie sprzątana. Wyżywienie dosyć urozmaicone .W barach spore kolejki , brak możliwości wypicia kawy czy herbaty bez stania w kolejce . W innych hotelach były termosy w gorącą wodą i można było samodzielnie zaparzyć kawę czy herbatę . Hotel na uboczu , daleko do miasta .

Zalety

Bardzo blisko plaży . Wspaniały widok z balkonu .Miła obsługa .

Wady

Niedoróbki remontowe



Mapa

Blue Beach Monastir

Pogoda

Wrzesień

Cały rok

Zobacz cały rok Zobacz miesiąc

  • Temperatura w dzień
    26°C
  • Temperatura w nocy
    21°C
  • Temperatura wody
    25°C
  • Liczba godzin słonecznych
    12
 
Sty Lut Marz Kwie Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
Temperatura w dzień
Temperatura w nocy
Temperatura wody
Średnia liczba godzin słonecznych

Najczęstsze pytania

Czy w hotelu Blue Beach Monastir jest aquapark?

arrow down
Tak, podczas wypoczynku w hotelu Blue Beach Monastir goście mają do dyspozycji aquapark.

Czy na terenie hotelu Blue Beach Monastir znajduje się basen?

arrow down
Tak, na terenie Blue Beach Monastir znajduje się:
  • basen odkryty
  • basen kryty

Czy w hotelu Blue Beach Monastir jest internet?

arrow down
Goście hotelu Blue Beach Monastir mają dostęp do internetu. Szczegółowe warunki korzystania z wi-fi określone są w regulaminie hotelu.

Jakie atrakcje i udogodnienia oferuje hotel Blue Beach Monastir?

arrow down
Dla gości hotelu Blue Beach Monastir dostępne są między innymi następujące atrakcje i udogodnienia:
  • aquapark
  • basen odkryty
  • basen kryty
  • na terenie hotelu instytut SPA
  • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
  • dostęp do internetu
W przypadku niektórych usług mogą obowiązywać dodatkowe opłaty - więcej informacji w szczegółach oferty.

Jakiego rodzaju aktywności mogę uprawiać w okolicy hotelu Blue Beach Monastir?

arrow down
W najbliższym otoczeniu hotelu Blue Beach Monastir dostępne są między innymi takie atrakcje jak:
  • golf
  • tenis
  • sporty wodne

Czy hotel Blue Beach Monastir jest odpowiedni na wczasy z dziećmi?

arrow down
Hotel Blue Beach Monastir jest polecany na wakacje dla rodzin z dziećmi. Posiada między innymi aquapark.

Jak goście oceniają hotel Blue Beach Monastir?

arrow down
Hotel Blue Beach Monastir jest oceniany przez gości na 7.9 w skali od 1-10. Ocena została wystawiona na podstawie 10 opinii.
  • Ogólne wrażenia - 8.4
  • Hotel - 7.6
  • Położenie - 7.2
  • Pokoje - 7.3
  • Wyżywienie - 8
  • Atrakcje dla dzieci - 7.9
  • Sport i rozrywka - 7.6

Czy na terenie hotelu Blue Beach Monastir można zaparkować samochód?

arrow down
Tak, przy hotelu Blue Beach Monastir jest parking. Szczegółowe warunki rezerwacji i korzystania z miejsc parkingowych określone są w regulaminie hotelu.

Ile kosztuje pobyt w hotelu Blue Beach Monastir?

arrow down
Ceny wycieczek do hotelu Blue Beach Monastir rozpoczynają się już od 1 849 zł za osobę.

Ile gwiazdek ma hotel Blue Beach Monastir?

arrow down
Hotel Blue Beach Monastir jest obiektem 4-gwiazdkowym.

Przykładowy zakres wariantów formuły All Inclusive

Wariant Zakres
All Inclusive Soft lub Light Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach.
All Inclusive 24 h lub Plus Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.
All Inclusive Soft lub Light
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach
All Inclusive 24 h lub Plus
Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium
Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.