1849 opinii
Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Czterogwiazdkowy hotel oferujący 361 pokoi rozmieszczonych na 3 piętrach, z dostępem do 4 wind. W obiekcie znajduje się przestronne lobby z całodobową recepcją, główna restauracja oraz 2 restauracje á la carte, cztery bary, mauretańska kawiarnia i sklepy z pamiątkami. Zadbany ogród i bogaty program animacyjny zapewniają rozrywkę dla całej rodziny.
Położenie
Zlokalizowany jest w strefie turystycznej Nabeul w północno-wschodniej Tunezji, bezpośrednio przy plaży.
- 1 km od centrum Nabeul
- 15 km od centrum Hammametu
- 65 km od lotniska w Enfidha
- 95 km od lotniska w Monastirze
Plaża
Prywatna, piaszczysta plaża z elementami kamienistymi znajduje się bezpośrednio przy hotelu. Oferuje łagodne wejście do morza i jest wyposażona w bezpłatne parasole i leżaki, a także ręczniki plażowe dostępne po uiszczeniu depozytu.
Dla dzieci
Dla najmłodszych Gości hotel oferuje brodzik, plac zabaw i miniklub dla dzieci w wieku 4-12 lat oraz juniorklub dla młodzieży od 12 do 16 lat. Dostępne są także łóżeczka dziecięce na zamówienie, wysokie krzesełka w restauracji oraz specjalne menu dla dzieci.
Baseny
Na terenie hotelu znajduje się basen zewnętrzny o nieregularnym kształcie oraz kryty basen podgrzewany w sezonie zimowym. Dostępny jest również basen ze zjeżdżalniami oraz basen dla dzieci z wydzieloną strefą. Przy basenach znajdują się bezpłatne parasole i leżaki.
Atrakcje
Bogaty program animacyjny i rozrywkowy, w tym aerobik, aqua aerobik, gimnastykę, siłownię, minigolf, tenisa stołowego, korty tenisowe i siatkówkę plażową. Płatne atrakcje to m.in. bilard oraz zajęcia związane ze sportami wodnymi.
Spa & Wellness
Dostępne jest centrum wellness oferujące zabiegi balneoterapii, bicze wodne, salon urody, hammam, masaże, solarium oraz saunę. Usługi te są dostępne za dodatkową opłatą.
Informacje dodatkowe
Goście mogą korzystać z bezpłatnego internetu Wi-Fi na terenie hotelu. Dodatkowe usługi obejmują wypożyczalnię samochodów oraz pralnię. Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Hotel generalnie czysty i przyjemny. Kroki można robić w korytarzach :) bo budynek jest bardzo rozległy.
Pokoje czyste i codziennie sprzątane. Jedzenie smaczne i urozmaicone. Oczywiście oprócz śniadań. Obsługa miła i uczynna. Niezłe drinki. Dostępność leżaków bez zastrzeżeń.
Do morza nie za bardzo dało się wejść, ponieważ wbrew opisowi wejście do morza jest skaliste i niebezpieczne.
Pobyt w hotelu minął całkiem przyjemnie. Pokoje są ok, stan czystości średni , ale łazienki zdecydowanie do remontu. Obsługa hotelu rewelacyjna. Niestety na stronie wakacje.pl niektóre informacje są błędne - późne śniadanie nie istnieje, przekąski niby od 22-5 a były tylko do północy. Jedzenie monotonne, ale zjadliwe, za to muszę pochwalić kucharzy, którzy regularnie zmieniają rękawiczki i myją ręce. Restauracja a’la carte niestety nie oferuje wyboru menu-ustalone z góry. Położenie hotelu super, do centrum około 15 minut pieszo, okolica dosyć bezpieczna. Plaża bardzo kamienista i można zrobić sobie krzywdę. Animacje i animatorzy super-pomimo deszczowego wieczoru zostały zorganizowane „zabawy” wewnątrz hotelu. Leżaki są dostępne i całkiem fajną ilość oraz ich stan, lecz ręczniki plażowe dostępne za kaucją (nie udało mi się odnaleźć miejsca). W pokoju jedynie brakowało mini barku z czajnikiem i kawą. Hotel mogę polecić, ale nie zalecam nastawiać się na coś super- po prostu hotel ok, ale obsługa rekompensuje wszystko.
Bary, obsługa, baseny, lokalizacja
Stan Łazienek w pokojach, jedzenie monotonne, brak czajnika w pokoju
Dobry hotel. Przyzwoita i rzetelna obsługa. Dobra lokalizacja.
Czysto. Dobre jedzenie. Blisko Mediny.
"Głośni Francuzi".
Hotel bardzo przyjemny, jednak robotę robi obsługa. Na pewno wrócę
Animatorzy, zaangażowany personel
Karaluch
Hotel, czysty i łądny, ale pamiętajmy że jedziemy do afryki, jak ktoś chce nówkę to prosze patrzeć na oferty za kilkaset złoty więcej, miła obsługa jeżeli szanujemy ich zasady. Jak ktoś wejdzie prosto z morza i kapie z niego woda nie są zadowoleni ale według mnie słusznie. Panie sprzątające przemiłe. Pokoje zawsze posprzątane. Można porozumieć się po angielsku a nawet trochę po polsku.
Bardzo blisko plaży wręcz obok, posprzątane pokoje, w drinkach można poprosić o dawkę alkoholu odpowiednią dla siebie, napoje gazowane markowe, na posiłkach dużo jedzenia do wyboru, ale nie każdemu przypasuje ich smak.
mając na uwadzę cenę i fakt że to hotel w afryce to ja nie widzę wad. zeby coś wpisać musiał bym szukać na siłę, ale mam świadomość żę część uczestników wyjazdu nie była zadowolona.
Tripadvisor