Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!
Nowoczesny, elegancki hotel otwarty w maju 2022 roku, idealny dla miłośników aktywnego wypoczynku i wodnych atrakcji. Oferuje 373 komfortowe pokoje w dwóch budynkach.
Położenie
Znajduje się na Riwierze Tureckiej.
- 300 m od centrum Kumkoy
- 7 km od centrum Side
- 55 km od lotniska w Antalyi
Plaża
Piaszczysta plaża usytuowana około 1 km od obiektu, dostępna spacerem lub bezpłatnym hotelowym busem, z parasolami, leżakami, materacami, ręcznikami oraz barem all inclusive.
Dla dzieci
Brodzik, plac zabaw oraz miniklub (4-12 lat). W restauracji foteliki i menu dla dzieci. Możliwa opieka nad dzieckiem za dodatkową opłatą.
Baseny
Basen główny z wodą słodką oraz basen dla dzieci. Aquapark z 3 basenami dla dorosłych i 1 dla dzieci oraz zjeżdżalniami.
Atrakcje
Tenis stołowy, rzutki, siatkówka plażowa, gimnastyka oraz animacje dla dorosłych i dzieci. Muzyka na żywo, wieczorne pokazy w amfiteatrze.
Spa & Wellness
Siłownia, sauna i hammam. Za dodatkową opłatą dostępne są zabiegi na twarz i ciało oraz masaże.
Informacje dodatkowe
Usługi dodatkowo płatne: room-service, lekarz na wezwanie, fryzjer, pralnia. Dostępne minimarket, butik, sklep z galanterią skórzaną. Hotelowy personel mówi w kilku językach, w tym po angielsku, niemiecku i turecku. Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.
Hotel jak najbardziej godny polecenia!!! Można się śmiało dogadać w języku Polskim i Angielskim (Patrząc na opinie od innych , że tylko w Niemieckim to nie wiem jak słabo u nich nawet z językiem Polskim jak się nie umieli dogadać w "naszym" języku, jak nawet kelnerzy mówili po Polsku). Jedzenia ogromna ilość do wyboru no i robione pod nas europejczyków. Nie ma opcji żeby ktoś był głodny, wręcz przeciwnie, nie ma opcji żeby wszystkiego skosztować. Hotel typowo pod Niemców i Polaków pod każdym względem co jest na duży plus (prawie całkowicie brak (...) i Ukraińców, a jak już są to robią wszystko żeby być niewidocznym ). Kelnerzy w głównych restauracjach podchodzą sami i pytają co chcemy wypić (gdy się kończy to pytają czy dolać, czy przynieść coś innego). Bardzo duża ilość drinków (alkohole takie jak Jagermaister, Jack daniels dodatkowo płatne) , ale w cenie mamy chyba z 15 drinków więc jest co pić. Przy basenach w każdym barze można dostać ice koffe oraz likiery itd. W cenie też jest energy drink (super sprawa). Kelnerzy w kazdym barze obsługują bardzo szybko (nie ma czekania po 10-15 min na drinka). Często były kolacje "różnych krajów" czyli do wyboru od kebabów, pizzy, po krewetki sushi itd. Przekąski przy basenach są różne i bardzo dobre. Bardzo duża ilość leżaków, ludzie rezerwując ale śmiało nawet o 13-15 można znaleźć wolne lezaki bez problemu. Dużą ilość basenów i aquapark (dla mniejszych i dorosłych) , nie ma opcji żeby ktoś się budził, a jak chce spokój od dzieci to jest basen 18+. Nie spotkaliśmy nikogo kto by mówił, że im się nie podobają wakacje, wszyscy raczej byli zdania , że jeszcze by się przydało kilka dni. Obok tego hotelu jest też hotel od tego samego właściciela (Aqua) i ludzie tak samo go polecają. Ogólnie widać, że są to nowsze hotele i jak najbardziej polecane dla nas. Bardzo mała ilość osób z okolicy w hotelu (maksymalnie z 2-3 rodziny typowo tureckie - burki i te sprawy). W dzień jak i w wieczorem bez problemu można wyjść poza hotel do pobliskich sklepów /center handlowych (są takie 2 duże w promieniu +/- 1 km). Ludzie poza hotelem bardzo spokojnie, nie naganiają żeby wejść akurat do ich sklepiku, raczej wszystko jest tam na totalnym luzie i spokoju. W hotelu jest tylko 1 sklepik gdzie wiadomo ceny x2/3, ale to nie problem bo można wyjść poza hotel i już problem z zakupami znika. W ciągu dnia przy basenach jeden kelner jeździ na rolkach (chyba od 10-18 ), pyra i przywozi to co zamówiemy co jest też na duży plus. Jest to też atrakcja dla dzieci bo jeździ w czapce pikachu i ma też różnego rodzaju dodatki z nim związane co dzieciakom się bardzo podoba. Ogólnie jest to bardzo miły i sympatyczny Pan (zresztą chyba jak każdy tam kelner i kelnerka!). Cała obsługa jest mila i sympatyczna, nikt tam noe pracuje z miną twarzy "bo muszę" , tylko zawsze zaglądają, po rozmawiają i nie raz rozbawią ludzi! Kolejnym dużym plusem są pokoje (wiadomo nowsza generacja itd.) ale chodzi mi o to, że nie ma problemu z obsługa pokoju. Gdy w pokoju nikogo nie to numer pokoju podświetlany jest na niebiesko, gdy ktoś w pokoju jest to jest podświetlony na czerwono, dodatkowo mamy opcje "spanie" oraz "czyszczenie pokoju". Znakomita rzecz i pomysł który powinien być w każdym hotelu! Nie ma opcji, że ktoś zapuka i zspyta czy posprzatac pokój , wszystkie sprzątaczki z daleka widzą, kto chce mieć posprzatany pokój i robią to w ekspresowym tempie (często wracając już po śniadaniu pokój był wysprzatany). Opcje podświetlania to znakomita sprawa bo każdy wiedział czy ktoś w pokoju jest, a jak jest to czy może śpi i chce mieć "spokój". Ogólnie gdybym miał komuś polecić ten hotel to jak najbardziej! Sam z miłą chęcią bym do niego wrócił jeszcze i to nie raz! Jeśli ktoś się nad nim zastanawia, to nie ma o czym myśleć, tylko rezerwowac bo terminy na wakacje szybko są rezerwowane. Nic tylko cieszyć się z bardzo udanych wakacji. Byliśmy w Turcji już 7 raz, ale to był najlepszy hotel z wszystkich (a bywaliśmy w dużo droższych). Tutaj ceny nie są wysokie a hotel oceniany na 9,5/10!!!
- Bardzo duża ilość jedzenia (nie ma opcji żeby ktoś był głodny) - Hotel typowo pod europejczyków (głównie Niemcy i Polacy) - Duża różnorodność napoi (drinki ale także w cebie np. Energy drink, likiery, ayran itd.) - Kelnerzy w głównych restauracjach -sami chodzą i pytają co chcemy wypić - Duża liczba basenów, aquaparków i leżaków - Śmiało można się wszędzie dogadać po polsku i angielsku - Podświetlenie numeru pokoju (niebieski/czerwony/śpie/posprzatać) rewelacja!!!
- Minus to chyba animacje, gdyż w czerwcu (przed sezonem) na 7 dni raz tylko były ciekawe animacje. - gdyby ktoś chciał coś kupić w samym hotelu to jest tylko 1 sklepik (ceny ogromne), ale śmiało można wyjść poza hotel i tam już na spokojnie można kupić wszystko i dużo taniej.
Hotel został wybrany ze względu na Aquaparki dla dzieci, pomimo tego, że nie byliśmy przekonani do niego w 100%. Po wizycie w hotelu, moge powiedzieć, że "dostałam" więcej niz oczekiwałam :) Przyjemny, kompaktowy hotel. Nie jest rozłożony na ogromnym obszarze co powoduje, że do każdej "atrakcji" jest blisko. Nie należy oczekiwać luksusów w pokojach, ale jest czysto i poprawnie. Nie miałabym się do czego przyczepic :)
> Aquaparki - ogromnym plusem jest największy kompleks zjezdzalni z "basenem" o głębokości 30cm. Zazwyczaj tuby, zjezdzalnie z lejkami, ślimaki, mają zjazd do znacznie głębszych basenów co niestety wyklucza dzieci ponizej 120cm (teraz moja 5latka wybawiona :) 7latek również zachwycony zjezdzalniami z pontonami > Jedzenie - uważam, że bardzo smaczne. Na plus kawiarnia z super deserami i kawa oraz wieczory tematyczne co drugi dzień > blisko centrum Kızılağaç, pełno sklepów, restauracji i barów
> długa przerwa w Aquaparku (otwarty 10-12 i 14-17) > dla kogoś minusem może być brak plaży przy hotelu (jeżdzi bus, ale również ma przerwę, trzeba o tym pamietać) > hotel faktycznie mocno nastawiony na Niemców, sporo osób mówi w tym jezyku (natomiast nie jest tak, że dla Polaków są nieuprzejmi)
Jak dla mnie najlepszy pobyt w tym hotelu, jaki miałem zaszczyt odnotować w czasie swoich urlopów! Dla rodzin z dziećmi to w ciemno można ten hotel wybierać, po prostu nie ma o co się przyczepić. Jedzenia mnóstwo już nie wspomnę o przekąskach pomiędzy głównymi posiłkami (jest ich za duzoooo!) Atrakcje wodne? Jestem po 30stce a korzystałem z dzieckiem i bez, ze wszystkiego, świetna zabawa i brak kolejek do zjazdów zwłaszcza, ze dużo ludzi korzystało w trakcie z aquaparku. POLECAM!!!
Ogromny hotel, własny aquapark, siłownia od (7-19) bus na plaże co 15min a na nogach 8min spacerkiem i na plazy można tez spoko posiłki zjeść!
Za długie zjazdy windą (maja 4windy) ale to nie jest ich wina, ludzie ściagają windę, żeby zjechać 1pietro, trochę denerwujące jak my z 5pietra zjeżdżaliśmy na -1p (restauracja główna)
przyjemny hotel z ładnym zagospodarowaniem terenu, wieczory tematyczne, różnorodne jedenie
dużo basenów, dobre jedzenie, miła obsługa
przede wszystkim meczet niedaleko i modlitwy o 5 rano i jeszcze kilka razy do zachodu słońca, daleko do plaży ale nam to nie przeszkadzało bo lubimy spacerować, jest też bus hotelowy, przed hotelem to raczej plac budowy ale nie wpływało to na komfort pobytu,
Pobyt w hotelu Dream Water World byt absolutnie fantastyczny! To idealne miejsce dla rodzin z dziećmi.Transfer z lotniska byt szybki i wygodny - zaledwie około 1,5 drogi. Ogromnym atutem hotelu są aquaparki - zjeżdżalnie i baseny dostarczają mnóstwo radości i sporą dawkę adrenaliny przez cały dzień. Jedzenie w restauracjach jest bardzo smaczne i urozmaicone - każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo serwowane są przekąski przy basenie oraz na plaży. Wieczorne animacje i atrakcje to świetna forma rozrywki po dniu pelnym słońca i kąpieli - karaoke, muzyka na żywo, piana party. Nie ma problemu ze znalezieniem wolnych leżaków przy basenie - to duży plus ! Na plażę można szybko i wygodnie dojechać hotelowym busikiem (ok. 3 minuty). Sama plaża jest piękna, z tagodnym, piaszczystym zejściem do morza. Dodatkowym atutem jest bliskość centrum miasteczka - spacerem można dojść do marketów, barów i bazarów. Wychodząc z hotelu, na pierwszym skrzyżowaniu można bez problemu złapać dolmusza, którym można się dostać do centrum Side lub Manavgat Podsumowując - zdecydowanie polecamy
-miła I pomocna obsługa - dobre, różnorodne jedzenie - czystość - duza dostępność leżaków przy basenie - bliskość miasteczka od hotelu - piękna, piaszczysta plaża
Brak