Hotel
Natur Garden

7.3
Dobry
26 opinii

4.1

479 opinii

Standard hotelu
Wyżywienie  All inclusive
Udogodnienia  basen odkryty, na terenie sauna, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, darmowe wifi, parking
Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Podziel się swoją opinią i pomóż innym znaleźć wymarzone wakacje!

Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!

od2 663 zł za osobę
SZUKAJ

Termin

Informacje o hotelu

Standard hotelu
Kod hotelu HOT15905
Nazwa  Natur Garden
Miejsce  Turcja / Wybrzeże Egejskie / Bitez
Wyżywienie  All inclusive
Udogodnienia  basen odkryty, na terenie sauna, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, darmowe wifi, parking

Opis hotelu

Przytulna atmosfera, bujna zieleń ogrodów, stylowe patio i relaks nad basenem łączą się tutaj z wygodą i ofertą skrojoną pod oczekiwania Gościa szukającego wypoczynku blisko natury, jak i bogactwa regionalnych atrakcji. To znakomite miejsce dla par i grup znajomych, którzy pragną odpocząć od codziennego zgiełku, a jednocześnie mieć na wyciągnięcie ręki energiczne życie nocne Bodrum. Komfort zakwaterowania i życzliwa recepcja czynna całą dobę sprawiają, że każdy Gość może czuć się tutaj swobodnie. Urokliwa zatoka Bitez zaprasza nie tylko do spacerów, lecz także do korzystania z okolicznych sportów wodnych, a hotelowa strefa relaksu pozwala cieszyć się wakacyjną beztroską.

Położenie
Spokojna część zatoki Bitez zapewnia relaks z dala od miejskiego hałasu, a jednocześnie pozwala szybkie dotrzeć do lokalnych atrakcji.
- 2 km do centrum Bitez
- 7 km do centrum Bodrum
- 42 km do lotniska w Bodrum

Plaża
Obiekt zlokalizowany jest ok. 200 m od szerokiej, piaszczystej publicznej plaży, z wydzieloną hotelową strefą dla Gości. Bezpłatne leżaki i parasole na części hotelowej pozwalają komfortowo wypoczywać nad wodą.

Dla dzieci
Najmłodsi mogą spędzić czas na bezpiecznym placu zabaw przy hotelu lub w specjalnie wydzielonym brodziku przy basenie.

Baseny
Goście mają do dyspozycji zewnętrzny basen oraz brodzik dla dzieci, przy których bezpłatnie skorzystają z leżaków i parasoli.

Atrakcje
Czas wolny można spędzać aktywnie: na terenie hotelu dostępny jest kort tenisowy, boiska do koszykówki, siatkówki oraz piłki nożnej, tenis stołowy i rzutki. Bilard jest dostępny za dodatkową opłatą.

Spa & Wellness
Sauna dostępna jest dla Gości za opłatą, umożliwiając relaks i regenerację po dniu pełnym wrażeń.

Informacje dodatkowe
Na terenie obiektu Goście korzystają z bezpłatnego Wi-Fi. Parking hotelowy dostępny bez dodatkowych opłat. Przechowalnia bagażu umożliwia wygodę podczas przyjazdu i wyjazdu. Pralnia dostępna jest za dopłatą.

Niektóre udogodnienia i atrakcje mogą wiązać się z dodatkowymi opłatami, być dostępne w ograniczonych godzinach lub sezonowo. Zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dot. wyjazdu zawartymi w opisie oferty.


Ocena

Zablokowanych opinii: 3

Weryfikujemy opinie na podstawie adresu e-mail z rezerwacji. Sprawdzamy, czy pochodzą od osób, które skorzystały z naszej usługi. Nie weryfikujemy Opinii z Tripadvisor.

Wakacje.pl

7.3
Dobry
26 opinii

Średnia ocena na podstawie Opinii zweryfikowanych i Opinii niezweryfikowanych. Nie wliczamy Zweryfikowanych opinii pracowników, Opinii z Tripadvisor i zablokowanych opinii.

Ogólne wrażenia
7.5
Hotel
6.7
Położenie
8.4
Pokoje
7.0
Wyżywienie
8.0
Atrakcje dla dzieci
5.0
Sport i rozrywka
6.0

Tripadvisor

4.1

Lokalizacja

Jakość noclegu

Pokoje

Czystość

Obsługa

Jakość do ceny

Opinie

9.0
Moni

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2026
Singiel

Ładne otoczenie hotelu , jedzenie bardzo dobre do wyboru do koloru ,w środku w pokojju może skromnie ale jest wszystko co potrzeba polecam

Zalety

Zieleń wkolo


7.6
Beata

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Czerwiec 2026
Rodzina z dziećmi

Jestem zadowolona z pobytu w tym hotelu, ma swój klimat pasujący do nazwy hotelu. Szczerze mówiąc to spodziewałam się, że będzie gorzej a hotel godny uwagi i goście też wyglądali na zadowolonych. Pokoje faktycznie ekonomiczne ale taras piękny. Jedzenie też jak najbardziej ok, typowo tureckie, ryby też są. Moje dziecko z dużą wybiórczościa pokarmową miało problem, ale to prawie zawsze ma, głodne nie chodziło. Nie prawda, że hotel się dla dzieci nie nadaje, bo były i nie wyglądały na znudzone, to że nie ma zjeżdżalni i animacji nie oznacza, że dziecko będzie się nudzić. Plaża przy morzu trochę mniej się nam podobała, bo lubimy typowo piaszczyste plaże i nie przylega ona bezpośrednio do hotelu. Blisko busy, którymi można dojechać do Bodrum lub gdzie się chce. Jedyne uwagi to mam do ekipy sprzątającej, mieliśmy nie miła sytuację, podczas małego sprzątania w naszej obecności zginął klucz do pokoju. Nie wiem, jak inni goście ale ja nie muszę mieć sprzątanego pokoju coddzienie i wymienianych ręczników. Śmieci jak są do zabrania i zamiatanie co 2 dzień w zupełności wystarczy. Klimatyzacja też nam się notorycznie wyłączała albo chłodziła za mocno, nie mogłam jej ogarnąć przez cały pobyt, w dzień było ok. Jakieś alarmy nam się w nocy w łazience włączały, nie wiem czemu ale często pomagało otwarcie drzwi do łazienki, ale nie zawsze. Przy otwartych drzwiach tarasowych jak jest upalnie też nie zawsze da się spać bo czasami animacje w hotelach obok na to nie pozwalały i nawoływania do modlitwy o wschodzie słońca również. Leżak przy basenie też zazwyczaj się znajdzie . Na plaży polecam buty do wody. Generalnie polecam.


6.6
Konrad

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Wrzesień 2025
Rodzina z dziećmi

Generalnie hotel całościowo oceniam na 9/10.  Pobyt 10 września z nastoletnimi dziećmi. Uważam, że dostaliśmy dużo w dobrej cenie (2300 zł osoba). Nie da być się tu głodnym. Jedzenie jest serwowane praktycznie ciągiem od 8 do 21. Napoje i drinki do 23. Jedzenie było OK, brakowało tylko lodów. Menu może się wydawać zbyt powtarzalne i mało urozmaicone. Dużym plusem w mojej ocenie jest zachowanie higieny przez pracowników. Wszyscy pracują w czepkach i rękawiczkach, bardzo duży plus. Czysto w hotelu. Sprzątanie pokoju codziennie. Pokoje: niestety nie były dawno remontowane, jakby czas zatrzymał się w nich 20 lat temu. Jeśli komuś zależy na bardzo wysokim standardzie pokoju, wybrałbym inny obiekt.  Dla nas pokoje były OK, nie były priorytetem naszej podróży. Pokoje są czyste. Internet WiFi: daje rade, filmy na YouTube się odpalają. Jest ok. Jak ktoś potrzebuje więcej i wszędzie polecamy e-sim AirAlo. Używaliśmy, zadziałało świetnie. Basen: wystarczający do ochłody, nie jest to basen sportowy. Najgłębiej 150 cm. Leżaki dostępne, bez presji. Plaża: do plaży trzeba przejść około 5 minut. Są tam leżaki hotelowe i pracownik hotelu. Warto zabrać buty do pływania. Syn nadepnął na jeżowca. Godzinę wyciągnęliśmy kolce igła ze stopy. Plaża nie była jakoś bardzo zabrudzona, było znośnie. Atrakcje: w hotelu bilard (płatny około 20 zł za godzinę). Bezpłatne: ping pong, rzutki, koszykówka. Tenis. Szczerze polecam wyprawę statkiem, zakupioną u animatora (...) za 30 euro osoba, w tym Lunch. Cały dzień na łodzi, zwiedzanie wysp i zatok z pokładu statku. Warto.  Pogoda: codziennie niebieskie niebo 30-35 C. Bajka. Podsumowując polecam ten obiekt. Jeśli ktoś jest bardzo wymagającym gościem, powinien poszukać bardziej prestiżowej oferty. Pozdrawiam Konrad.


8.1
Marcin

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2025
Para

Dla mnie super jedzenie bardzo dobre. Nie jestem jakiś super wymagający nie trzeba mi tv 50 cali w pokoju. Bardzo dobra lokalizacja i jedzenie jak w 5 cio gwiazdkowym hotelu. Na minus to słabe wifi i brak siłowni która była w ofercie, a okazało się że jej nie ma.

Zalety

Jedzenie, miła obsluga

Wady

Brak siłowni,słabe wifi


6.2
Pol

Opinia zweryfikowana


Pobyt - Lipiec 2025
50+

Hotel blisko plaży miasteczka i przystanku w miare czyste obejscie Blisko market gdzie wymienicie gotówke Wiecej marketów jest na końcu pasaża

Zalety

Obsługa przyjazna Ogólnie cichy i spokojny bez imprezowej młodzieżówki. Polacy Czesi Turcy Rosjanie Jedzenie w miare dobre. Każdy coś wybierze Cena była niska to jestem zadowolony mimo różnych przygód Dobra herbata Turecka drinki piwo i napoje z baru Klimatyzacja wyrabia

Wady

Brak wifi w pokoju było tylko przy basenie.Niedomyte talerze przeszedłem paro godziine zatrucie ale może przejedzenie... sprzątanie niedbałe Karaluch przeleżał kilka dni którego zabiłem Plaża kamienista troche i mułowata zabierzcie obuwie. Leżaki i parasole hotelowe ubogie ale za darmo bez ręczników z hotelu Soki sztuczne w jadłodajni


Pokaż opinie z Tripadvisor


Mapa

Natur Garden

Pogoda

Wrzesień

Cały rok

Zobacz cały rok Zobacz miesiąc

  • Temperatura w dzień
    28°C
  • Temperatura w nocy
    18°C
  • Temperatura wody
    24°C
  • Liczba godzin słonecznych
    10
 
Sty Lut Marz Kwie Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
Temperatura w dzień
Temperatura w nocy
Temperatura wody
Średnia liczba godzin słonecznych

Najczęstsze pytania

Czy hotel Natur Garden jest położony blisko plaży?

arrow down
Jednym z atutów wypoczynku w Natur Garden jest usytuowanie hotelu przy plaży.

Czy na terenie hotelu Natur Garden znajduje się basen?

arrow down
Tak, na terenie Natur Garden znajduje się:
  • basen odkryty

Czy w hotelu Natur Garden jest internet?

arrow down
Goście hotelu Natur Garden mają dostęp do internetu. Szczegółowe warunki korzystania z wi-fi określone są w regulaminie hotelu.

Jakie rodzaje wyżywienia są dostępne w hotelu Natur Garden?

arrow down
Hotel Natur Garden oferuje wyżywienie w opcjach:
  • all inclusive

Jakie atrakcje i udogodnienia oferuje hotel Natur Garden?

arrow down
Dla gości hotelu Natur Garden dostępne są między innymi następujące atrakcje i udogodnienia:
  • blisko plaży
  • basen odkryty
  • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
  • dostęp do internetu
W przypadku niektórych usług mogą obowiązywać dodatkowe opłaty - więcej informacji w szczegółach oferty.

Czy hotel Natur Garden jest odpowiedni na wczasy z dziećmi?

arrow down
Hotel Natur Garden jest polecany na wakacje dla rodzin z dziećmi.

Jak goście oceniają hotel Natur Garden?

arrow down
Hotel Natur Garden jest oceniany przez gości na 7.3 w skali od 1-10. Ocena została wystawiona na podstawie 26 opinii.
  • Ogólne wrażenia - 7.5
  • Hotel - 6.7
  • Położenie - 8.4
  • Pokoje - 7
  • Wyżywienie - 8
  • Atrakcje dla dzieci - 5
  • Sport i rozrywka - 6

Czy na terenie hotelu Natur Garden można zaparkować samochód?

arrow down
Tak, przy hotelu Natur Garden jest parking. Szczegółowe warunki rezerwacji i korzystania z miejsc parkingowych określone są w regulaminie hotelu.

Ile kosztuje pobyt w hotelu Natur Garden?

arrow down
Ceny wycieczek do hotelu Natur Garden rozpoczynają się już od 2 663 zł za osobę.

Komu polecany jest hotel Natur Garden?

arrow down
Wypoczynek w hotelu Natur Garden rekomendowany jest:
  • dla ceniących spokój

Ile gwiazdek ma hotel Natur Garden?

arrow down
Hotel Natur Garden jest obiektem 3-gwiazdkowym.

Przykładowy zakres wariantów formuły All Inclusive

Wariant Zakres
All Inclusive Soft lub Light Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach.
All Inclusive 24 h lub Plus Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.
All Inclusive Soft lub Light
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach
All Inclusive 24 h lub Plus
Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium
Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.