W wybranej destynacji mamy wiele świetnych hoteli. Wybierz, kiedy chcesz jechać i sprawdź nasze propozycje.
Położenie
Q centrum Alanyi.
Plaża
Bezpośrednio przy hotelu, piaszczysta - Kleopatra-Bugenwilla.
Wyżywienie
Śniadanie, obiad i kolacja w formie bufetu szwedzkiego, po południu serwowana kawa i herbata oraz ciastka, lokalne napoje alkoholowe i bezalkoholowe (w godzinach od 10:00 do 22:00). Program all inclusive dostępny jest tylko w restauracji hotelowej na 5 piętrze.
Pokoje
Wszystkie wyposażone są w łazienkę z w.c., klimatyzację sterowaną indywidualnie, suszarkę do włosów, telewizję z polskimi kanałami, mini bar (za oplatą), telefon, balkon.
Sport i rekreacja
Przy hotelu znajdują się dwa kompleksy rekreacyjne składające się z: dużego basenu dla dorosłych, parasoli, leżaków, materacy, tylko w 1 kompleksie basen i plac zabaw dla dzieci - wstęp dodatkowo płatny. Wszystkie sporty wodne dostępne na plaży za dodatkową opłatą. Leżaki, parasole i materace na plaży za dodatkową opłatą.
Do dyspozycji gości
Restauracje w budynku na 5 piętrze, z cudowną panoramą Alanyi i morza.
zaczne o tego, ze hotel w ogole nie posiada all inclusive, a za to płaciliśmy ! są trzy \" posiłki \"o ile można nazwać to posiłkiem.... alkohole tylko lokalne czyli piwo, i dwa rodzaje wódki, za resztę trzeba płacić ! za wystpy tancerek również trzeba płacic ! Jedzenie obrzydliwe, wszyscy goscie jedli na miescie, bo po obiadach hotelowych wystepowały biegunki !!!!!!!! SZOK ! ppoza tym cały hotel brudny i smierdzący, zapach który unosił się zs kuchni był nie do zniesienia. poza tym liczne mrówki na stołówce.!!!! Menager hotelu mówi po polsku ( to jedyna rzecz która się zgadza z opisem ) ale jest nie zadbany i pluje przy barze tzn. płucze sobie buzie wodą i pluje przy turystach.po prostu syf okropny, tego się nie da opisać .
basenu przy hotelu nie ma !!!!!!!!!!! jest tylko tak ladnie zmontowane ze niby nalezy do hotelu a to bzdura!!!!!!!!!!!!!!
Jestem bardzo niezadowolony z Plazy. Wróciłem stamtąd w tym tygodniu, jestem rozczarowany tym hotelem, że za tak ogromną cenę była taka masakra, Jednym słowem brud, smrud,i zero dobrego wyżywienia. Pokoje małe, czasami bakowało prądu i klima nie chodziła , wtedy mozna było oszaleć z gorąca i trzeba bylo chodzic bez światła po ciemku na korytarzu !!!! jezenia nie szło zjeść , tylko ryż i kasza i tak codziennie !!!!! nawet ziemniaków nie było, turysci jedli same bułki , reszta niezjadliwa !!!!!!!!!!!!! nigdy tam jedzcie, nigdy !!!!!!!!
Właśnie wróciłem z hotelu plaza(27.06.2007)Jeśli chodzi o okolice: przepiękna, możliwość zwiedzania bardzo duża,do portu bardzo blisko,na bardzo duży bazar blisko,bez targowania nawet do 60% nie kupujcie niczego,uważajcie na TURKIŚ ORGINAL-perfumy,ubrania,złoto,skóry.Plaża pod hotelem,najładniejsza w okolicy,mało miejsca na własne plażowanie,większość zajęta przez prywatne leżaki można je wynająć za 3 euro dziennie w cenie również możliwość korzystania z basenu.Jeśli chodzi o warunki hotelowe: pokoje średniej wielkości-możliwość wynajęcia pokoju z widokiem na morze(dodatkowo płatne 15 euro).Standard pokoju fatalny!!!łazienka tragiczna-w pomieszczeniu ciemno,woda pod prysznicem prawie nie spływa dłuższa kąpiel może powodować zatopienie łazienki,przez tydzień nie zostały wymienione ręczniki ani pościel!!!! firany poplamione krwią,mrówki pojawiały się w okolicach łazienki.Posiłki monotonne na śniadanie zawsze to samo,co pozostało, zostało przerobione w inny sposób na obiad,ilość jedzenia ograniczona tzn.wyłożono 15 tac z różnościami,ale jeżeli się skończyło to nie napełniali jej na nowo.Większość dań składała się z cukini i bakłażanów,owoce to arbuz,pomarańcze i śliwki,pudingii i ciastko galaretkowate to słodkości.Jeśli chodzi o obsługę bardzo mili chłopacy pracujący od rana do nocy mówiący trochę po polsku i zabawiający gości o każdej porze.na wyjazd oczywiście prowiantu nie było mimo,że na karcie wyjazdowej było napisane co innego.Rezydent pojawił się raz,tylko w celu kuszenia wycieczkami.Hotelu nie polecam i nie chodzi tutaj jakieś wygurowane wymagania,ale jakieś minimum powinno być zachowane.Natomiast okolice bardzo polecam,bo można odpocząć ,można pozwiedzać,możliwość wykupienia wycieczek po atrakcyjnych cenach z lokalnych biur.Mieszkańcy bardzo mile nastawieni i uśmiechnięci.Jeśli ktoś ma pytania proszę pisac odpowiem. e-mail bartekp79@interia.pl
hotel KATASTROFA! NIKOMU NIE POLECE GO: W FOLDERACH NIE BYLO MOWY O BRAKU BASENU! jesli macie zamiar spedzic wakacje w tym hotelu to zmiencie rezerwacje poki jeszcze mozna! naprawde nie warto psuc sobie pobytu w Turcji przez hotel, bo turcja to przepiekny kraj!