Hotel
Tryp By Wyndham Didim

Standard hotelu
Udogodnienia  basen odkryty, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, darmowe wifi, golf, parking
Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Podziel się swoją opinią i pomóż innym znaleźć wymarzone wakacje!

Chcesz wyjechać do tego hotelu? Sprawdź oferty!

od2 907 zł za osobę
SZUKAJ

Termin

Informacje o hotelu

Standard hotelu
Kod hotelu HOT271257
Nazwa  Tryp By Wyndham Didim
Miejsce  Turcja / Wybrzeże Egejskie / Didim
Udogodnienia  basen odkryty, udogodnienia dla rodzin z dziećmi, dostęp do internetu, darmowe wifi, golf, parking

Opis hotelu

Opis
Nowoczesny hotel położony w pobliżu piaszczystej plaży na wybrzeżu Morza Egejskiego. Komfortowe pokoje, bogata oferta All Inclusive, baseny oraz udogodnienia dla rodzin i par sprawiają, że jest doskonałym miejscem na beztroski wypoczynek w słonecznej Turcji.


Plaża
Publiczna, Piaszczysta, Piaszczyste zejście do morza, Dojście do plaży przez ulicę, tunelem itp., odleglość do plaży: 100m, długość plaży: 1km, Parasole - płatne, Leżaki - płatne, Prysznic


Dla dzieci
Baseny: Brodzik odkryty 7m2 niepodgrzewany
Minikluby: Klub dla dzieci 3-10 lat (10:00 - 17:00)



Mapa

Tryp By Wyndham Didim

Pogoda

Sierpień

Cały rok

Zobacz cały rok Zobacz miesiąc

  • Temperatura w dzień
    32°C
  • Temperatura w nocy
    22°C
  • Temperatura wody
    25°C
  • Liczba godzin słonecznych
    12
 
Sty Lut Marz Kwie Maj Cze Lip Sie Wrz Paź Lis Gru
Temperatura w dzień
Temperatura w nocy
Temperatura wody
Średnia liczba godzin słonecznych

Najczęstsze pytania

Czy na terenie hotelu Tryp By Wyndham Didim znajduje się basen?

arrow down
Tak, na terenie Tryp By Wyndham Didim znajduje się:
  • basen odkryty

Czy w hotelu Tryp By Wyndham Didim jest internet?

arrow down
Goście hotelu Tryp By Wyndham Didim mają dostęp do internetu. Szczegółowe warunki korzystania z wi-fi określone są w regulaminie hotelu.

Jakie atrakcje i udogodnienia oferuje hotel Tryp By Wyndham Didim ?

arrow down
Dla gości hotelu Tryp By Wyndham Didim dostępne są między innymi następujące atrakcje i udogodnienia:
  • basen odkryty
  • udogodnienia dla rodzin z dziećmi
  • dostęp do internetu
W przypadku niektórych usług mogą obowiązywać dodatkowe opłaty - więcej informacji w szczegółach oferty.

Jakiego rodzaju aktywności mogę uprawiać w okolicy hotelu Tryp By Wyndham Didim ?

arrow down
W najbliższym otoczeniu hotelu Tryp By Wyndham Didim dostępne są między innymi takie atrakcje jak:
  • golf

Czy hotel Tryp By Wyndham Didim jest odpowiedni na wczasy z dziećmi?

arrow down
Hotel Tryp By Wyndham Didim jest polecany na wakacje dla rodzin z dziećmi.

Czy na terenie hotelu Tryp By Wyndham Didim można zaparkować samochód?

arrow down
Tak, przy hotelu Tryp By Wyndham Didim jest parking. Szczegółowe warunki rezerwacji i korzystania z miejsc parkingowych określone są w regulaminie hotelu.

Ile kosztuje pobyt w hotelu Tryp By Wyndham Didim ?

arrow down
Ceny wycieczek do hotelu Tryp By Wyndham Didim rozpoczynają się już od 2 907 zł za osobę.

Komu polecany jest hotel Tryp By Wyndham Didim ?

arrow down
Wypoczynek w hotelu Tryp By Wyndham Didim rekomendowany jest:
  • dla rodzin z dziećmi

Ile gwiazdek ma hotel Tryp By Wyndham Didim ?

arrow down
Hotel Tryp By Wyndham Didim jest obiektem 4-gwiazdkowym.

Przykładowy zakres wariantów formuły All Inclusive

Wariant Zakres
All Inclusive Soft lub Light Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach.
All Inclusive 24 h lub Plus Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.
All Inclusive Soft lub Light
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz napoje bezalkoholowe i niskoalkoholowe dostępne w wyznaczonych godzinach. W niektórych hotelach napoje alkoholowe są podawane tylko do posiłków lub są dodatkowo płatne.
All Inclusive
Zazwyczaj zawiera śniadanie, obiad/lunch i kolację oraz przekąski między posiłkami. Napoje bezalkoholowe i lokalne alkohole są dostępne w wyznaczonych godzinach
All Inclusive 24 h lub Plus
Zazwyczaj oznacza wydłużone godziny korzystania z zakresu All Inclusive.
All Inclusive Ultra lub Premium
Zazwyczaj jest to zakres All Inclusive rozszerzony o wydłużone godziny dostępności przekąsek, posiłki w restauracji à la carte, alkohole importowane, a w niektórych hotelach room service.