Dobry7 opinii100% poleceń
7.9
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny

Bon Alpina

Kod oferty: WAK520811
Kod oferty: WAK520811
1/21
obiekt, teren hotelu
obiekt, teren hotelu
basen
basen
basen

Promocja

SnowTrex - NARTY 2022/2023Oferta promocyjna z rabatem w wysokości 146 zł/os. (wliczony w cenę) i bezpłatną rezygnacją (do 30.09.2022 r. możesz zrezygnować z wycieczki bez ponoszenia kosztów pod warunkiem, że do wyjazdu zostało nie więcej niż 14 dni).

Opis oferty

Region: InnsbruckOrganizator: SnowTrexKod oferty: WAK520811

Miasto

Igls

Kraj

Austria

Położenie/wyposażenie

Nowoczesny 3 -gwiazdkowy Hotel Bon Alpina położony jest w centrum miejscowości Igls, ok. 3,2km od terenu narciarskiego Patscherkofel. Autobus dla narciarzy zatrzymuje się bezpośrednio przed obiektem.

Obiekt posiada recepcja z lobby, trzy windy, Wi-Fi (w lobby i restauracji), jadalnie, restaurację ?-la-carte, bar, kawiarnię, pokój zabaw jak i przechowalnię sprzętu narciarskiego. Publiczne miejsca parkingowe (w cenie) znajdują się w odległości ok. 500m (ograniczona dostępność).

Strefa wellness o powierzchni ok. 600m? wyposażona jest w niewielki kryty basen (w godz. 10:00 - 21:00) i basen na wolnym powietrzu (16:00 - 21:00 ), saunę, łaźnię parową i centrum relaksu (16:00 - 21:00). Studio fitness do bezpłatnego użytku gości.

Za opłatą można korzystać także z toru bobslejowego (instruktor na miejscu, za opłatą).

PokojePrzytulne pokoje posiadają łazienkę lub prysznic/ WC, TV sat. i telefon.

WyżywienieWliczone w cenę wyżywienie typu HB obejmuje bufet śniadaniowy, jak i 3-daniowe menu do wyboru z sałatkami i zupą z bufetu (danie wegetariańskie i menu dla dzieci na zapytanie). W dniu przyjazdu do dyspozycji gości danie główne i danie wegetariańskie alternatywnie. Raz w tygodniu bufet tyrolski z muzyką na żywo i bufet włoski. W Święta (24.12.) czeka na Państwa kolacja z muzyką, a w Sylwestra kolacja z muzyką i dodatkowo z tańcami. W świąteczne dni dodatkowo bufet z przystawkami i deserami.

świadczenia w cenie

Noclegi w wybranym terminieWyżywienie jak wybranoKorzystanie ze strefy wellness (wg opisu)Korzystanie z sali fitnessMenu bożonarodzeniowe i sylwestrowe (wg opisu)Miejsca parkingowe (publiczne, ograniczona dostępność)5% zniżki na kursy w partnerskiej szkółce narciarskiej

Opcjonalnie płatne na miejscu

Centrum urodyZwiedzanie olimpijskiego toru bobslejowegoOpieka nad dziećmiŁóżeczko dla dzieci: 9,-€ /dzień (na zapytanie)

Płatne na miejscu

Opłata klimatyczna: ok. 2,- € za osob./nocKeycard: 2,-€

Zwierzęta domowe

Można przywieźć zwierzęta domowe (8,50 € /dzień, bez karmy)

Zniżki

W zależności od typu pokoju, wieku podróżujących, daty wyjazdu i karnetu narciarskiego, otrzymają Państwo różne zniżki.

Dokładną wysokość zniżki mogą Państwo uzyskać podczas przygotowania sobie indywidualnej oferty (należy kliknąć w cenę).

Niemowlęta, które w momencie wyjazdu mają mniej niż 24miesiące, zasadniczo podróżują bezpłatnie, muszą być jednak uwzględnione w każdej rezerwacji.

Ważne wskazówki

Wstęp na kryty basen i do strefy wellness dla dzieci wyłącznie pod opieką osoby dorosłej. Dzieci do 9 lat włącznie nie będą wyszczególnione na voucherze na karnet narciarski, gdyż korzystanie przez dzieci z tej grupy wiekowej z wyciągów możliwe jest wyłącznie pod opieką rodzica. Dla samodzielnie jeżdżących dzieci (9 lat włącznie, np. podczas kursu narciarskiego) należy zakupić na miejscu karnet narciarski (więcej informacji w kasie wyciągu). Dla dzieci od 6 do 9 lat włącznie w ramach karnetu należy wykupić Schneemannkarte (koszt 2 € /dzień, płatne na miejscu). W pokojach wieloosobowych lub z dostawką przy niepełnym obłożeniu brak dodatkowych łóżek.

Pokój 2-osob. prysznic/wc, hb

Przytulne pokoje z TV sat.

Pokój 1-osob. prysznic/wc, hb

Przytulne pokoje z TV sat.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc (ok. 18m?), hb

Przytulne pokoje z TV sat.

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc (maks. 2 dorosłych + 1 dziecko), hb

Przestronne pokoje z TV sat.

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc (maks. 2 dorosłych + 2 dzieci), hb

Przestronne pokoje z TV sat.

Dojazd

Kolej: Innsbruck (ok. 10km), Schönberg im Stubaital (ok. 15km)Przelot: Innsbruck (ok. 10km), Salzburg (ok. 160km), Monachium (ok. 200km)

Karnet narciarski - dodatkowe informacje.

Jeżeli przez cały okres Państwa pobytu ze względu na pandemię koronawirusa zarezerwowany obiekt lub wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet będą zamknięte, mogą Państwo bezpłatnie anulować rezerwację. Obowiązuje to również w razie zamknięcia granic kraju docelowego. W takim przypadku mogą Państwo na 12 dni (i mniej) przed rozpoczęciem wyjazdu, bezpłatnie odwołać rezerwację. Prawo do bezpłatnej rezygnacji nie przysługuje Państwu w razie dokonania rezerwacji na mniej niż 12 dni przed rozpoczęciem imprezy turystycznej, jeżeli powód odwołania wyjazdu, na który się Państwo powołują, był już znany w momencie dokonywania rezerwacji.

Anulowanie rezerwacji musi nastąpić najpóźniej na 7 dni przed rozpoczęciem wyjazdu (do godz. 14:00).

Zwroty kosztów wyjazdu będą realizowane w ciągu 14 dni od anulowania rezerwacji. W ubiegłych sezonach narciarskich 2019/20 oraz 2020/21 zwróciliśmy 100% środków za rezerwacje odwołane z powodu pandemii koronawirusa. Pieniądze naszych Klientów w przypadku imprez turystycznych są dodatkowo zabezpieczone przez Niemiecki Fundusz Gwarancyjny dla Podróżnych (DRSF).

Jeżeli w cenę wliczone są dodatkowe usługi, prosimy o zapoznanie się z nimi w procesie rezerwacji.

Gwarancja śniegu (01.01. - 15.03.)

Jeżeli na 5 dni przed rozpoczęciem wycieczki (dzień przyjazdu) z powodu braku śniegu wszystkie tereny narciarskie, na które obowiązuje wykupiony karnet narciarski będą zamknięte - przy czym najwyższy punkt terenu narciarskiego musi znajdować się na wysokości minimum 1800m.n.p.m. - mogą Państwo bezpłatnie dokonać zmiany rezerwacji na inną naszą wycieczkę w tym samym terminie (o ile są jeszcze wolne miejsca; obowiązuje aktualna cena nowego wyjazdu bez rabatu Last-Minute & More; gwarancja ważna jedynie dla wycieczek zaczynających się w terminach od 01.01. do 15.03.).

Aby móc skorzystać z gwarancji, prosimy o kontakt w wyznaczonym terminie (dokładnie na 5 dni przed rozpoczęciem wyjazdu/pobytu, np. w poniedziałek, jeżeli impreza turystyczna rozpoczyna się w sobotę) drogą mailową na adres gwarancjasniegu-pl@snowtrex.com.

Teren narciarski patscherkofel

Maks. wysokość: 1965mMin. wysokość: 1009mWys. miejscowość: 900mWyciągi łącznie: 6Orczyki: 5Gondole: 1Trasy łącznie: 19kmTrasy zielone/niebieskie: 5kmTrasy czerwone: 10kmTrasy czarne: 4km

Region narciarski ski plus city pass

Maks. wysokość: 3210mMin. wysokość: 856mWyciągi łącznie: 111Orczyki: 55Krzesełka: 32Gondole: 24Trasy łącznie: 291kmTrasy zielone/niebieskie: 102kmTrasy czerwone: 148kmTrasy czarne: 41kmTrasy do skialpinizmu: 48km

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
17.12.2022

Wykwaterowanie

Sobota
24.12.2022

Dostępne pokoje

Pokój 2-osob. prysznic/wc

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój 2-osob./dostawka prysznic/wc, maks. 2 doroslych + 1 dziecko

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę

Pokój 2-osob./2 dostawki prysznic/wc, maks. 2 doroslych + 2 dzieci

prysznic, WC
2 dorosłych
Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
lub

Mapa

Pogoda

2°C
-4°C
3

Przed podróżą

SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
WYMAGANE DOKUMENTY
Osoby nie posiadające zaświadczenia z negatywnym wynikiem testu, certyfikatu zaszczepienia lub ozdrowienia zobowiązani są wypełnić formularz online na stronie internetowej Formularz

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie obowiązuje o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.
DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów. Osoby niezaszczepione oraz nie będące ozdrowieńcami nie zostaną zakwaterowane na terenie Austrii.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci muszą przedstawić unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów. Osoby niezaszczepione oraz nie będące ozdrowieńcami nie zostaną zakwaterowane na terenie Austrii.
Test: tak, PCR najwcześniej 72 godziny przed podróżą lub antygenowy najwcześniej 24 godziny przed podróżą.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w super cenie.

Dokumentem podróży uprawniającym do bezwizowego wjazdu i pobytu do 90 dni (niezależnie od jego celu) na terytorium Austrii jest paszport bądź dowód osobisty. Przed wyjazdem należy się upewnić, czy dokument jest w wystarczająco dobrym stanie i pozwala na stwierdzenie tożsamości
Wiza nie jest wymagana.

Przewodnik

Opis obiektu

Innsbruck - malowniczo położona stolica Tyrolu (nad rzeką Inn, otoczona zjawiskowym masywem górskim Karwendel), jest niezawodną gwarancją udanego, zimowego wypoczynku. Czekają tu na nas trasy o łącznej długości ok. 280 km (najdłuższy zjazd znajduje się na terenie Stubaier Gletscher, ma ok. 10 km). Innsbruck jest znany narciarzom szczególnie ze względu na Zimowe Igrzyska Olimpijskie, który odbyły się tu w 1964 i 1976 r.

Region Olympia SkiWorld Innsbruck obejmuje: Glungezer, Nordpark, Patscherkofel, Axamer Lizum, Kühtai, Muttereralm, Rangger Köpfl, Schlick 2000 i Stubaier Gletscher. Wszystkie te tereny narciarskie znajdują się blisko Innsbrucka i są połączone z nim bezpłatną linią skibusów.

Znajdziemy tu głównie trasy o łatwym i średnim stopniu trudności (sporym wyzwaniem i sprawdzianem narciarskich umiejętności jest trasa na terenie Patscherkofel lub 1-kilometrowa trasa "Karrinne" w Nordpark). Największą zaletą i atrakcja turystyczną regionu Olympia SkiWorld jest lodowiec Stubai - przez wielu narciarzy uznawany za najlepszy w Alpach.

Apres ski

Stolica Tyrolu to prawdziwa alpejska metropolia, obfitujaca w bardzo różnorodną ofertę Apres Ski. Innsbruck słynie z pięknej starówki, skrywa wiele zabytków (m.in. zamek cesarski Hofburg, zamek Ambras i Stadtturm - wieżę miejską z XV w.). Czekają tu także na nas koncerty, galerie i uliczki (szczególnie ulica Maria-Theresien-Straße) pełne butików z markową odzieżą. Znajdziemy tu również kawiarnie, restauracje, bacówki, kluby i dyskoteki (najpopularniejszą dyskoteką jest "Plateau").

Jeżeli po dawce kulturalnych atrakcji zapragniemy powrotu do aktywności fizycznych będziemy mogli popływać w basenie, zagrać w kręgle, pojeździć na łyżwach lub posmakować wspinaczki po lodowej ścianie.

Snowparki

Na terenie Glungezer znajduje się snowpark "Glungezer Park", w którym m.in. czekają na nas przeszkody jibbowe i freestyle'owe szaleństwo. Wizyta w "Glungezer Park" to gwarancja dobrej zabawy i sporej dawki adrenaliny.

Mapa tras