Morenia

Kod oferty: WAK649041
Kod oferty: WAK649041
1/11
obiekt
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen, dla dzieci

Opis oferty

Region: Dalmacja PołudniowaOrganizator: Vitkovice ToursKod oferty: WAK649041

Region

Chorwacja

Country

Dalmacja Środkowa

Dlaczego tutaj

Ten obiekt noclegowy jest na liście projektu rządowego Chorwacji "Safe stay in Croatia“ czyli "Bezpieczne wakacje w Chorwacji“, w ramach którego przestrzeganie surowych protokołów i norm dotyczących zdrowia i higieny gwarantuje bezpieczne wakacje, https://www.vitkovicetours.pl/aktualnosci/chorwacja-bezpiecznie

Położenie

Hotel i budynek boczny w miejscowości Podaca.

Wyposażenie i usługi

Parking za opłatą, bankomat, restauracja, Wi-Fi.

Zakwaterowanie

Klimatyzowane pokoje 2-osobowe STANDARD i COMFORT w hotelu lub budynku bocznym, prysznic/wanna, WC, TV-SAT, Wi-Fi, telefon, sejf, suszarka do włosów, minibar, balkon. Pokoje Comfort z możliwością dostawki (dla dziecka do 18 lat). Klimatyzowane pokoje SUITE znajdują się w budynku bocznym, prysznic/wanna, WC, TV-SAT, Wi-Fi, telefon, sejf, suszarka do włosów, minibar, balkon. Pokój 4(+2) Suite B/BM - dwie sypialnie 2-osobowe z możliwością dostawki dla 2 dzieci do 18 lat lub 1 osoby dorosłej.

Legenda

B-balkon

M-orientacja na stronę morską

Sport i rozrywka

Dwa zewnętrzne baseny ze słodką wodą (Fun & Infinity), basen dla dzieci ze słodką wodą, fitness, plac zabaw, możliwość wypożyczenia rowerów, tenis stołowy, badminton, animacje dla dzieci - mini klub z animatorami, teen klub - z konsolami do gier, leżaki i parasole przy basenie i na plaży (ograniczona ilość), plac dmuchany na morzu, sporty wodne.

Wyżywienie

ALL INCLUSIVE - 3 posiłki w formie bufetu, nieograniczona konsumpcja lokalnych lanych napojów alkoholowych i bezalkoholowych od 7:00 do 24:00, popołudniowa przekąska od 16:00 do 17:00.

Plaża

Żwirowa, betonowa, około 10m.

Informacje dopełniające

Parking za opłatą około 13 EUR/dzień - w terminie od 11.6. do 2,9.; w pozostałych terminach bezpłatny. Opłata klimatyczna około 1,7 EUR/os/dzień - płatna na miejscu.

Zniżki dla dzieci

Dziecko do 2 lat bez łóżka i wyżywienia - BEZPŁATNIE.

POKÓJ 2(+0) i 2(+1): dziecko od 2 do 7 lat na dostawce - BEZPŁATNIE. Dziecko od 7 do 12 lat na dostawce - zniżka 50%. Dziecko od 12 do 18 lat na dostawce - zniżka 30%. Dziecko od 2 do 7 lat na łóżku podstawowym - zniżka 30%. Dziecko od 7 do 12 lat na łóżku podstawowym - zniżka 20%. Dziecko od 12 do 18 lat na łóżku podstawowym - zniżka 10%.

POKÓJ SUITE 4(+2): pierwsze dziecko do 7 lat na dostawce - BEZPŁATNIE. Drugie dziecko do 7 lat na dostawce - zniżka 70%. Dziecko od 7 do 12 lat na dostawce - zniżka 60%. Dziecko od 12 do 18 lat na dostawce - zniżka 40%. Dziecko od 2 do 12 lat na łóżku podstawowym - zniżka 50%. Dziecko od 12 do 18 lat na łóżku podstawowym - zniżka 30%. Osoba od 18 lat na dostawce - zniżka 10%.

Cena zawiera

Nocleg, usługi ALL INCLUSIVE, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

Opcjonalne dodatki

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie łóżeczko dziecięce za dodatkowa opłatą około 5 EUR/dzień - płatne na miejscu.

Aktualizacja 07.10.2021

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
09.04.2022

Wykwaterowanie

Sobota
16.04.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Pogoda

17°C
11°C
14°C
6

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.
OZDROWIEŃCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.
DZIECI

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.
POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY

Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna po powrocie: tak- 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.
WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie
Do Chorwacji Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu lub dowodu osobistego. Ponieważ jednak Chorwacja nie należy do strefy Schengen, niektóre linie lotnicze mogą wymagać od swoich pasażerów paszportu.
W Chorwacji dla Polaków wizy nie są wymagane. Polacy mogą przebywać na terytorium Chorwacji do 3 miesięcy, licząc od dnia wjazdu.
Szczepienia nie są wymagane. Warto przed wyjazdem wyrobić bezpłatną Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego i zabrać ją ze sobą na wakacje. Karta EKUZ potwierdza prawo do korzystania na koszt NFZ z niezbędnych świadczeń zdrowotnych w czasie pobytu na terenie innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej.
W Chorwacji obowiązkowo należy uiścić przy zakwaterowaniu opłatę klimatyczną. Wysokość opłaty zależy od miejsca oraz terminu pobytu i zwykle wynosi około 1-2 EUR za dzień pobytu jednej osoby. Dzieci do 12. roku życia opłata klimatyczna nie obejmuje, a młodzieży w wieku od 12 do 18 lat przysługuje 50% zniżki.