Black Week Trwa! ⏱️ Rabaty do 40% i oferty do 999 zł/os.Sprawdź

Family Amarin

Kod oferty: WAK554380
Kod oferty: WAK554380
1/9
teren hotelu, basen
dla dzieci
obiekt, dla dzieci
restauracja
SPA

Opis oferty

Region: IstriaOrganizator: Vitkovice ToursKod oferty: WAK554380

Region

Chorwacja

Country

Istria

Dlaczego tutaj

Ten obiekt noclegowy jest na liście projektu rządowego Chorwacji "Safe stay in Croatia“ czyli "Bezpieczne wakacje w Chorwacji“, w ramach którego przestrzeganie surowych protokołów i norm dotyczących zdrowia i higieny gwarantuje bezpieczne wakacje, https://www.vitkovicetours.pl/aktualnosci/chorwacja-bezpiecznie

Położenie

Nowy, luksusowy, rodzinny hotel z bogatym programem animacji dla dzieci w każdym wieku, znajduje się na półwyspie, około 4km od centrum Rovinj.

Wyposażenie i usługi

Restauracja, winda, Wi-Fi BEZPŁATNE, parking BEZPŁATNY.

Zakwaterowanie

Klimatyzowane pokoje, prysznic/wanna, WC, TV-SAT, Wi-Fi, telefon, sejf, minibar, suszarka do włosów, z możliwością dostawki. Typ 2(+1) BM-ST - klimatyzowany pokój 2-osobowy z łóżkiem małżeńskim i dostawką odpowiednią dla dziecka do 14 lat. Typ 2(+2) BM-ST - pokój 2-osobowy z oddzielnymi łóżkami i 2 dostawkami odpowiednimi dla dzieci do 14 lat. Typ 2(+4) FAM PREM- dwa pokoje 2-osobowe, jeden z łóżkiem małżeńskim i jedną dostawką, drugi z 2 oddzielnymi łóżkami i dostawką. Pokój odpowiedni dla 2 osób dorosłych i 4 dzieci do 14 lat. Pokoje połączone wewnętrznymi drzwiami, 2 balkony, 2 łazienki.

Legenda

B-balkon

M-orientacja na stronę morską

Sport i rozrywka

Zewnętrzny i wewnętrzny basen, leżaki i parasole przy basenie i na plaży BEZPŁATNE (ograniczona ilość), wewnętrzny basen dla dzieci i zewnętrzny z wodospadami i oazą, animacje dla dzieci, fitness, sauna, plac zabaw, wielofunkcyjne boisko, korty tenisowe, siatkówka plażowa, tenis stołowy, możliwość wypożyczenia rowerów i rowerów wodnych, sporty wodne.

Wyżywienie

3 posiłki w formie bufetu. Do obiadu i kolacji BEZPŁATNIE lane napoje - woda, sok.

Plaża

Żwirowa, kamienista, płyty betonowe, około 50m.

Informacje dopełniające

Pobyt zaczyna się obiadem (12:30 - 14:30), a kończy śniadaniem.

Zniżki dla dzieci

Dziecko do 2 lat bez łóżka i wyżywienia - BEZPŁATNIE. Dziecko do 14 lat na dostawce - BEZPŁATNIE.

Korzyści

Przy zakupie pobytu na 8 i więcej nocy oferujemy zniżkę 10%.

Uwaga

W przypadku zmiany danych uczestnika na rezerwacji lub terminu czy pokoju zniżka za wczesny zakup zostaje anulowana.

W przypadku pokoi na zapytanie hotelarz może potwierdzić dostępność pokoi w wyższej cenie. Potwierdzenie rezerwacji następuje po akceptacji ceny przez klienta.

Cena zawiera

Nocleg, 3 posiłki, opłatę klimatyczną, ubezpieczenie na wypadek niewypłacalności, obowiązkowe ubezpieczenie KL i NNW+CP. W przypadku wyjazdów autokarowych i lotniczych w cenę wliczona jest obowiązkową dopłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny zgodnie z ustawą (Dz. U z 2016r. poz. 187 i 1334) oraz Turystyczny Fundusz Pomocowy zgodnie z ustawą (Dz. U z 2020r. 2379, poz. 1842, późn. zm. 2).

Opcjonalne dodatki

Możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji. Na zapytanie łóżeczko dziecięce BEZPŁATNIE.

Aktualizacja 21.09.2021

Warunki uczestnictwa
Wyświetl szczegóły

Zakwaterowanie

Sobota
09.04.2022

Wykwaterowanie

Sobota
16.04.2022
Trwa weryfikacja ceny

Kup od razu! Najlepsze pokoje szybko się wyprzedają.

lub

Czekamy na pierwszą opinię! Może Twoją?

Możesz opowiedzieć coś o tej ofercie? Polecasz ją czy wręcz przeciwnie? Podziel się swoimi doświadczeniami i pomóż innym podjąć decyzję, gdzie pojechać na wakacje.

no offer review

Mapa

Pogoda

16°C
5°C
13°C
6

Przed podróżą

ZASZCZEPIENI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje - należy posiadać unijny certyfikat COVID.

OZDROWIEŃCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany o ile podróżujący przedstawi unijny certyfikat COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje należy posiadać unijny certyfikat COVID.

DZIECI
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: nie jest wymagany dla dzieci do 12 roku życia. Starsze dzieci wymagają przedstawienia unijnego certyfikatu COVID (nie wiesz co to za dokument, przeczytaj o nim) lub wykonania testu. Akceptowanymi testami są: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem.
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: nie obowiązuje dzieci do 12 roku życia, które podróżują pod opieką dorosłych, którzy są zaszczepieni przeciwko COVID-19 lub przedstawili negatywny wynik testu na COVID-19. Dzieci powyżej 12 roku życia, które nie są zaszczepione zobowiązane są odbyć 10 dniową kwarantannę, z której mogą być zwolnieni wykonując test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. po przekroczeniu granicy Polski.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
- Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
- Test: Należy wykonać jeden z testów: PCR - najwcześniej 72 h przed przylotem, antygenowy - najwcześniej 48 h przed wylotem oraz przedstawić jego wynik na unijnym certyfikacie COVID (nie wiesz co to za dokument przeczytaj o nim).
- Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
- Kwarantanna po powrocie: tak - 10 dni. Aby być zwolnionym z kwarantanny należy wykonać test PCR lub antygenowy: nie wcześniej niż 48 godz. Przed przekroczeniem granicy Polski lub nie później niż 48 godz. Po przekroczeniu granicy Polski.

WYMAGANE DOKUMENTY:
Zalecane jest, aby podróżni udający się do Chorwacji wypełnili formularz związany z monitorowaniem ruchu turystycznego w czasie pandemii przeczytaj o nim).

TESTY W SUPERCENIE!
Jeśli potrzebujesz testu, możesz szybko i tanio zamówić go przez Wakacje.pl. W ofercie są zarówno testy przed wyjazdem za granicę z zaświadczeniem w języku angielskim, jak i testy po powrocie do Polski. Przeczytaj więcej o tym, jak skorzystać z szybkich testów na COVID-19 w supercenie