Aktualizujemy cenę
Trwa weryfikacja ceny
15

Opis oferty

Region: Punta CanaBiuro podróży (przedsiębiorca): ItakaKod oferty: WAK703767
Warunki uczestnictwa

Opinie

Filtrowanie
Typ podróżującego
WszystkieSingielRodzina z dziećmiPara
Czas podróży
DowolnyMarzec - MajCzerwiec - SierpieńWrzesień - ListopadGrudzień - Luty
Sortuj po:
Data pobytu - ostatnie
Data pobytu - ostatnieNajwyższa ocena
Wyświetlono 5 z opinii
Marzena
Styczeń 2022 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 23.01.2022
3.6
Hotel krótko mówiąc tragedia .Jedzenie tragedia .obsługa nie miła .brud i syf pokojach .
ZaletyDuży teren ładna plaża
WadyOkropne jedzenie Brud
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
2
0

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


CompetitionDesktopBanner
Daniel
Klient Wakacje.pl
Lipiec 2018 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 30.08.2018
6.4
Hotel nie spełnił naszych oczekiwań. Poza plaza i basenami nie bylo nic dobrego. Zdecydowanie nie za te pieniądze.
ZaletyPołożenie. Plaża i baseny. Niezbyt rozległy
WadyJedzenie niesmaczne. Znaleziony metalowy element w omlecie. Obsługa nie miła. Brudne pokoje. Darmowy internet nie działa i trzeba wykupić płatny.
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
1
0

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


Daniel
Klient Wakacje.pl
Lipiec 2018 ·

Rodzina z dziećmi

Dodano: 02.09.2018
6.8
Podobała nam się super plaża, dobrze zagospodarowany teren. Obsługa bardzo niemiła, masz wrażenie, ze chcą się Ciebie szybko pozbyć. Sprzątanie pokoi nie wystarczające. Kuchnia niesmaczna, często nie było co jeść.
ZaletyPołożenie, plaża, niezbyt rozległy teren, spa
Wadyniemiła obsługa, czystość, kiepskie jedzenie
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
1
0

Opinia zmoderowana przez Wakacje.pl


Mirka
Klient Wakacje.pl
Lipiec 2016 ·

Para

Dodano: 02.08.2016
8.8
Budynki hotelowe rozmieszczone na sporym terenie, ale w przeciwieństwie do innych dominikańskich resortów, nie za wielkim. Trzy baseny, przyjemna plaża z palmami. Dużo animacji, z których nie korzystaliśmy. Posiłki jak to w all inclusive: dużo i często. Okolica hotelu nie sprzyja poznawaniu \\\"prawdziwej\\\" Dominikany. Nie jest niebezpiecznie, ale w okolicy jest trochę ogrodzonych apartamentowców, trochę sklepików z pamiątkami (sądząc z napisów nastawionych na Rosjan) i restauracyjki (all inclusive nie sprzyja ich odwiedzaniu). Dalej ciągną się długaśne mury innych resortów. Tak więc wieczorny spacer raczej po terenie hotelu. Pojechaliśmy indywidualnie autobusem do Santo Domingo, a drugą wycieczkę wykupiliśmy w polskim biurze \\\"Rico\\\", które polecamy (ceny konkurencyjne w stosunku do tego, co proponuje rezydent). Miłe panie rezydentki z polskiej firmy Villapolonia, której biuro znajduje się blisko hotelu. Mino teoretycznej \\\"pory deszczowej\\\" pogoda bardzo dobra - opady po 5-10 minut wieczorem, dużo słońca i upał.
ZaletyPiękny ogród, w którym rozrzucono budynki hotelowe, smaczne posiłki - duży wybór, możliwość długich spacerów wzdłuż morza, ciekawy wieczór dominikański w hotelowym \\\"teatrze\\\"
WadyOkolica średnio nadająca się do spacerów, łazienka wymagająca lekkiego remontu
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

yvette
Klient Wakacje.pl
Grudzień 2012 ·

Para

Dodano: 27.12.2012
8.6
Hotel z wieloletnia tradycją, położony wśród niesamowitej zadbanej a miejscami wręcz dzikiej zieleni. Robi bardzo pozytywne wrażenie. Szeroka plaża wbija się w teren hotelu. Na plaży piękne palmy i drzewa piniowe bardzo dojrzale co dodaje wspaniałego uroku. Mieszkaliśmy w pokoju junior suite z widokiem na ocen z samego łóżka - wspaniale. Pokój nr 9103:) polecam. Wyjątkowe miejsce. Przyzwoite 4*
Czytaj więcej
Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Mapa

Rafa koralowa 1 km w linii prostej od hotelu
Punta Cana to przede wszystkim bajeczna, biegnąca wzdłuż 40 km wybrzeża rafa koralowa. Obietnica wyjątkowego spotkania z morskim światem i jego mieszkańcami, które na długo po powrocie z urlopu pozostanie w pamięci. Rafa koralowa - oprócz cudów natury drzemiących w krystalicznie czystej wodzie - chroni także plażowiczów przed nazbyt wysokimi falami, dzięki czemu kąpiele zawsze będą bezpieczne (szczególne docenią to rodziny z dziećmi).

Zobacz więcej

Rafa koralowa
Plaża Bavaro 4 km w linii prostej od hotelu
Punta Cana słynie z najpiękniejszych i najbardziej malowniczych plaż z białym, ciepłym i miękkim piaskiem. Najładniejszą plażą jest Bavaro Beach (Playa Bavaro), z której rozpościera się panorama na piękne gaje palmowe leniwie kołyszące się w rytm wiatru. Dodatkowego uroku tej rajskiej scenerii nadają zapierające dech w piersiach widoki krystalicznie czystego, lazurowego morza. Odwiedzając to miejsce doświadczymy egzotyki w najczystszym wydaniu - czeka tu na nas dzika, jeszcze nie odkryta przez świat przyroda.

Zobacz więcej

Plaża Bavaro
Park rozrywki Manati Park 5 km w linii prostej od hotelu
Pośród bujnych storczyków i tropikalnych roślin znajduje się wyjątkowe miejsce na Dominikanie - park rozrywki Manati. Ma bogatą ofertę programów dla najmłodszych (między innymi pokazy lwów morskich, delfinów oraz papugi, która lubi jeździć samochodem-zabawką, czy rejsy statkiem na pobliską wyspę Dolphin Island Park). Koniecznie wybierzmy się do Seaquarium Park, gdzie będziemy mogli podziwiać piękne koralowce oraz wrak zatopionej łodzi podwodnej.

Zobacz więcej

Parque Nacional del Este 48 km w linii prostej od hotelu
Na Dominikanie znajduje się wiele parków i rezerwatów. Na szczególną uwagę zasługuje Parque Nacional del Este, położony w prowincji Altagracia. Jego główną atrakcją są naskalne malowidła, znajdujące się w jaskiniach, które charakteryzują się także wyjątkowymi formami nacieków. Na terenie parku znajduje się zatoka Las Calderas i rezerwat raf koralowych. Parque Nacional del Este to przede wszystkim naturalne schronienie dla wielu gatunków ptaków (także endemicznych) - przy odrobinie szczęścia zobaczymy tu gołębia białogłowego (zagrożonego wyginięciem) i hutie. Na pewno spotkamy tu również pelikany i wyjątkowe gatunki papug.

Zobacz więcej

Parque Nacional del Este
Wioska artystów Altos de Chavon 54 km w linii prostej od hotelu
Ciekawym pomysłem na jednodniową wycieczkę może być wypad do wioski artystów Altos de Chavon. Wioska słynie z wyjątkowo oryginalnej architektury oraz krętych i urokliwych uliczek. To prezent od byłego prezydenta amerykańskiej kompanii cukrowniczej Gulf & Western - Charlesa Bluhdorna, ofiarowany jego córce. Wioskę zamieszkują liczni artyści, którzy przybyli tu z całego świata aby czerpać z niej inspiracje dla swoich kolejnych dzieł. Wyjątkowy charakter tego miejsca dodatkowo podkreśla prestiżowa uczelnia znajdująca się we wiosce, która współpracuje z nowojorską Parsons The New School for Design. Z nabrzeża wyspy rozpościera się widok na rzekę Rio Chavon, która była plenerem dla jednego z największych dzieł kina - "Czasu Apokalipsy". Znajduje się tu także kościół poświęcony przez Jana Pawła II.

Zobacz więcej

Wioska artystów Altos de Chavon

Pogoda

28°C
25°C
27°C
14

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane.
SYTUACJA W UKRAINIE
W związku z obecną sytuacją władze Ukrainy zamknęły swoją przestrzeń powietrzną dla lotów cywilnych. Oznacza to, że samoloty, w tym także te o charakterze turystycznym nie przelatują nad terytorium tego kraju. Linie lotnicze zawiesiły czasowo połączenia z Ukrainą. Wszystkie loty będą realizowane alternatywnymi, bezpiecznymi trasami.

COVID-19
Nie wcześniej niż 72 godziny przed wylotem należy wypełnić formularz e-Tiket. Formularz należy wypełnić online- zobacz więcej.

ZASZCZEPIENI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie:nie obowiązuje.

OZDROWIEŃCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

DZIECI
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

POZOSTALI PODRÓŻUJĄCY
Możliwość podróżowania: tak. Kraj jest otwarty dla turystów.
Test: nie jest wymagany.
Kwarantanna na miejscu: nie obowiązuje.
Kwarantanna/test po powrocie: nie obowiązuje.

TRANZYT LUB WYLOT SPOZA POLSKI:
Jeśli wylatujesz/wyjeżdżasz z innego kraju niż Polska lub korzystasz z tranzytu w innym państwie sprawdź aktualne warunki wjazdowego do tego państwa (możesz być objęty dodatkowymi restrykcjami). Szczegóły na: zobacz więcej.

AKTUALNOŚĆ INFORMACJI
Warunki wjazdowe często się zmieniają, dlatego prosimy o dodatkowe potwierdzanie ich aktualności na stronie internetowej MSZ: zobacz więcej.
Do Dominikany Polacy mogą wjechać za okazaniem ważnego paszportu.
W Dominikanie dla Polaków wizy nie są wymagane, przy wjeździe trzeba jednak wykupić kartę turystyczną, która kosztuje ok. 15 USD i uprawnia do 30-dniowego pobytu na terenie Dominikany. Często cena karty turystycznej jest już wliczona w cenę biletu lotniczego.

Informacje prawne

W zakup i organizację imprezy turystycznej zaangażowanych jest kilka podmiotów. Mają one określone obowiązki.
Jako agent turystyczny, Wakacje.pl odpowiada za:

  • umieszczenie w serwisie ofert w brzmieniu nadanym i przekazanym wyłącznie przez organizatorów turystyki;
  • publikacje w serwisie komunikatów dotyczących rynku turystycznego w Polsce;
  • możliwość rezerwacji usługi lub miejsc w imprezie turystycznej za pośrednictwem serwisu oraz nabycie tych usług lub miejsc i dokonanie za nie płatności z wykorzystaniem usługi partnera;
  • doradztwo oraz dostarczanie indywidualnych informacji handlowych i ofert Użytkownikom, którzy skontaktowali się za pośrednictwem formularzy zawartych w serwisie lub z Konsultantem z wykorzystaniem kanałów podanych przez Użytkownika;
  • nawiązanie i utrzymanie kontaktu w celu przekazywania informacji związanych z wybranymi, w tym zarezerwowanymi, usługami i ofertami, oraz prowadzenie obsługi wynikającej z zawartych Umów;
  • komunikowanie treści, dokumentów i decyzji Operatorów Turystycznych (usługodawców), wspierając Użytkownika w zakresie wykonania Umowy zgodnie z jej założeniami;
  • rozpatrywanie reklamacji z zakresu własnej działalności i świadczonych Usług, w szczególności procesu sprzedaży – poprawności i jakości obsługi w procesie sprzedaży usług dostępnych w Ofercie Wakacje.pl oraz obsługi posprzedażowej.

Organizator (przedsiębiorca) odpowiada za:

  • dostarczanie do agenta ofert imprez turystycznych, w tym końcowej ceny usługi;
  • należyte wykonanie Umowy zawartej z Użytkownikiem;
  • rozpatrywanie reklamacji, których przedmiotem jest nienależyte wywiązanie się z Umowy przez Organizatora Turystyki.

Oferty prezentowane na serwisie pochodzą wyłącznie od przedsiębiorców.
Za zapewnienie metod płatności online w serwisie Wakacje.pl odpowiedzialny jest nasz partner płatności.