Oferta, której szukasz, została wyprzedana.

Mamy jednak dobrą wiadomość: ten sam hotel jest dostępny także u innych organizatorów!

35
basen
basen, sport i rekreacja
basen
restauracja
teren hotelu

7.7

192 opinie

Opis oferty

Region: Marsa El AlamBiuro podróży (przedsiębiorca): Coral TravelKod oferty: WAK254864

Hotel

 • Bezpośrednio przy plaży
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Blisko lotniska
 • Kurorty nadmorskie
 • Przedszkole

Atrakcje

 • Basen odkryty
 • Życie nocne
 • Nurkowanie
 • Fitness / siłownia
 • Sport
 • Sporty wodne

Opinie

Grzegorz
Użytkownik Wakacje.pl
Listopad 2023 ·

Para

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 18.11.2023
8.1

Polecam hotel dla osób , które chcą ciszę, spokój i trochę odpocząć oraz nurkować.

Hotel raczej mały , kameralny nie jakiś wielki moloch. Są oczywiście animatorzy, atrakcje ale raczej nie dla małych dzieci. Jak sama nazwa hotelu , moim zdaniem największą atrakcją jest rafa !!!!!!

Po to tam właśnie pojechałem. Do okola krajobraz księżycowy jak to w Egipcie ale hotel przy samej plaży ( leżak 2 metry od wody) woda jakieś 300m po kolana , w której można leżeć cały dzień, idąc na koniec pomostu wskakujesz do wody i widzisz mega mega mega piękną rafę. Wiem co mówię , widziałem już kilka na Malediwach , sharmie , hurgadzie , Dominikanie , Kenii i Meksyku , Cozumel i za rok na pewno wracam do Marsa- alam i to do tego hotelu. Centrum nurkowe w tym hotelu oraz drugie przez ulicę -3Will , w którym łatwo można się dogadać po polsku. Dużo Włochów gdyż właściciel hotelu najprawdopodobniej jest Włochem dlatego też dużo jedzenia z kuchni włoskiej ( pasty , makarony , pizze - raczej rzadkość w hotelach w Egipcie. ZAwsze w Egipcie najbardziej boję się zemsty faraona w trakcie wycieczki , a najbardziej w trakcie nurkowania ( pianka wiadomo o co chodzi) w tym hotelu było super i nawet po nurkowaniach odważyłem się na ciasta , torty z kremem itp i nie dostaliśmy ( z żoną) żadnej awarii.

Oczywiście trzeba pamiętać , że jest to hotel w Egipcie i niektórym osobom może nie pasować standard wykończenia np. łazienki , fuga , płytka itp ja natomiast nie pojechałem tam podziwiać łazienek tylko po słońce , ciepło i mega mega rafę przy samym hotelu. Wydawałoby się, że w Egipcie jest bardzo dużo turystów z Rosjii, tu nie spotkałem ani jednego oraz żadnego bardziej pijanego turysty,

Minusem jest np brak bezpłatnego internetu w hotelu poza recepcją . Polecam koniecznie na lonisku kupić egipską kartę około 1 giga za dolara . Są różne.

Zalety

Położny przy samej plaży , z dojściem po pomoście do cudownej rafy !!!

W miarę kameralny , spokojny hotel z bardzo dobrym jedzeniem i co najważniejsze bezpiecznym jedzeniem bez awarii.

Bardzo, bardzo miła obsługa hotelu.

Wady

jak na 21 wiek internet tylko przy recepcji i to słaby

głośna klimatyzacja ( w nocy tj minus, może tylko u mnie w pokoju)

Tylko mydło z kosmetyków

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Rafa koralowa Elphistone 9 km w linii prostej od hotelu
Rafa koralowa Elphinstone zaliczana jest do najpiękniejszych tego typu formacji na obszarze całego Morza Czerwonego! Elphinstone ma owalny kształt i rozciąga się od północy (głębokość 5-30 m) na południe (głębokość ponad 60 m), gdzie prądy przyciągają najwięcej gatunków morskich stworzeń. Fenomenalne formy koralowe, ogrom podwodnego życia oraz okazja spotkania wielu gatunków pelagicznych dla żądnych wrażeń nurków. Podczas zanurzenia w południowych okolicach rafy Elphinstone, przy odrobinie szczęścia można zobaczyć m.in. olbrzymią mantę, szare rekiny rafowe i rekina młota. Zaawansowani nurkowie mogą również przepłynąć pod plateau z jednej strony rafy na drugą, za sprawą łuku, jaki znajduje się na głębokości ok. 60 metrów.

Zobacz więcej

Pogoda

22°C
16°C
24°C
10

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).
Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej