Oferta, której szukasz, została wyprzedana. Nie rezygnuj jednak z wakacyjnych planów!

Mamy dla Ciebie ogromny wybór hoteli

lub

Możemy Ci pomóc znaleźć równie atrakcyjny hotel.

7
basen
teren hotelu, basen
obiekt, teren hotelu, basen
pokój, 1RW, 1UQ, 1XD, 3EZ, 4DH, 4RM, DBL, DSV, DVP, SRGV/2_4P, SRPV/2_4P, SRSV/2_4P, SGL, SRGV/SGL, SRPV/SGL, SRSV/SGL, SSV, DB1, DS1, DV1, DB2, DS2, DV2
beach bar

7.2

47 opinii

Opis oferty

Region: Marsa El AlamBiuro podróży (przedsiębiorca): Coral TravelKod oferty: WAK658820

Hotel

 • Bezpośrednio przy plaży
 • Dla rodzin z dziećmi
 • Dostęp do internetu
 • Klimatyzacja
 • Kurorty nadmorskie
 • Spa & Wellness

Atrakcje

 • Basen odkryty
 • Życie nocne
 • Nurkowanie
 • Fitness / siłownia
 • Sport
 • Animacje dla dorosłych
 • Sporty wodne
 • Windsurfing
 • Tenis

Opinie

Izabela
Użytkownik Wakacje.pl
Listopad 2023 ·

Para

Opinia dodana w ramach konkursu Wakacje za opinię.

Dodano: 26.11.2023

5.4

+2

Hotel na tą część Egiptu , jest bardzo ładny , ma ciekawą architekturę i pięknie utrzymane ogrody , bardzo ładną plażę .

Zalety

Bardzo dużo zieleni , prawdziwie rajskie ogrody , dużo basenów , miła obsługa . Piękna laguna .Piwo lane z butelek .

Wycieczki można kupić na plaży u Alego , tanio .

Wady

Przede wszystkim jedzenie , zimne i nie dobre .,czas hotelowy , ponieważ śniadania były do 9.30 ( czas lokalny 8.30 , a czas europejski 7.30 ) pizza i frytki przy plaży , nie nadające się do jedzenia . Rezydent mówił że zawsze pomoże , lecz poproszony o pomoc , nie pomógł , mój mąż musiał jechać po tabletki dla mnie Imadium na biegunkę ( tylko te mi pomagają , można kupić w PL)Taxi aż do Marsam Alam , odradzam wycieczki do Luxoru (23 godziny męczarni).Poduszki twarde . Woda w basenach zimna .

Czy ta opinia była pomocna?
0
0

Weryfikujemy opinie o naszych usługach.

Mapa

Rafa koralowa Elphistone 46 km w linii prostej od hotelu
Rafa koralowa Elphinstone zaliczana jest do najpiękniejszych tego typu formacji na obszarze całego Morza Czerwonego! Elphinstone ma owalny kształt i rozciąga się od północy (głębokość 5-30 m) na południe (głębokość ponad 60 m), gdzie prądy przyciągają najwięcej gatunków morskich stworzeń. Fenomenalne formy koralowe, ogrom podwodnego życia oraz okazja spotkania wielu gatunków pelagicznych dla żądnych wrażeń nurków. Podczas zanurzenia w południowych okolicach rafy Elphinstone, przy odrobinie szczęścia można zobaczyć m.in. olbrzymią mantę, szare rekiny rafowe i rekina młota. Zaawansowani nurkowie mogą również przepłynąć pod plateau z jednej strony rafy na drugą, za sprawą łuku, jaki znajduje się na głębokości ok. 60 metrów.

Zobacz więcej

Pogoda

22°C
16°C
24°C
10

Przed podróżą

Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).
Do Egiptu Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument musi być ważny przez co najmniej 6 miesięcy od daty planowanego powrotu z Egiptu (8 miesięcy w przypadku wnioskowania o wizę przez internet).
W Egipcie dla Polaków wizy są obowiązkowe. Można je kupić na lotnisku po przylocie do Egiptu, przez internet na stronie zobacz więcej lub w egipskich placówkach dyplomatycznych na terenie Polski. Wizy turystyczne wydawane są na okres 30 dni. Kosztują 25 USD (wiza jednokrotna) lub 60 USD (wiza wielokrotna).

Informacje prawne

Realizując obowiązek przewidziany w art. 12a pkt. 2 i 4 ustawy z dnia 30.05.2014 r. o prawach konsumenta (Dz.U. z 2020 r. poz. 287) w zw. z art. 40 ust. 1 ustawy o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych z (Dz.U. z 2022 r. poz. 511), Wakacje.pl niniejszym informuje Państwa o podziale obowiązków związanych z zawieraną za pośrednictwem Wakacje.pl jako agenta turystycznego umową o udział w imprezie turystycznej a organizatorami turystyki, którzy prezentują swoje oferty na naszym serwisie. Jednocześnie wskazujemy, że wszelkie oferty dostępne na naszym serwisie podchodzą od podmiotów będących przedsiębiorcami.

Czytaj więcej