Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Mikołajki

Kod oferty: WAK646771
teren hotelu
obiekt
obiekt, budynek główny
recepcja / lobby
pokój
teren hoteluobiektobiekt, budynek głównyrecepcja / lobbypokójpokójpokójpokójpokój, balkon / tarasłazienkarestauracjarestauracjarestauracjateren hoteluteren hotelubasenbasenbasenbrodziksaunasaunarozrywkadrink bar, rozrywka
Oferta objęta bonem turystycznym 500+

Nasi klienci docenili

 • Stylowy i nowoczesny hotel na Mazurach
 • Komfortowe Spa i Wellness na najwyższym poziomie
 • Własna przystań jachtowa, otwarta na Mazury
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK646771Region: Warmia i MazuryOrganizator: Nekera
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  6°C
  Temperatura w nocy
  -4°C
  Liczba godzin słonecznych
  5

  Opinie

  Opinie dodane przez

  8.1
  Piotr Nowakowski Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Sierpień 2018Rodzina z dziećmi
  Po pojawieniu się na recepcji dowiedziałem się że jestem za wcześnie o dwie godziny ( na wołczeże miałem podaną inną godzinę doby hotelowej niż jest w hotelu) tutaj zawinił operator wycieczki . Kolejnym nie miłym akcentem była wizyta na śniadanku kiedy to kelnerce upadł sztuciec na moje krzesło brudząc je . Pani kelnerka widząc że czekam ma możliwość spoczynku nawet nie przetarła ubrudzonego krzesła . Postanowiła się oddalić . Również podczas porannego sprzątania pokoju nie było włożonego worka do kosza . Kosz był pozostawiony na środku pokoju w dwóch częściach . Natomiast pozytywnie byłem zaskoczony obsługą spa i w szczególności saun . Pan przeprowadził delikatny seans . Dodam że regularnie saunuję i sam obiekt jest ciekawy natomiast niestety goście nie przestrzegają zasad prawidłowego saunowania . Mimo że jest informacja że jest to strefa dla dorosłych pojawiały się dzieci . Po rozmowie z obsługą dowiedziałem się że tak właściwie to oni mogą tylko bardzo grzecznie poinformować o panujących zasadach i nic więcej .
  ZaletyCiekawe położenie
  WadyWszystkie instrukcje obsługi pisane są bardzo drobnym drukiem przez co są praktycznie nie czytelne . Następnym problemem były trzaskające drzwi wejściowe do pokoi. Problemem był brak wentylacji . W łazience na suficie pod prysznicem był grzyb.