Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

Djerba Castille

Kod oferty: WAK567856
Kod oferty: WAK567856
teren hoteluobiektzjeżdżalniabasenplażaplażabasenbasenrestauracjapokój
teren hotelu
obiekt
zjeżdżalnia
basen
plaża
COVID-19
Uwaga! Do wylotu zostało mniej niż 48 godzin. Przypominamy, że wciąż obowiązują restrykcje i dodatkowe wymagania (np. obowiązkowe testy dla osób bez szczepienia). Sprawdź tutaj, jakie warunki wjazdu obowiązują w przypadku tej oferty i czy zdążysz się przygotować.

Nasi klienci docenili

 • Tuż przy hotelu piaszczysta plaża z łagodnym zejściem do morza.
 • Udogodnienie dla dzieci: wydzielona część dla dzieci w basenie ze zjeżdżalnią, brodzik, plac i pokój zabaw, miniklub.
 • Rozrywka: dyskoteka, wieczorne programy animacyjne: kabarety, przedstawienia.
 • Sport: 3 korty tenisowe, minipiłka nożna, wielofunkcyjne boisko, sportowe programy animacyjne, aerobik, gimnastyka w wodzie.
 • Nie posiadamy oferty dla wybranej opcji. Wypełnij formularz a przedstawimy Ci dostępne oferty.

  Opis oferty

  Region: DjerbaOrganizator: RainbowKod oferty: WAK567856
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Opinie

  Opinie dodane przez

  7.3
  Emilia Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2019Rodzina z dziećmi
  Byliśmy na wakacjach pod koniec października. Hotel o tym czasie bardzo wyludniony. Jedzenie smaczne, choć brakowało obkładu na kanapki w szczególności na kolację.( Na śniadania serwowane jajecznicę, naleśniki) Pyszne słodkości serwowane do każdego posiłku. Obsługa bardzo mila, w szczególności wobec dzieci( ubóstwiają je) . Basen zimowy miał temp.36 stopni. Plaża z reguły była pozbawiona glonów, ale były też dni że tylko fragment był ładny, reszta w glonach( i to takie hałdy się robiły). Z minusów to na pewno jest akustyka w hotelu, od 20.30 puszczana była bardzo głośno muzyka tuż przy holu i strasznie dźwięk się niósł, wiec osoby które chciałyby wieczorami zaznać spokoju to nie jest hotel odpowiedni dla nich. W okolicy hotelu 3 sklepy i tyle. Z czego spożywczego się nie znajdzie. Na przechadzki wzdłuż plaży nie ma co liczyć, bo niestety kawałek dalej od hotelu leżą stare rury, zardzewiałe beczki, ogólnie polecam dla osób które jadą na urlop się wygrzać;)
  ZaletyMila obsługa Zimowy basen z ciepla woda Blisko plaża
  WadyBeznadziejna akustyka w hotelu ( słychać wszystko co dzieje się na korytarzach, holu) Brak serów, szynek itp. Na śniadania,kolację

  9.0
  Iwona
  Pobyt - Maj 2019Grupa przyjaciół
  Bardzo fajny obiekt, obsługa sympatyczna, kelnerzy donoszą także przy basenie. Animatorzy bardzo starają się zachęcić do udziału w zabawie. Bespośrednio przy hotelu bardzo ładna, piaszczysta plaża z darmowym serwisem. Smaczne jedzenie, szczególnie śniadania. Przy większej grupie Polaków puszczano nam polską muzykę przy basenie jak i przy wieczornych animacjach. Duży, czysty i głęboki basen. Blisko hotelu centrum handlowe i sklep. Ochrona już na wjeździe przed hotel. Dobry wybór dla grupy młodych osób szukających rozrywki i relaksu.
  Zaletyanimacje, plaża, jedzenie
  Wadyglony na plaży, animacje wieczorne dla dzieci w lobby , gdzie można palić...

  3.9
  Para w srednim wieku
  Pobyt - Wrzesień 2018Para
  Ogolnie radzę poszukac czegos lepszego.Nie polecam rodzinom z dziecmi.nie ma tam zadnych atrakcji oprócz zdezelowanego placyku zabaw
  ZaletyBlisko plaża i basen Jedzenie bardzo dobre.Dosc duzy wybor.Dobre wino i piwo.
  WadyNiedoczyszczony zeby nie powiedziec brudny.przestarzala łazienka.Ubikacja z niesamowicie głośną spluczką co mogło rozsmieszać.Bar przy basenie tylko z nazwy.kompletnie żadnych przekasek.Napoje w mikroskopijnych kubeczkach.Zero mocniejszych alkoholi.

  8.5
  D.O. Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Październik 2018Para
  Wakacje były spokojne i przyjemne..................................................................................................................................................................................................................
  ZaletyJedzenie Plaża Usługa Animacja
  Wadywifi (sygnał nie jest w całym hotelu. Nie dociera do pokoi).

  3.1
  fully
  Pobyt - Czerwiec 2018Rodzina z dziećmi
  Nie wiem czym sugerują się osoby piszące opinie pozytywne, chyba to był ich pierwszy wyjazd i nie byli w lepszych miejscach. Nie raz byłam w hotelu 4*, tutaj nie dałabym nawet 3* Hotel jak z lat 80, śmierdzi. W lobby i barze nie ma klimatyzacji, internet działa tylko w lobby i jak chce się posiedzieć tam chwilę, aby skorzystać z internetu to jest się całkowicie spoconym. W restauracji wszędzie kolejki, mały wybór w posiłkach zwłaszcza śniadania (tragedia) tylko jajecznica i naleśniki (smażone na bieżąco) dobrze że w tym terminie było mało ludzi, nie wyobrażam sobie takiego śniadania z większą liczbą gości hotelowych, za omletem lub naleśnikami czasami stało się kilkanaście minut, dodatkowo ser i coś co miało być szynką (ale nawet koło szynki nie leżało). Przekąski w barze przy basenie to jakaś kpina, podane w jakimś obskurnym wózku i w ilości takiej że po 10 min już można zapomnieć o przekąsce. W barze przy basenie drinki podawane w małych plastikowych kubkach, które (byłam świadkiem) wyciągane były ze śmietnika, ponownie myte i ponownie podawane gościom. Bardzo słaby wybór alkoholi i napoi, panowie w barze przy basenie pracowali jak za karę. Woda w dystrybutorach, po 23 nie można było już skorzystać ponieważ była zabierana. Pokoje obskurne, brudne (strach stanąć gołą stopą na podłodze), brak lodówki, za pilota trzeba zapłacić (chociaż i tak nie potrzebny, bo można włączyć TV ręcznie i są tylko 2 kanały), klimatyzacja nie zawsze działała. Uruchomienie zasilania w pokoju na klucz :) (śmiech na sali). Animatorzy za to super, dawali z siebie wszystko, fajne animacje dla dzieci i dorosłych. Ładna plaża, piaszczysta.
  ZaletyZaangażowanie animatorów - super
  WadyBrak klimatyzacji w holu i restauracji czasami nie działająca w pokojach. Brak wyboru alkoholi. Brak wyboru jedzenia, zwłaszcza śniadania. Brak baru na plaży. W restauracji brudno, gorąco, obsługa słaba. Po godz. 23 zabierali dystrybutor z wodą. Pokoje stare. Cena nie adekwatna do jakości

  Mapa

  Pogoda

  27°C
  18°C
  21°C
  11

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że od 1 czerwca 2021 r. zmieniają się warunki wjazdu do Tunezji.
  Każdy podróżny, ma obowiązek by przed podróżą wypełnić, oraz wydrukować formularz dostępny na stronie
  zobacz więcej obowiązkowe jest również okazanie negatywnego wyniku testu PCR z kodem QR wykonanego nie wcześniej niż 72 godziny przed wyjazdem.
  Turyści są zobowiązani do pozostawania w zorganizowanych grupach zaraz po przybyciu do Tunezji, podczas transferu, zakwaterowania oraz przemieszczania się w turystycznych obiektach noclegowych jak i poza nimi.- Ścisłe przestrzeganie Protokołu Sanitarnego dla Sektora Turystycznego Tunezji do walki z COVID-19.


  Bez testu do Tunezji mogą wjechać osoby, które:

  - otrzymały pełną szczepionkę, przedstawiając zaświadczenie z kodem QR wydane przez właściwe władze sanitarne;
  - osoby, które zaraziły się wirusem co najmniej sześć tygodni przed datą podróży, po okazaniu zaświadczenia lekarskiego.
  - są poniżej 12 roku życia

  UWAGA:
  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
  Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).