Dobry18 opinii78% poleceń
6,9
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny
Wakacje.plWczasyTunezjaDjerbaHari Club Beach Resort Djerba

Hari Club Beach Resort Djerba

Last minute
Kod oferty: WAK650173
basen, wakacjepl
basen, wakacjepl
basen, wakacjepl
basen, wakacjepl
basen, wakacjepl
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

zmiana rezerwacji do 21 dni przed wylotem GRATIStylko 15% zaliczki

Sun & Fun - blisko i ciepło

zmiana rezerwacji do 21 dni przed wylotem GRATIStylko 15% zaliczki
Oferta z wielokrotną zmianą rezerwacji GRATIS (do 21 dni przed wylotem możesz zmienić - z wyłączeniem ofert Last Minute - kierunek, termin, hotel, pokój, lotnisko lub uczestników). Tylko 15% zaliczki (reszta 21 dni przed wyjazdem).

Nasi klienci docenili

 • Położony bezpośrednio przy pięknej, piaszczystej plaży.
 • Bogata oferta sportowa, m.in.: 7 kortów tenisowych, aerobik, sporty wodne, jazda konna.
 • Z myślą o najmłodszych: miniklub, minidyskoteka, klub dla nastolatków, brodzik, plac zabaw.
 • Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Wylot

  15:1513.05.2021 Czwartek
  WAWWarszawa - Chopin
  17:3513.05.2021 Czwartek
  DJEDjerba

  Powrót

  10:0020.05.2021 Czwartek
  DJEDjerba
  14:1520.05.2021 Czwartek
  WAWWarszawa - Chopin

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK650173Region: DjerbaOrganizator: Sun&Fun
  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  23°C
  Temperatura w nocy
  14°C
  Temperatura wody
  17°C
  Liczba godzin słonecznych
  10

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, w związku z rozwojem pandemii COVID-19 t, w celu powstrzymania rozprzestrzeniania się wirusa od 8 marca 2021 r. wchodzą w życie następujące zmiany dot. warunków wjazdu na terytorium Tunezji:
  - obowiązek wykonania testu RT-PCR w czasie nieprzekraczającym 72 h przed wjazdem na terytorium Tunezji i okazanie negatywnego wyniku testu;
  - zniesiono obowiązek przymusowej kwarantanny we wskazanym przez tunezyjskie władze hotelu. Zamiast tego wprowadzono wymóg przeprowadzenia kwarantanny w wybranym przez siebie miejscu. Po upływie 48 h od rozpoczęcia kwarantanny istnieje możliwość przeprowadzenia kolejnego testu PCR, gdzie negatywny wynik zwalnia z obowiązku odosobnienia.
  Wprowadzone zmiany obowiązują do 28 marca 2021.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Paszport powinien być ważny jeszcze co najmniej 3 miesiące od daty planowego opuszczenia Tunezji. Wjazd do Tunezji powinien nastąpić na podstawie paszportu nie budzącego wątpliwości, co do jego autentyczności. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczęcie mogą spowodować uciążliwą procedurę wyjaśniającą lub cofnięcie z granicy.
  Obywatele polscy udający się do Tunezji są zwolnieni z obowiązku wizowego na okres do 90 dni (od 8 sierpnia 2009 r.).
  Szczepienia nie są wymagane. Zalecane jest przestrzeganie podwyższonych zasad higieny: należy często myć ręce, pić wodę przegotowaną lub oryginalnie butelkowaną oraz dokładnie czyścić owoce i warzywa przed zjedzeniem. Przed podróżą warto zaopatrzyć się w środki przeciw dolegliwościom żołądkowym (można je również kupić w miejscowych aptekach).

  Opinie

  Opinie dodane przez

  6.3
  Malgorzata
  Pobyt - Wrzesień 2020Rodzina z dziećmi
  Niestety podczas całego tygodniowego pobytu nie było możliwości wejścia do morza ze względu na brudne morze i plażę. Jedzenie smaczne, ale bardzo monotonne - codziennie pizza, makaron, frytki - zarówno na obiad i kolację. Śniadanie bardzo kiepskie, gotowane jajka ukryte pod ladą - trzeba o nie poprosić! Wroby cukiernicze smaczne i zroznicowane. Drinki proste i niewyszukane. Pokój czysty, łazienka zniszczona z przykrym zapachem z kanalizacji. Program animacyjny fajny, aczkolwiek te same piosenki w tej samej kolejności każdego dnia! Polecam dla mało wymagających klientów.
  +2

  10
  Iwona
  Pobyt - Maj 2019Grupa przyjaciół
  Najlepszy wybór 4* na Djerbie . Bardzo fajne animacje, dobre jedzenie, hotel po remoncie wszystkich pokoi na sezon 2019! Restauracja i pokoje jak na Tunezję naprawdę super! Dla dzieci i dla nastolatków osobne kluby z atrakcjami. Boiska, atrakcje sportowe , ładna i piaszczysta plaża. Na plaży , za fajne pieniądze dostępne sporty wodne Każdemu śmiało mogę hotel polecić - każda grupa klientów, w mojej ocenie powinna być zadowolona
  ZaletyCały hotel po remoncie- wszystkie pokoje standard superior. Bardzo ładne restauracje i pokoje
  Wadyglony na plażym jak wszędzie w tym rejonie, brak zjeżdzalni

  6.2
  Antoni Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Kwiecień 2019Seniorzy
  Czy konieczna była zmiana rezydentki. w tym okresie pobytu mało propozycji wycieczek fakultatywnych.Na objazdowej niewypał z obiadem w kosztach. Nie potrzebna reklama.
  Zaletywielkość i swobodna w wypoczynku
  Wadyplaża wymaga większego zainteresowania i nadzoru.

  9.4
  Agnieszka
  Pobyt - Grudzień 2018Para
  Hotel należy do przeciętnych. Polecam dla mało wymagających. Największym minusem są pokoje i łazienka, które pozostawiają wiele do życzenia. Posiłki smaczne, każdy znajdzie coś dla siebie. Codziennie serwowane są zupy, frytki, przepyszna pizza, makarony, ciasta. Co wieczór inne atrakcje, wieczorki taneczne. W ciągu dnia również można się dobrze bawić wraz z przemiłymi animatorami. Yoga, pilates, bule, rzutki, szisza.
  ZaletyBezpośrednio przy plaży. Co wieczór inne atrakcje, występy. Mili, uśmiechnięci animatorzy, którzy nie pozwolą byś się nudził. Bardzo urokliwa plaża.
  WadyBasen zewnętrzny wymaga remontu - odpadają płytki. Pokoje mogły by być lepiej posprzątane.

  7.0
  Wiesław Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Maj 2018Para
  Byliśmy w Hari Beach w drugiej połowie maja 2018 położenie fajne blisko morza. Plusy fajne animacje codziennie coś innego wieczorem a poza tym dzień na terenie hotelu jest wesoło!! Blisko na wycieczkę do farmy krokodyli chyba 5 dinarów taxi poza taxi tanie jak barszcz ! Fajny sklep prawdziwy market jak u nas 15 minut spacerkiem można kupić pamiątki ciuchy papierosy za niewielką cenę! Jedzenie i drinki ogólnie ok dobre nie da się przyczepić obsługa okey! Minus sprzątanie pokoju praktycznie wcale a poza tym TUI oszukuję klientów że jest sejf w pokoju co jest nieprawdą!! Ogólnie było dobrze tylko takie poważne biuro podróży powinno traktować klientów poważnie a wściskać ludziom ciemnotę!!
  ZaletyFajne położenie blisko morza
  WadyTui biuro podróży oszukuje klientów wiele rzeczy niezgodne z opisem!!