Wspaniały86 opinii95% poleceń
9,3
Aktualizujemy cenę
ZAREZERWUJ
Trwa weryfikacja ceny

Gypsophila Holiday Village

Last minute
Kod oferty: WAK448877
teren hotelu, basen, aquapark, zjeżdżalnia
basen
teren hotelu, basen, zjeżdżalnia
teren hotelu, basen
teren hotelu, basen
Z Wakacje.pl podróżuj bezpiecznie!
W sekcji „Przed podróżą” przeczytaj ważne informacje o bezpieczeństwie podróżowania i wymaganiach związanych z koronawirusem.
Jeżeli to możliwe zarezerwuj wycieczkę online.
 Zobacz szczegóły 

Promocja

zmiana rezerwacji do 21 dni przed wylotem GRATIStylko 15% zaliczki

Sun & Fun - blisko i ciepło

zmiana rezerwacji do 21 dni przed wylotem GRATIStylko 15% zaliczki
Oferta z wielokrotną zmianą rezerwacji GRATIS (do 21 dni przed wylotem możesz zmienić - z wyłączeniem ofert Last Minute - kierunek, termin, hotel, pokój, lotnisko lub uczestników). Tylko 15% zaliczki (reszta 21 dni przed wyjazdem).

Nasi klienci docenili

 • Plaża bezpośrednio przy hotelu, długa, piaszczysto-żwirowa, leżaki i parasole bezpłatnie
 • 1 ze 100 najlepszych wiosek wakacyjnych na świecie
 • Przyjemny kompleks basenów z 6 zjeżdżalniami wodnymi przechodzący bezpośrednio w plażę
 • Dużo udogodnień dla dzieci: mini klub, plac zabaw, pokój zabaw, 2 brodziki, wysokie krzesełka w restauracji, opiekunka (płatna)
 • Trwa weryfikacja ceny

  Informacje o podróży

  Wylot

  08:2022.05.2021 Sobota
  KTWKatowice
  12:0522.05.2021 Sobota
  AYTAntalya

  Powrót

  05:3029.05.2021 Sobota
  AYTAntalya
  07:2029.05.2021 Sobota
  KTWKatowice

  Szczegóły oferty

  Kod oferty: WAK448877Region: Riwiera TureckaOrganizator: Sun&Fun

  Region

  Riwiera Turecka

  Położenie

  Centrum Alanyi ok. 35km

  Centrum Side ok. 30km

  Centrum handlowe Alara ok. 1km

  Port lotniczy Antalya ok. 90km

  Plaża

  Piaszczysto-żwirowa, bezpośrednio przy hotelu

  Leżaki, materace i parasole - bezpłatne

  Ręczniki plażowe (wymiana co drugi dzień) - bezpłatne

  Pokoje

  Pokój Standard ok. 30-32m²

  Klimatyzacja

  Łazienka z prysznicem i WC, suszarka do włosów

  Minibar - uzupełniany codziennie w wodę - bezpłatnie

  TV-Sat

  Telefon - płatny

  Sejf - bezpłatny

  Balkon

  Pokój Standard ECO ok. 30-32m²

  Pokoje usytułowane od strony ulicy

  Wyposażenie jak w pokoju Standard

  Pokój Family

  Dwa pokoje Standard połączone drzwiami

  Wyżywienie

  All Inclusive

  Śniadanie, późne śniadanie, lunch, kolacja w formie bufetu

  Przekąski w ciągu dnia w godzinach między 12:00-16:00 , desery 16:30-17:00

  Napoje bezalkoholowe i alkohole lokalnej produkcji w barach wskazanych przez hotel w godzinach ich otwarcia między 10:00-01:00

  Jedna kolacja w restauracji a'la carte serwującej owoce morza w godz. 19:00-21:00 - bezpłatnie raz na pobyt dla pobytów powyżej 7 dni, po dokonaniu wcześniejszej rezerwacji

  Kolacje w restauracji a'la carte serwującej dania kuchni mongolskiej w godz. 19:00-21:00 - płatne (wymagana wcześniejsza rezerwacja)

  Nocny bufet w godz. 23:30-00:30

  Opis hotelu

  Małe miasteczko składające się z 47 budynków

  Pokoje zlokalizowane w 2-3 piętrowych budynkach, brak windy

  Recepcja

  2 restauracje a'la carte (z owocami morza, mongolska)

  5 barów

  Basen główny z 3 zjeżdżalniami, basen relax z jacuzzi i 3 zjeżdżalniami, 2 baseny dla dzieci

  Basen kryty

  Leżaki i parasole - bezpłatne

  Plac zabaw

  Amfiteatr

  Sala konferencyjna (ok. 200os.)

  Sklepy

  Lekarz - płatny

  Oficjalna kategoria hotelu 5

  Internet

  Wi-Fi na terenie całego obiektu - bezpłatne (limitowany transfer danych)

  Sport i rozrywka

  Bezpłatnie: Bogaty program animacyjny, wieczorne show, miniklub (4 - 12 lat), centrum fitness, sauna, łaźnia turecka, tenis stołowy, siatkówka plażowa, water polo, boisko do piłki nożnej, łucznictwo, aerobic, boccia, bilard, rzutki, fliper, tenis ziemny, mini golf

  Odpłatnie: Centrum Spa, masaże, fryzjer, oświetlenie kortu tenisowego, sporty wodne na plaży i szkoła nurkowania

  Uwagi

  Ostrzeżenie

  W związku z wybuchem epidemii wirusa SARS-CoV-2 w czasie trwania wybranej imprezy turystycznej mogą obowiązywać zwiększone wymagania dotyczące higieny i innych środków ostrożności ze względu na ochronę zdrowia i bezpieczeństwo podróżnych. Należy zapoznać się z informacjami dotyczącymi wymogów sanitarnych obowiązujących w Turcji.

  Ważne informacje

  Opis imprezy turystycznej uwzględnia usługi świadczone w szczycie sezonu, który przypada na lipiec i sierpień. Zakres niektórych usług dostępnych w obiektach zakwaterowania (hotelach), świadczonych poza szczytem sezonu może nieznacznie różnić się od zakresu usług świadczonych w szczycie sezonu. Szczegółowe informacje na temat usług z określeniem różnic zostały wskazane w Informatorze ogólnym.

  Warunki uczestnictwa
  Wyświetl szczegóły

  Mapa

  Pogoda

  Temperatura w dzień
  25°C
  Temperatura w nocy
  15°C
  Temperatura wody
  20°C
  Liczba godzin słonecznych
  10

  Przed podróżą

  Zgodnie z oficjalnie przekazywanymi komunikatami odnośnie koronawirusa informujemy, że granice Turcji pozostają otwarte. Od 15.03.2021 wszyscy Podróżni niezależnie od narodowości, udający się do Turcji, zobowiązani są wypełnić, na 72 h przed wylotem, elektroniczny formularz zgłoszenia Podróżnego - Traveler Entry Form zobacz więcej.

  Po wypełnieniu formularza klient otrzyma dokument potwierdzający rejestrację wraz z unikatowym kodem HES. Dokument należy wydrukować lub zachować na urządzeniu mobilnym, w celu okazania go obsłudze linii lotniczej przed wylotem.

  Turcja zniosła obowiązek wizowy dla obywateli polskich przy pobytach turystycznych do 90 dni w okresie półrocznym (180 dni). Paszport musi być ważny jeszcze przez minimum 150 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji.

  Od 28.12.2020 roku pasażerowie przybywający z zagranicy muszą przedstawić negatywny wynik testu PCR wykonanego na 72 godziny przed podróża. Wynik testu będzie sprawdzany podczas odprawy. Pasażerowie, którzy nie przedstawią negatywnego testu PCR, nie mogą wejść na pokład samolotu.

  Dodatkowo władze Turcji wprowadzają dodatkowy wymóg kwarantanny dla pasażerów przylatujących do kraju rejsami z Wielkiej Brytanii, Danii oraz Republiki Południowej Afryki.

  UWAGA:

  W związku z nowelizacją z dnia 22 lutego 2021 r. do rozporządzenia Rady Ministrów w sprawie ograniczeń na czas pandemii, osoby posiadające zaświadczenie o otrzymaniu dwóch dawek szczepienia przeciwko COVID-19, szczepionką dopuszczoną do obrotu w Unii Europejskiej są zwolnione z obowiązkowej kwarantanny po powrocie do Polski z zagranicy. Ponadto z obowiązku kwarantanny, po powrocie do kraju zwolnione są również osoby, które odbyły już izolację domową lub były hospitalizowane w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2, nie dawniej niż 6 miesięcy przed datą przekroczenia polskiej granicy.
  Do Turcji Polacy mogą wjechać za okazaniem paszportu. Dokument powinien być ważny minimum 150 dni licząc od dnia pierwszego wjazdu do Turcji oraz musi być w dobrym stanie. Wszelkie uszkodzenia mechaniczne dokumentu, zamazane wizy, dane osobowe, niewyraźne pieczątki mogą spowodować uruchomienie uciążliwej procedury wyjaśniającej lub cofnięcie z granicy.
  Od 2 marca 2020 r. w Turcji dla Polaków wizy zostały zniesione. Zwolnienie z obowiązku posiadania wizy turystycznej obowiązuje do 90 dni w ciągu 180 dni od daty pierwszego wjazdu.
  Szczepienia nie są wymagane.

  Opinie

  Opinie dodane przez

  9.2
  NATALIA Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Wrzesień 2020Grupa przyjaciół
  5000 znaków to za mało, żeby opisać wszystkie zalety hotelu i pracujących tam ludzi ;) Jedzenie rewelka, drinki dobre i zdradliwe (nie czujesz w nich alkoholu, ale \"kopią\"). Dużym plusem jest to, że w pokojach prąd jest stale (nie musisz zostawiać karty, żeby np. chodziła klima). Woda w morzu ma kolor jak na Karaibach i 28-30 stopni, czysta, dużo rybek. Na plażę polecam zabrać buty do wody, bo kamyczki bardzo się nagrzewają, szybko robi się głęboko a fale potrafią \"sponiewierać\" o żwirowe dno, ale bez problemów przy miej spokojnym morzu można zejść do wody z pomostu. Duże baseny o różnej głębokości zapewnią przyjemne chwile w wodzie dla każdego, liczba leżaków jest wystarczająca, ponieważ jeśli jest więcej ludzi, obsługa dostawia kolejne. Ratownik na plaży czujny, pracowity i pomocny. Obsługa hotelu bardzo przyjazna. Pracownicy starają się, by goście czuli się swobodnie i przyjemnie spędzili czas. Animatorzy szybko łapią polskie słowa, a niektórzy potrafią nawet trochę \"pogadać\" z nami :). Kelnerzy, barmani, kucharze, sprzątacze uśmiechnięci (widać nawet pomimo maseczek), zabawni i mili. Jedna osoba z naszej grupy miała urodziny - był torcik ze świeczkami i kelnerzy oraz manager Mehmet zaśpiewali 100 lat (pozdrawiamy gorąco i dziękujemy). Polecamy restaurację a\'la carte i bar na dachu. Sklepy i bazar są niedaleko - sprzedawcy w większości chociaż częściowo mówią po polsku, więc nie ma problemów z dogadaniem się :p Jeszcze będąc w hotelu, już zarezerwowaliśmy pobyt w przyszłym roku, więc na pewno tam wrócimy.
  ZaletyWspaniała obsługa Przesympatyczni animatorzy Czystość na terenie obiektu i na plaży Pyszne jedzenie
  WadyBrak

  8.0
  Paulina
  Pobyt - Listopad 2019Grupa przyjaciół
  Hotel położony w spokojnej zielonej okolicy. Można się w nim poczuć jak w małym miasteczku. Bogaty program animacyjny oraz wiele zabaw dla dzieci. Bardzo dobre przekąski robione na świeżo przez tytejsze kobiety.
  ZaletyWi-fi bezpłatne w hotelu. Pomost na plaży. Piękny ogród, wokół dużo zieleni.
  WadyBrak wind. W domkach od strony ulicy głosńo.

  7.0
  Lila Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2019Rodzina z dziećmi
  Byliśmy w hotelu z dwójka dzieci-2 i 6 lat. Dzieciom bardzo się podobały baseny i zjeżdżalnie choć szkoda,ze w brodzikach dla najmłodszych nie ma dodatkowych małych zjeżdżalni czy fontann. Generalnie mimo dość słabych pokoi i kiepskiej plazy hotel przyzwoity choć czytając wcześniej opinie spodziewałam się znacznie lepszego komfortu. To nasz pierwszy pobyt w Turcji wiec trudno porównywać w tej płaszczyźnie. Ale porównując np z Grecją to Greckie 4* wypadają znacznie lepiej niz 5* w Gypsophila.
  ZaletyCiekawe i duże baseny, piękna zieleń dookoła hotelowych budynkow,urozmaicone jedzenie dostępne właściwie przez cały dzień. Obsługa hotelowa bardzo miła i pomocna. W czasie naszego pobytu zdecydowana większość gości to Polacy.
  WadyBrzydka kamienista (kamienie,nie żaden żwirek)plaża, w morzu bardzo szybko robi się głęboko. Moim zdaniem o ile sam hotel sprzyja pobytom rodzinnym o tyle plaża kompletnie nie nadaje się do mniejszych dzieci. Pokoje widać, ze dawno nieremontowane,zwłaszcza łazienka. Klimatyzacja po włączeniu bardzo wolno działa. W sezonie zmora leżakowa- przed 7 rano większość leżaków pozajmowana. Dojazd do hotelu zajmuje nieco ponad 2h-w trakcie jest przerwa ok 15 min.

  9.1
  Paweł S Klient Wakacje.pl
  Pobyt - Lipiec 2019Rodzina z dziećmi
  Świetnie spędzony czas w bardzo dobrze zorganizowanym hotelu. Wypoczynek na bardzo wysokim poziomie. Bardzo dużo świetnych atrakcji dla gości przy których nie sposób się nudzić. Jedzenie na bardzo wysokim poziomie zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Pokoje codziennie sprzątane choć w naszym przypadku był to najgorszy element tego obiektu. Przydałby się remont. Pracownicy bardzo pomocni i uśmiechnięci. Pozdrowienia dla barmanów którzy kombinowali jak tylko mogli by po wykonaniu przez nich drinka powiedzieć wow. Wrac z rodziną wracamy za rok. Miejsce godne polecenia.
  ZaletyAnimacje, posiłki, czystość, położenie
  WadyBrak wolnych leżaków przy basenach

  9.3
  Bartosz
  Pobyt - Maj 2019Singiel
  Bardzo dobra propozycja dla rodzin z dziecmi oczekujących bogatej infrastruktury oraz zajec na miejscu ? basenow jest kilka ale sa względnie duze, zjeżdżalni jest może mniej ale na pewno zadowola, co do wyżywienia ? każdy znajdzie cos dla siebie. Plaza ? mimo ze piaszczysto-kamienista z kamienistym dnem i wybrzeżem ? zacheca. Bogate programy animacyjne oraz zajec na miejscu sprawiaja ze z czystym sumieniem polecam ten hotel jako jedna z najlepszych propozycji w swoim regionie.
  ZaletySadzonki i utrzymanie zieleni Pokoje Infrastruktowa basenowa Atrakcje dla dzieci
  Wady Odleglosci od miasta/marketow Tylko jedna restauracja Ala carte do wyboru w cenie (rybna)